zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Arteks 2018-12-10 14:45:16

  Jeszcze rok temu jak pojawiał się artykuł o nowym rozkładzie, malkontenci wskazywali brak pociągu do Wisły, kilka lat temu brakowało ludziom szybkich połączeń do Warszawy, z 10 lat temu wskazywano na to, że pociągi do Katowic jadą za długo lub jest ich za mało... Dzisiaj to wszystko już jest, a i tak niektórzy albo się czepiają albo przynudzają albo trollują... @lateks - istotnie. W Warszawie zlikwidowano w okolicach PKiN sporo miejsc parkingowych ale za to wybudowano wiele parkingów w okolicach stacji kolejowych i stacji metra. Zobaczymy co zrobi Kuczera ze swoją ekipą po otwarciu nowego parkingu. @jabibe - to jest kwestia fatalnej polityki gospodarczej bo przecież jeszcze kilka lat temu wydobycie węgla było dużo wyższe, a import symboliczny. A ty byłeś przeciwny jak obecne rządy likwidowały kopalnię Krupiński której wydobycie pomogłoby w zaopatrzeniu naszego rynku czy nie? Węgiel sprowadzamy przez błędne decyzje, a ropę sprowadzamy świadomie. Uderzyłem w czuły punkt - patriotyzm gospodarczy, który dla niektórych istnieje tylko 11 XI lub jeśli dotyczy węgla - w innych dziedzinach niestety się nie liczy. A ja postępuję tak jak każdy Europejczyk i jeśli mam potrzebę korzystam chętnie z elektrycznych, polskich kolei.

 • ~PogromcaSzkodnikow 2018-12-10 14:34:41

  ~srrybnik

  Trollujesz czy nie potrafisz czytac?

  Chcez mi wmowic, ze jest tam zaznaczona godzina doreczenia przesylki?

  Odsylam do regulaminu Poczty Polskiej:

  3) Ekspres 24 – dla przesyłek nadanych w dniu roboczym:
  a) w mieście wojewódzkim – w placówkach pocztowych do godziny zakończenia urzędowania
  danej placówki pocztowej, nie później niż do 15:00, z zastrzeżeniem ust. 6 i 7, albo
  za pośrednictwem kuriera w siedzibie nadawcy do godziny 17:00,
  b) w pozostałych miejscowościach – do godziny 15:00, z zastrzeżeniem ust. 6 i 7,
  doręczenie nastąpi do drugiego dnia roboczego po dniu nadania, za wyjątkiem przesyłek nadanych z usługami dodatkowymi wskazanymi w § 4 pkt 5 -10 lub z zawartością owadów, albo żywych ptaków (w szczególności pszczoły i pisklęta ptactwa domowego). Dla przesyłki niestandardowej doręczenie przesyłki nastąpi do czwartego dnia roboczego.

  -----
  Przesylka nadana przez UM Rybnik:

  1. Byla nadana po godzinie 15:00 (Rybnik nie jest miastem wojewodzkim bo kuczera nie jest wojewoda), godzina 15:03 jest godzina po 15:00 - wiec dniem nadania jest nastepny roboczy dzien czyli czwartek.

  2. Na przesylce na zostala zaznaczona godzina doreczenia - wiec Poczta Polska ma 2 dni robocze po dniu nadania na dostarczenie przesylki - czyli przesylka byla "nadana" w czwartek (sroda po godzinie 15:00), w piatek jest 1 dzien roboczy, poniedzialek - 2 dzien roboczy.


  Link do regulaminu:
  http://www.pocztex.pl/jowisz/uploads/2018/07/Regulamin-swiadczenia-uslugi-Pocztex-w-obrocie-krajowym-obowiazuje-od-06.08.2018r..zip

  Chetnie zerkne do umowy pomiedzy UM Rybnik, a Poczta Polska - moze tam sa jakies "specjalne warunki" - na ta chwile moge sie tylko opierac na regulaminie Poczty Polskiej.

 • ~srrybnik 2018-12-10 14:13:06

  Pogromca szkodników przecież tam jest zaznaczona opcja wysyłki. Express 24. Czego nie rozumiesz?

 • ~Niemalże Rycerz Na Koniu 2018-12-10 13:57:53

  Witam. "Uderzył ją Opel". Może nie wiedział, że kobiet się nie bije.

 • ~moratorek 2018-12-10 13:30:16

  "Firma, która podjęła się tego zadania...". To kto przygotowuje oferty?Jeśli zewnętrzna firma-to proponuję w miejsce urzędników (którzy chwalą się ile środków dla miasta zdobyli) pracowników tejże firmy. Wyjdzie taniej.

 • ~waldus 2018-12-10 12:27:26

  Unia niczego nie da, tylko pozyczy. W razie jakichkolwiek komplikacji albo nie bedziemy tanczyc jak oni graja, to nakarza nam te pozyczki zwracac i to z procentami. to sa pieniadze jak na autostrady ... czyli na kredyt. prosze nie wprowadzac w blad ludu.

 • ~PogromcaSzkodnikow 2018-12-10 12:26:20

  Zgodnie z nowym regulaminem Poczty Polskiej przesylka zostala poprawnie doreczona - urzednik nie zaznaczyl godziny, do ktorej przesylka ma zostac dostarczona.

  Chetnie rzucimy okiem na ta indywidualna umowe z Poczta Polska.

  Czy pani rzecznik moze ja udostepnic?

 • ~x.treme 2018-12-10 12:26:17

  "Pracownik pogotowia leśnego, zabrał uratowane zwierzę w miejsce, w którym będzie bezpieczne i nie będzie również zagrażać okolicznym mieszkańcom."
  Znam jedno takie miejsce, jedyne słuszne:)

 • ~kierowca bombowca 2018-12-10 11:51:53

  Średniowiecze, ręcznie wypisywane kwity, cała poczta i korzystający z ich usług urzędnicy

 • ~jabibe 2018-12-10 11:51:39

  Boże kolejny przykład że pan arteks próbuje dopasować sobie teorie pod swoje widzimisię, ropa z Rosji/od szejków jest zła ale gaz który proponuje do ogrzewania domu już jest ok, tylko ciekawe skąd on pochodzi . Ten tabor elektryczny czym jest napędzany? Słoneczkiem i uśmiechem Polskich dzieci? No z tego co się orientuje to większość energii elektrycznej pochodzi z węgla który też ściągamy między innymi z Rosji. No ale jak zwykle to co mu nie pasuje to jest pomijane/ignorowane.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Rybnik z zakazem spalania węgla w piecach. Jesteś za?
Oddanych głosów: 2635