zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~qdobp 2020-05-30 16:54:54

  ~polk
  1. przykro mi że tak długo tkwisz w tej 3 klasie a potrafisz oceniać innych jako znawca polszczyzny
  2. idź do lekarza i go op...ol że ci brzydko receptę wypisał,.
  pozdro.

 • ~antkro 2020-05-30 16:38:07

  A co z ścieżka rowerową do Chwałowic???

 • ~Arteks 2020-05-30 16:35:29

  @abisall - mogą być dwie przyczyny. Albo jedna to brak w UM Fiałkowskiego i Studenta którzy dbali o takie wartościowe detale jak bezpieczne przejazdy i przepusty albo Kuczera chce to zrobić jak najtańszym kosztem. W każdym razie da się tu dostrzec kolejne elementy niespójności i nielogiczności w polityce transportowej Kuczery. Przepust pod Kotucza był potrzebny - przepust pod Reymonta jest niepotrzebny. Rozumiesz to? Bo ja wcale... To trochę tak jakby na drodze P-R na niektórych skrzyżowaniach z liniami kolejowymi budowalibyśmy wiadukty, a na innych przejazdy kolejowe.

 • ~crun 2020-05-30 16:28:50

  Knurów, Żory są bardzo blisko wszyscy którzy muszą lub lubią prace na liniach fabrycznych mogą dojeżdżać .

  @PewienRybniczanin, @ursus, @majster86 Rozumiem że z dziada pradziada przejeliście we krwi miłość do wielkich fabryk którą zapewnie przekazujecie swoim dzieciom. Po co wymyślać coś nowego, innego aby wykorzystać potencjał naszego miasta, lepiej tkwić w tym co sprawdzone,
  Pewnie dzieci wam podziękują za 10 lat jak z "radością" będą przystępować do prac na produkcji.

  Jest już wiele badań że konserwatyzm to choroba.

 • ~Abisall 2020-05-30 16:26:43

  Fajnie, ale kolejny raz budujemy od podstaw most, mamy okazję na to aby puścić ścieżkę rowerową, tak jak na Kotucza, pod mostem i tego się nie robi.
  Dlaczego?
  Jakie są powody tego że mogąc stworzyć całkowicie bezkolizyjne przecięcie się ścieżki rowerowej z bardzo ruchliwą ulicą wybieramy opcję konfliktogenną i niebezpieczną.

 • ~PogromcaSzkodnikow 2020-05-30 16:22:24

  rob78,

  kim jestes z wyksztalcenia? Gornikiem? Lekarzem?

  Czy poprostu masz w obserwowanych Edyte Gorniak?

 • ~Arteks 2020-05-30 16:16:21

  @pprywatne - całkowicie się z tobą zgadzam. Błędy zdarzają się każdemu. Czasami nawet w paskach informacyjnych profesjonalnych programów telewizyjnych - są błędy i to ortograficzne. Nie każdy musi być dobry z pisania i ortografii. Tym bardziej, że czasami na błędy wskazują ci - którzy sami je robią. Natomiast nie bardzo rozumiem po co ktoś pokazuje w mediach list do... poszkodowanej osoby jakby to był "list otwarty"? Za małe błędy płaci się mało, za dużo płaci się dużo.

 • ~Arteks 2020-05-30 16:10:36

  Cieszy każde nawet najdrobniejsze ułatwienie dla rowerzystów. Ale ja czekam na obiecany przez prezydenta tunel rowerowy: https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,pod-rybnikiem-towarowym-powstanie-400-metrowy-tunel-dla-rowerzystow,wia5-3266-38067.html
  Byłby nie tylko świetną alternatywą w przedostaniu się na drugą stronę stacji towarowej ale też atrakcją turystyczną samą w sobie. Dogadanie się z PKP i wybudowanie podestów, podjazdów i oświetlenia to "pikuś" w porównaniu do wybudowaniu wielopoziomowego parkingu czy drogi P-R. Rowerzyści czekają na spełnienie pana obietnicy!

 • ~Kwinto 2020-05-30 16:08:21

  Korzystam już od miesiąca, bardzo fajny odcinek, szczególnie część asfaltowa. Dobrze że ktoś pomyślał i od Zamysłowa dolnego trasa została przedłużona lasem aż do Wodzisławskiej. Kawałek z Młyńskiej do nowego ronda wzdłuż Nacyny też jest już utwardzony.
  Z niecierpliwością czekam na odcinek od ul Targowej, myślę że tam jest miejsce aby zrobić scieżkę, na razie trzeba przebijać się przez ruchliwą Reymonta obok zus-u .
  Co z tunelem pod PKP towarowy? Może kiedyś przy nadwyżce w budżecie można by się pokusić o kładkę rowerową z pięknym widokiem na cały węzeł Rybnik towarowy?

 • ~Jacek Kamiński 2020-05-30 15:51:32

  do Jan Korzeński;
  Czemu żale dotyczące państwowego Sanepidu kieruje Pan pod adresem samorządu? Chciał on pomóc tej instytucji, lecz wojewoda (rząd) zabronił. Przypomina to sytuację sprzed kilku lat, gdy wyremontowana komenda policji otwarta została z udziałem ministra Błaszczaka, a zaproszenia dla przedstawicieli władz samorządowych zostały w ostatniej chwili wycofane. Bo po co lepszy sort miałby irytować się obecnością gorszego?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy będziesz głosował 10 maja w wyborach prezydenckich?
Oddanych głosów: 12381