zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~arkussinus 2019-10-15 14:29:00

  Co na to nauczyciele, którzy nie są zrzeszeni w tym pokomunistycznym związku? Też będą jak "baranki" wykonywać polecenia związkowych prezesów okręgów, oddziałów, czy ognisk? Mam nadzieję, że nie!!!
  Poza tym w wielu szkołach trzeba wypełnić różne terminowe zobowiązania związane z projektami unijnymi, zamówione i opłacone czasem jeszcze w czerwcu wycieczki....znajdzie się jakiś prezesik ZNP, który zapłaci za te zobowiązania z własnej kieszeni?

 • ~skuty 2019-10-15 14:24:53

  Nauczyciel obowiązany jest:

  1) "Nie ważne kto zaczął, przeproście się i podajcie sobie ręce"
  Tak dbają o bezpieczeństwo, że nie ma szkoły, ba, nie ma klasy gdzie ktoś się nad kimś nie znęca, a nauczyciele udają że nie widzą.

  2) Mhm, KAŻDEGO, a nie kilku najlepszych, a reszta róbta co chceta. Przez cały okres mojej edukacji(poza studiami) nauczyciele zawsze wspierali tylko tych najlepszych, bo tak jest łatwiej i nie trzeba się starać.

  3) To może czas liznąć trochę kultury i dobrego wychowania? Bo jedyne co pamiętam to darcie się po słabszych uczniach.

  4) O to, ale nie wiem czy wam życia nie braknie, bo komuna w edukacji mocno zakorzeniona, a 9 na 10 nauczycieli nie ogarnia dzisiejszego świata. Ten 1 to młoda osoba, która jest na bieżąco.

  5) No, pokażcie że potraficie, bo ja tego nigdy nie widziałem. Złość, bezczelność, brak szacunku dla uczniów. To pamiętam ze szkół.

  6) Jak w punkcie pierwszy, zawsze zero zainteresowania ze strony kadry nauczycielskiej jeśli coś się działo, dopiero się obudzili jak policja wjechała, bo synka tak pobili że trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami, trwało to dobre 2 lata, ale oczywiście nikt nic nie widział.

  7) Takie coś w polskich szkołach nie istnieje. Bezczelność, krzyk, wyzwiska, zastraszanie. To jest codzienność w szkołach.


  Szkolnictwo potrzebuje reformy, szkolnictwo potrzebuje świeżości, bo inaczej nigdy się nic nie zmieni.

  Jeśli tak bardzo chcecie zmian drodzy nauczyciele, to zacznijcie od siebie, bo inaczej dostaniecie tylko więcej kasy, a syf będzie taki sam jak był.

  Absolwent szkół podstawowej numer 5, gimnazjum numer 1 oraz liceum ogólnokształcącego numer 1.

 • ~Arteks 2019-10-15 14:22:54

  Facet miał coś z wizjonera skoro przewidział potrzebę kształcenia rzemieślników w czasach sporego bezrobocia i dobrze wykorzystał pustostan na 3 Maja. Wielki szacunek dla takich osób.

 • ~Piotr Czaja 2019-10-15 14:22:38

  zabrać deputaty górnikom i emerytom górniczym bo to oni trują swoje żony w ciąży swoje dzieci i wnuki - dostają darmowy węgiel więc smrodzą na potęgę

 • ~Arteks 2019-10-15 14:20:12

  Czy to efekt jakieś ogromnej awarii w zakładach chemicznych? Nie. Czy to wynik jakiegoś planowanego ataku wrogich wobec Śląska sił? Nie. To dziady węglowe znowu zaatakują!

 • ~Jarosław Kuściński 2019-10-15 14:10:54

  W szkole syna dalej się uczą książek z klas pierwszych będąc w drugiej bo przez ich strajk nie zrobili całego tematu a teraz strajk włoski są sZkoda gadać

 • ~Piotr Czaja 2019-10-15 14:03:18

  jestem z wami -niech rząd płaci za pracę a nie za głosy wyborców - mam na myśli emerytów rencistów którzy sprzedali się za 800zł a do lekarza czekają miesiącami-i co będą się leczyć prywatnie za te grosze?

 • ~kuku1996 2019-10-15 13:58:30

  ~Krisss
  Widać że jesteś zakompleksiony. Ci "ryle" którym wiecznie mało ciężko pracują na to żeby Ty i Twoja rodzinka miały ciepło. Szanuj czyiś zawód, ile szacunku dajesz tyle dostajesz. Czemu ty nie zostaniesz 'rylem' i nie chcesz pracować w 35 stopniach kilometr pod ziemią ? Bo trzeba pracować.

 • ~Janusz_Cebularz 2019-10-15 13:49:12

  https://nczas.com/2019/10/14/zus-obnizyl-emerytury-i-o-tym-nie-poinformowal-emeryci-w-szoku/
  PIS juz dziękuje swoim wyborcom :)

 • ~AdiSRB 2019-10-15 12:26:07

  ~Anna Karpińska powinnaś się nie wypowiadać tutaj publicznie gdzie z moich podatków idzie na Twoje dziecko 500+ .

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem Kanał Śląski powstanie?
Oddanych głosów: 1496