zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~artefaks 2021-04-09 22:56:50

  @Franek. Jak podało Radio Wolna Europa. Sprawę szczepień w Rzeszowie miał osobiście sprawdzić na miejscu sam Jarosław. Ale dojechał tylko do ronda przed Rzeszowem i kazał gwałtownie zawrócić kierowcy tonem swojego brata nakazujacego lądowanie w Smoleńsku.
  Bo przeczytał na drogowskazach :
  Jarosław , Przemyśl , Medyka

 • ~artefaks 2021-04-09 22:48:20

  Czyli kwota ,,mandatu " może być jeszcze niższa niż 20 zeta jaką zapłacił ksiądz ?

 • ~Stanisław Nowak 2021-04-09 22:27:34

  Kto odpowiada za skandaliczny rozdział szczepionek w Warszawie . Zasada proporcjonalności rozdziału według liczby mieszkańców / grup wiekowych / powinna być bezwzględnie stosowane. Okazało się, że są lepsi i gorsi obywatele w zależności od terytorium zamieszkania . O życiu i zdrowiu decyduje przecież termin szczepienia. W. Brytania i Izrael potwierdziły to. Dużo ludzi/ ile - setki , tysiące / z Ziemi Rybnickiej pojechało na szczepienia do kilkunastu miast , niekiedy odległych Rzeszów, Wałbrzych, Częstochowa ... / , gdzie organizacja samych szczepień była różna od wzorowej po złą/ ta ostatnia z autopsji/ . Władze , które dopuściły się tak skandalicznej sytuacji powinny doprowadzić do zwrotu kosztów podróży , łącznie z uwzględnieniem strat osób towarzyszących ludziom starym. A co w tym czasie robili w Warszawie "nasi" parlamentarzyści. Kto szkodę wyrządził zobowiązany jest do jej naprawy. Tak stanowi prawo , a rządzi przecież Prawo i Sprawiedliwość.

 • ~artefaks 2021-04-09 22:21:18

  @Lateks. Ten strumyk nie leży w zlewni Rudy. Zresztą i w Rybniku podobna ciecz wlewa się czasami z rury pod mostem na Kotucza pod którym prowadzi ścieżka rowerowa

 • ~artefaks 2021-04-09 22:15:18

  Jakaś nieudana ta miłość do dzieci jedynie słusznej i sprawiedliwej. Albo to bunga bunga z małolatkami. Albo pedofilia sukienkowych. Albo nieodwzajemnione zainteresowanie 10 latką sympatycznej pani krysi z turnusu pierwszego. Więc nie dziwota że dzieci są zmuszone krzyczeć z bilbordów , aby je rodzice chronili przed prawymi i sprawiedliwymi.
  Lepiej byłoby aby na bilbordach promowali to z czego jesteśmy znani na całym świecie. Czyli buraczki i soczek z tego warzywka ze znakiem towarowym Teraz Polska.

 • ~artefaks 2021-04-09 22:05:43

  @zak. Sok z buraka jest osobistym odkryciem kulinarnym Tow. z Żoliborza. Mówisz o powiązaniach soku z ruskimi ? Coś tu jest na rzeczy . Jeżeli pinokio wiąże się z osobami którzy noszą koszulki z Putinem , lub szczepią się sputnikiem. To twoja teoria o sowieckich towarzyszach jest całkiem sensowna. Sam najlepiej znasz towarzystwo jedynie słusznej i sprawiedliwej . Więc jak mówisz , to mówisz. I ja Ci wierzę .
  Choć moglibyście przestać udawać i ten wrak wreszcie sprowadzić

 • ~Lateks 2021-04-09 22:02:13

  ~mokujin nie wiem czy to dobrze czy źle, pocieszającym jest fakt że mimo wszystko nie zgłaszano przypadków żeby ryby z tego powodu padały w Rudzie czy zalewie, ale czy to normalne? dla mnie słabe, bo mamy w Rybniku kanalizację za grube pieniądze, a jak przychodzi co do czego to nikt nic nie może i wszystko jest w zgodzie z prawem.
  Szkoda, bo tereny przez które przepływa ten ciek wodny są zielone pełno ścieżek po których chodzi dużo ludzi, jeździ na rowerach, spacerują z psami, i widać jak tam płynie czysta woda kilka dni, by później zamienić się w "mleko" a co to może być? nie mam pojęcia...
  SM i tak nic nie może, zresztą ostatnio też...
  https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,list-czytelniczki-odnajdzmy-zrodlo-chemicznego-powietrza,wia5-3266-46006.html

 • ~artefaks 2021-04-09 21:56:25

  Szkodowość na poziomie cirka + 20 kilka % .
  Kto robi te wypadki ? Sam nigdy nie miałem kolizji w wyniku której byłaby konieczność pokrycia strat z ubezpieczenia. Większość moich znajomych podobnie.
  Więc kto powoduje te wypadki ? Słyszałem o jednej grupie co prawie za każdym wyjazdem powoduje wypadek. Niezależnie czy to wyjazd na narty , do Torunia
  https://dorzeczy.pl/kraj/128115/policzono-wszystkie-wypadki-z-limuzynami-sop-liczby-z-ostatnich-czterech-lat-szokuja.html.
  Nie trzeba dodawać że tymi pojazdami poruszają się wyłącznie osoby z kręgu kultury buraczanej.
  @Zak. Masz rację w dziurze w asfalcie niektórzy sadzą kwiatki. Buraki też możesz

 • ~artefaks 2021-04-09 21:36:28

  @Siarzewski. Wykreowanie potrzeby dodrukowania pustego pieniądze w kwocie 1 mld pozwoliło na wprowadzenie do obiegu nowego banknotu z wizerunkiem św Jadwigi. Ja tam nie jestem silny w tych klimatach , bo zarejestrowałem się w NARODOWYM spisie jako ateista ( do czego też zachęcam). Ale słyszałem że ta Jadwiga to czyni cuda. Na obchodach ku jej czci w Starachowicach był tłok , a wszyscy byli bez maseczek. I nikt się mimo tego nie zaraził.
  Mimo że jeden karzeł wlazł na ambonę i pluł jadem na cały kościół

 • ~Lateks 2021-04-09 21:36:22

  P.s. jeszcze jedna kwestia, to pojemność silnika, tylko jeszcze nie widziałem takich danych by to miało jakiekolwiek znaczenie w ilości wypadków, czy ofiar... a może we Wrocławiu mają większe silniki w samochodach?? a w Raciborzu to tylko maluchy ??

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.