zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~6Cas4ju 2020-09-22 21:25:15

  Panie Piotrze,jeśli glupoty wypisuję to dlaczego znikają?Pozdrawiam.

 • ~Piotr Czaja 2020-09-22 21:19:05

  Kochany kaziu -uwielbiam Cię za te głupoty które wyPiSujesz! Widziałeś ile etatów ma żona Piontkowskiego,Agnieszka.Widziałeś jej oświadczenie majątkowe?!

 • ~waldus 2020-09-22 21:16:32

  Wiceminister zdrowia podpisał umowę ma dostawę respiratory od firmy kk. Ludzie z kk byli powiązani z nielegalnym handlem bronią. Sama kk to firma zagadka. 200 milionów poszło... A respiratorow nie ma.
  Ludzie tacy jak wiceminister cieszyński, wedle proponowanej ustawy
  , byliby bezkarni! Tak właśnie Polacy są ladowani w bambuko.

 • ~corona 2020-09-22 21:11:14

  Misio Misiek. Akurat masz uja do PISANIA.

 • ~waldus 2020-09-22 20:52:29

  Art 135 kk reguluje ta kwestię i żadna fikimiki nie podskoczy.
  Spraw jasna i na gruncie prawa, koleś podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  Obawiam się jednak, że Polska nie jest państwem prawa i tzw niezawisły sad orzeknie uniewinnienie.

 • ~Kwinto 2020-09-22 20:34:56

  Całe lato obserwowałem rozbiórkę torów, i ta velostrada po prostu musi powstać. Szkoda by było aby ta nitka biegnąca lasami zarosła i przestała istnieć. Przecież to można ładnie połączyć ze szlakami do Kamienia czy dalej w stronę zalewu, całe Boguszowice, Kłokocin czy Gotartowice, będą miały świetną velostradę w stronę terenów rekreacyjnych Rybnika.
  Ps. Nowy odcinek żelaznego szlaku otwarty 20 września w Jastrzębiu w pierwszy weekend przejechało 14000 rowerzystów, wprawdzie nie liczę na żywiczną nawierzchnię Rybnickiego odpowiednika, ale nie zmarnujcie tej okazji!

 • ~6Cas4ju 2020-09-22 20:31:10

  Pani Longino bój się Boga fakty nazywać bredniami.Jakoś nie widzę tych "bredni",ktore byc może Pani usunęla.Mam nadzieje że to tylko wypadek przy pracy ,ale i tak POwinna się Pani wstydzić.Pozdrawiam.

 • ~Arteks 2020-09-22 20:20:31

  @niuti - autami też można "każdą" ogarnąć każdy kierunek istniejącymi trasami - a jednak ciągle się inwestuje w nowe drogi! Dlaczego nie można inwestować w naszym mieście w alternatywne środki transportu? Rybnik należy do dużych miast które najwięcej inwestuje w auta, najmniej w inne środki transportu. Nie mamy nawet własnego MPK - toteż inwestycje w tabor zrzucamy na przewoźników. Nie mamy sieci tramwajowej - więc nie utrzymujemy torowisk, nie przeprowadzamy remontów, nie kupujemy taboru. Więc na co Rybnik wydaje pieniądze? NA DROGI... i tylko na nie. Inwestycje rowerowe też są śmieszne biorąc pod uwagę wieloletnie zaniedbania i np. ostatnie 2 lata.

 • ~Arteks 2020-09-22 20:15:40

  Oczywiście, że velostrada i szlak spacerowy dla pieszych. Natomiast ciężko będzie zrealizować taką inwestycję w mieście w którym w tym roku jedyną inwestycją rowerową jest... kilka metrów trasy obok parkingu wielopoziomowego. Nie ma szans na jakieś poważne projekty przy takim braku równowagi jaki firmuje Kuczera. Ciągle najwięcej kasy idzie na drogi i inwestycje drogowe, a nie na alternatywne środki transportu. Ja już przestałem wierzyć, że za Kuczery się coś zmieni - chociaż jeszcze kilka lat temu miałem jakieś nadzieje. Władze mniejszego Jaworzna wytyczyły sobie kiedyś różne cele i zmiany i je konkretnie realizują. Mają tam niedawno oddaną do użytku bezkolizyjną velostradę, mają nowoczesne elektrobusy, a fontanny nie tylko, że działają to jeszcze zamontowali w tym roku nową... Ale my mamy w urzędzie żółwią ekipę która woli remontować dobrze utrzymane wiadukty, OSP i dzielnicowe ślepe drogi donikąd. @lateks - ty, miłośnik drzew i przyrody i chciałbyś przez środek Parku Krajobrazowego prowadzić kolejną drogą dla blachosmrodów... @pasażer - daruj sobie "przywracenie" kolei do Jastrzębia przez Wodzisław po okrężnej linii która nie sprawdziła się 20 lat temu i nie sprawdzi się obecnie. Do nas ten przykład też niefortunny bo mamy do czynienia z linią przemysłową prowadzoną przez las o żadnym znaczeniu pasażerskim - teraz i w przyszłości.

 • ~Longina b 2020-09-22 20:10:33

  kaziu -kazo-Może Pan zmieniać nicki a i tak każdy będzie wiedział kto pisze i wkleja takie brednie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

"Piątka dla zwierząt" - popierasz ten projekt ustawy?
Oddanych głosów: 954