zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Piotr Nowak 2018-12-10 11:20:11

  Śledż jest w stojakach ciernych a nie hydraulicznych matoły !!!!

 • ~zbyh62 2018-12-10 11:16:52

  Tak, zgoda - proszę udostępnić ciepło sieciowe, gaz, dofinansować OZE

 • ~ryhor 2018-12-10 10:36:20

  @Arteks proszę zostaw geopolitykę w spokoju. To nie jest ani moja ani Twoja wina, że Polska była w Bloku Wschodnim. Po okresie transformacji i przemian gospodarczych obecnie widać nasze uzależnienie od praktycznie każdej branży gospodarki. Jedyne co polskie to lasy państwowe i górnictwo, na górnictwo jest teraz nagonka smogiem, krzyczysz zamknąć POLSKIE państwowe kopalnie, a nie myślisz perspektywicznie, że ten węgiel po zamknięciu naszych kopalń trzeba będzie zaimportować np, z byłych republik radzieckich czy Kolumbii. Obecnie już zbliża się import do naszego rodzimego wydobycia.
  Chcesz nas bardziej uniezależnić? Gdzie gaz łupkowy? Nie ma, jest za to gaz z Rosji. Nie mamy nic swojego, wszystko sprzedane bogatemu zachodowi, dla którego byliśmy konkurencją.

  Jako patriota gospodarczy to masz chyba w garażu Poloneza Caro.

 • ~jabibe 2018-12-10 10:24:05

  Standardzik, ktoś się nie zgodzi z oświeconym kochasiem europejskich standardów jest SRB/SWD/kopciuchem/motokultysta/cebularzem. Nie można uznać busów wygodniejszych od pociągów bez przypisania przez tą osobę do któryś z tych grup, nawet gdy za busami przemawia choćby to, że nigdy mnie nie zawiodły w przeciwieństwie do pociągów, zawsze miałem miejsce siedzące, mam do wyboru kilka wygodniejszych przystanków z których mogę skorzystać, a gdy pogada się z zawsze miłymi kierowcami to jest szansa na wysiadkę gdzieś po drodze. W busie nigdy nie trafiłem na grupkę pijanych sebixów wydzierających mordy na cały pojazd, nie trafiłem też na śmierdzących bezdomnych i nie miałem problemu z brakiem/zbyt intensywnym ogrzewaniem. Pociąg jest lepszy, tak mówi się w całej europie i nasze doświadczenia są nic nie warte bo jesteśmy zacofani i już, OBUDŹMY SIĘ bo tak mówi oświecony arteks....Człowieku czy ty jesteś w stanie pojąć, że ktoś może mieć własne zdanie? Że ktoś może mieć takie a nie inne doświadczenia? Jesteś tak zakochany w sobie, że będziesz bezmyślnie forsował swoje wizje i starał wmówić innym, że są źli, głupi i ogólnie to powinni wrócić do jaskiń. Brak ci pokory i głębszej refleksji nad sobą, wierzysz ślepo w jakieś wizje i zawsze starasz się dopasować rzeczywistość do swoich potrzeb, często pomijając przy tym niewygodne rzeczy. Ogarnij się.

 • ~ursus 2018-12-10 10:04:17

  ~Arteks "Zauważyłem, że jesteś polskim patriotą gospodarczym czyż nie? Dlaczego więc chcesz bogacić ruskich, "
  " W przypadku paliw poza podatkami tworzymy też rosyjskie imperium."
  to dlaczego na każdym kroku słychać głosy, by grzać RUSKIM gazem, a nie POLSKIM węglem ?

 • ~Janusz_Cebularz 2018-12-10 09:56:44

  A wiecie, że u nas już nie działa jedna z wind? xD

 • ~ursus 2018-12-10 09:51:52

  ~THE Bill"A gaz to jest dobry w kuchence, a nie w aucie :)"
  czyli do ogrzewania jest bardzo dobry, pasuje wszystkim walczącym o czyste powietrze, ale w samochodzie nie, bardziej ekologiczna jest benzyna, czy olej napędowy ?

 • ~ursus 2018-12-10 09:48:42

  Arteks, powiedz to jeszcze raz wprost co zasugerowałeś, że wszyscy, którzy nie zgadzają się z Twoimi "nowoczesnymi złotymi myślami" to cebulaki
  bez komentarza

 • ~Abisall 2018-12-10 09:46:22

  ~pumeksol
  "dalej będę jeździć chodnikiem "
  No to mam nadzieję że nasze służby w końcu zaczną prócz ułatwiać rowerzystom również wymagać od nich stosowania się do przepisów i takich jak Ty będą karać mandatami w myśl art 33 punkt 1. PoRD
  "Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym."

 • ~Lateks 2018-12-10 09:36:00

  ~THE Bill ten pociąg o którym piszesz to chyba jeden z najtańszych. Ekspres na jutro kosztuje 141zł... resztę to sam widzisz...

  ~Arteks nawet komentować się odechciewa... znam takich co klasę pokazują prywatne wyjazdy wrzucają w koszty firmy, a pracownikowi nie chcą więcej płacić niż najniższa krajowa...godzinę szukać miejsca do parkowania jest bez sensu, ale jeżeli masz pod nosem darmowy miejski parking to nie rozumiem dlaczego miałbym nie skorzystać? No coż Kuczera zadecydował o wybudowaniu betonioka w centrum i myśli że na tym zarobi.... w Warszawie mają troszkę inne zdanie na ten temat.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Rybnik z zakazem spalania węgla w piecach. Jesteś za?
Oddanych głosów: 2609