zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Arteks 2018-12-09 23:22:40

  @ursus - ojej, a jaki ty jesteś nudny z tymi ścieżkami rowerowymi w co drugim temacie - a też cię znosimy. Polska ma tyle ropy, że pewnie nie starczyłoby jej nawet dla przemysłu farmaceutycznego. ;) A co do dyskusji ze @stam55 to nie wtrącaj się bo gość jest bardzo patriotycznie nastawiony do węgla, dlaczego więc nie namówić go na patriotyzm wobec innych działek polskiej gospodarki, a transport publiczny mógłby w dużej mierze uniezależnić nas od innych gdybyśmy traktowali go tak jak np. Szwajcarzy, Niemcy, Skandynawowie, Austriacy, Hiszpanie - czyli ci najsprytniejsi gracze w Europie.

 • ~ursus 2018-12-09 23:16:07

  Arteks nudny już jesteś z tą ruska ropą w każdym wątku, skąd wiesz, że nie jeździ na tej wydobywanej w okolicach Krosna przez Orlen, czy tej z Bałtyku lub Morza Północnego przez Lotos i przerabianej w polskich rafineriach, patriotyzm pełną gębą

 • ~ 2018-12-09 23:15:30

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Arteks 2018-12-09 23:07:36

  @stam55 - no i znowu trochę to z twojej strony dziwnie brzmi bo obwieszczasz, że pociągami nie jeździsz, a więc co cię obchodzą odszkodowania za opóźnioną trasę? Powinieneś bardziej upomnąć się o odszkodowania dla opóźnionych wyjazdów autem i czas zmarnowany w korkach, a gdybyś tak podliczył ile marnujesz czasu na korki pewnie wyszłoby rocznie kilkaset godzin czyż nie? Kojarzę twoje wpisy z patriotyzmu gospodarczego. Szkoda, że taka osoba jak ty nie korzysta z polskich pociągów, wyprodukowanych przez polski przemysł w których pracują polscy kolejarze i które jeżdżą na prąd kupowany z polskich elektrowni produkujących energię z polskiego węgla. A ty wolisz ruską ropę do auta i pewnie niemiecki lub japoński przemysł motoryzacyjny... ;P

 • ~ 2018-12-09 23:00:01

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Arteks 2018-12-09 22:56:57

  @stam55 - ale co ma luksusowe auto do szybkiego dojazdu? Chcesz się nim pochwalić? Pomyliłeś FB z artykułem o rozkładzie jazdy pociągów. ;) A latać umie, jest pancerne? Bo jak nie to i tak przegra z pod kątem czasu jazdy i bezpieczeństwa z luksusowymi pociągami IC na trasie Rybnik - Warszawa. Ale najbardziej mnie dziwi, że raptem chyba wczoraj straszyłeś wszystkim złowrogim antywęglowym lobbym, lewactwem, EU itd. a jednocześnie sam wspierasz lobby oligarchów i szejków jeżdżąc wszędzie swoim luksusowym autem. Czyli słabo u ciebie z tym polskim patriotyzmem który ograniczasz jedynie do węgla czyli branży z której żyjesz. A gdzie reszta? Ja w przeciwieństwie do ciebie ograniczam jazdę autem do minimum, a do Warszawy jeżdżę tylko pociągami. ;) @tf2 - ale 70 km od Warszawy do niektórych miejscowości też dojeżdżają pociągi. Piszesz, że z rodziną źle się przesiada. Ogólnie jazda z rodziną gdziekolwiek daleko to jest wyzwanie - obojętnie czy pociągiem, autobusem, samolotem czy autem. Obaj się zgadzamy, że jazda gdzieś na wieś - auto jest świetnym wyborem, jechać do dużego miasta - najlepiej pociągiem. @ryhor - jak się mieszka blisko centrum to można podejść pieszo. Ale sam powiedz - argument z wspieraniem Rosji robi wrażenie. Bo przeważnie niektórzy straszą, Unią, Rosją, Bliskim Wschodem - a jak przychodzi co do czego to po każdą pierdołę jadą się autem. Czy oligarchowie i szejkowie się z tego nie śmieją budując kolejny wieżowiec, hotel lub elektrownię solarną?

 • ~ 2018-12-09 22:46:56

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~MaciejK 2018-12-09 22:40:17

  Arteks, Dojeżdżam od 15 lat, a od kilku busami i byla to jedna z lepszych decyzji w życiu. I to koniec mojej rozmowy z toba, bo ze ślepym o kolorach sie nie da :)

 • ~ 2018-12-09 22:31:52

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~stam55 2018-12-09 22:29:20

  Jako pracujący w JSW Posiadam bardzo luksusowy samochód i nie wyobrażam sobie jechania w jakimkolwiek pociągu,Samochodem zajadę tam gdzie chce bez żadnych przesiadek bez żadnego towarzystwa jest wygodniej i już.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Rybnik z zakazem spalania węgla w piecach. Jesteś za?
Oddanych głosów: 2630