zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Janusz_Cebularz 2019-07-22 15:32:28

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~wojto 2019-07-22 15:10:53

  Jak zdawało się na maluchach, to nie było takich zagrożeń...

 • ~wojto 2019-07-22 15:08:02

  Piratem jest ten kto niedostosowywuje prędkości do panujących warunków na drodze i stwarza zagrożenie dla osób postronnych. W tym wypadku zapewne nie miało to miejsca i można mówić jedynie o osobie łamiącej przepisy, notabene nieżyciowe (bo gdy 95% kierowców je w tym miejscu łamie, to nie można powiedzieć, że służą one społeczeństwu.)

 • ~nowbody 2019-07-22 15:05:39

  CYTAT :
  ~Merdal 2014-02-08 13:33:20

  Może i ta Pani ma sukces biznesowy, jednakże ja i moja rodzina zrezygnowaliśmy z jej usług dlatego że podczas badania nie odchodzi od komputera. Wygląda to w ten sposób, że przychodzi się do niej i ona tylko wypisuje recepty na laptopie bez jakiegoś badania. Nie podoba nam się to i zrezygnowaliśmy z jej usług. Ponadto wszystko trwało kilka minut. Tak nie można
  KONIEC CYTATU

  NIESTETY do dziś nie zmieniła się w stosunku do pacjentów, których traktuje przedmiotowo .Brak konaktu na linii lekarz -pacjent , na rzecz komputera.
  Nie polecam !!!

  2 0
 • ~Terrorysta 2019-07-22 14:56:13

  Już Janusz zacierał ręce że se odmaluje całego porysowanego passata a tu zonk :D dostali tylko na jednoetapową korektę lakieru która załatwi sprawę w 100% ale nic w kapsie nie zostanie dlatego ten lament.

 • ~qwer 2019-07-22 14:10:02

  Kamil78 Notorycznie obraża pewną grupę etniczną.
  Usuniecie jego beszczelnych komentarzy nie przynosi efektów jak widać. Może powinno się usunąć jego konto a nie tylko komentarze.

 • ~Łukasz Uliczka 2019-07-22 14:03:38

  gdyby prace były dobrze zabezpieczone przez wykonawce to nie ma żadnego problemu.

 • ~qwer 2019-07-22 13:57:44

  Abisall i to jest właśnie to o czym cały czas piszę czyli chore prawo w tym kraju.

 • ~Abisall 2019-07-22 13:48:33

  Ekhem dla tych co tam twierdzą że nie można pociągnąć do odpowiedzialności kursanta bo "nie ma uprawnień"
  Może zapoznajcie się z przepisami zawartymi w Ustawie o kierujących pojazdami (z 5 I 2011r)
  W Rozdziale 2 Art. 3. 1. stoi
  "Kierującym pojazdem może być osoba, która osiągnęła wymagany
  wiek i jest sprawna pod względem fizycznym i psychicznym oraz spełnia jeden
  z następujących warunków:
  1) posiada umiejętność kierowania pojazdem w sposób niezagrażający
  bezpieczeństwu, nieutrudniający ruchu drogowego i nienarażający
  kogokolwiek na szkodę oraz odpowiedni dokument stwierdzający posiadanie
  uprawnienia do kierowania pojazdem;
  2) odbywa w ramach szkolenia naukę jazdy;
  3) zdaje egzamin państwowy."
  A za wypadek jest odpowiedzialny kierujący - i w przypadku kiedy jeszcze nie nabył uprawnień odpowiada na zasadach ogólnych czyli odpowiedzialność ponosi ten kto spowodowała wypadek przez , umyślne lub też nieumyślne, naruszenie zasad bezpieczeństwa.
  I co więcej w tym przypadku ciężko będzie wykazać jakiekolwiek zaniedbanie egzaminatora kobiety która spowodowała wypadek bo nie maiła on żadnych możliwości przeciwdziałania.
  Instruktor też, o ile nie udowodnią mu że rzeczonej kursantce "odpuścił" egzamin wewnętrzny ma olbrzymie szanse na wybronienie się.

 • ~Arteks 2019-07-22 13:22:50

  Niech wreszcie zaostrzone zostaną przepisy dopuszczające nie do samego egzaminu ale do kursu na prawo jazdy. Konieczne byłyby obowiązkowe badania przez psychologa i potwierdzenie, że kursant nie leczy się psychiatrycznie. @minowa - jakiś związek z tematem? Kursantka zabiła egzaminatora. A ty tu piszesz elaborat o jakichś rowerzystach jakich minąłeś na rondzie... Sceny z kierowcami, rowerzystami czy motocyklistami nieprzestrzegającymi przepisów to u nas codzienność. Wczoraj na Boguszowickiej auto wbiło się w jakąś chałupę. ;| @pprywatne - z pewnością śledztwo tego nie pominie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy na Żorskiej powinna działać sygnalizacja?
Oddanych głosów: 713