zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~jackman 2021-01-25 23:02:54

  ~Gil,
  Jest dokładnie jak piszesz. Czekam na oświadczenie majątkowe radnego za 2020r., bo coś czuje, że będzie to konkretna kwota. Także patrzcie jak się wyciąga min. 10k. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to był powód dlaczego Szweda od nich odszedł gdy sobie porównał paski z wypłatą ;-)

 • ~mixmax 2021-01-25 22:22:53

  Ta troska o zdrowie pacjentów to jakby cytaty wyjęte z filmów Barei. Natomiast oskarżanie polityków KO o łączenie zdrowia społeczeństwa z polityką jest typową zagrywką polityczną nie mówiąc o tym, że cała ta wypowiedź podlewana jest politycznym sosem.

 • ~gil 2021-01-25 22:17:29

  Do ~jackman, zgadza sie, jest jeszcze członkiem Rady Nazdorczej JSW Ochrona, oficjalnie figuruje na stronie tej firmy

 • ~inletspzoo 2021-01-25 22:09:55

  No i kolejni z listem do I sekretarza. Jakiż on musi być szczęśliwy.

 • ~gil 2021-01-25 22:08:46

  Och, wy biedactwa, związkowcy z JSW, dopiero teraz się obudziliście???? Przecież w kazdej spółce JSW zatrudniony jest czy to na dyrektorskim, "doradczym", kierowniczym czy szeregowym stanowisku jakiś "swój" - czytaj sprzyjający PiSowi człowiek. Skala patologii w obsadzaniu stanowisk jest przeogromna, ale wam wystarczy rzucić kilka bułek i zapominacie na czym to wszystko polega. Głosujcie tak dalej to obudzicie się z rękami w nocniku.

 • ~pasażer 2021-01-25 21:59:27

  przyganiał kocioł gankowi :)
  banda etatowych "działaczy", przyczepionych niczym pasożyty do firmy żywicielki, bez przyzwolenia których nie dokonają się żadne zmiany kadrowe w firmie (często w patologiczny sposób), zarzucają innym wciskanie karierowiczów
  nie ośmieszajcie się

 • ~master4k 2021-01-25 21:31:12

  Aleście wygarnęli. Facet już nigdy się nie pozbiera...

  Mam iście ambiwalentne odczucia. Bo z jednej strony szalony śmiech, a z drugiej czarna rozpacz mnie ogarnia. No bo ile razy można patrzeć na ten sam film, w którym dajecie się robić w konia na własne życzenie i jeszcze prosicie o więcej? Wy to chyba lubicie. A co do ambiwalencji, to trochę tak jakby znaleźć się w sytuacji, w której patrzysz jak Twoja teściowa właśnie wpada w przepaść w Twoim nowiutkim samochodzie z silnikiem V8. Niby żal, ale jednak są niezaprzeczalne pozytywy.

  Tani populizm zawsze kończy się tak samo, czy źle dla jego bezkrytycznych konsumentów. I więcej dasz sobie zaaplikować, tym gorzej się poczujesz. Ale nie ma co rozpaczać. Dostaniecie przed wyborami po żymle z karminadlem i to Wam kolejny raz uaktywni amnezję wsteczną albo pamięć krótkotrwałą.

 • ~x.treme 2021-01-25 21:28:41

  @ufolud.
  Przecież większość ryli to cukiernicy czy malarze tapeciarze. Kto ma niby nimi rządzić, dr inż ?

  Spokojnie,wszyscy tylko czekają na hasło: czternastka będzie. I już pis bedzie Ok. Jak nie ma 14stek w jsw to mnie poprawcie. Ale znając zwiazkowcow/górników muszą cos dostać od Państwa ekstra to będą cicho.

 • ~jackman 2021-01-25 20:58:45

  Mi to przypomina przy okazji, więc zapytam. Czy nadal w jednej ze spółek JSW pracuje radny miejski i przewodniczący PIS na okręg rybnicki Łukasz Dwornik na jakże wspaniałym i magicznym stanowisku "koordynatora zarządu"?

 • ~jackman 2021-01-25 20:54:35

  Rozumiem, że dla pełnej transparentności zarząd już na dniach poda plany dotyczące " zwiększenia efektywności funkcjonowania oddziałów oraz zmniejszenie kosztów". Bo taką korporacyjną nowomowę zwykle tłumaczy się na "50% zwolnimy, a drugie 50% przejmie ich obowiązki'. Może pediatria zostanie, ale co z tego jak zmieniejszą limit przyjęć o połowe, albo ileś procent. Jesteśmy podatnikami, płacimy pensje zarządu. Panowie: konkretnie. Ile chcecie obciąć i jaki zrobicie limit przyjęć dla dzieci!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co wg Ciebie jest przyczyną wyludniania się Rybnika?

Oddanych głosów: 4209