zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~zak 2021-04-19 15:31:12

  @Franek- szczepień się już nie czepiasz , bo za chwilę się je skończy i to cię boli , maseczek też za chwilę nie będzie trzeba nosić , to się teraz pierdołami zajmujesz . Tym " legalnie" protestującym , to ja bym taki wpier.... zrobił , że przez miesiąc by na doopie nie umieli siedzieć . Jak ty jesteś takim przedsięborcą z jakimi "Pyta .pl " robił wywiady na tym proteście , to bron nas Boże ! nie dziwota , że się policji boisz.

 • ~zak 2021-04-19 15:26:03

  @ Longina - wykonaj telefon 989 to chyba nie przekracza chyba limitu twojej inteligencji , wszystkiego się tam dowiesz . Albo zapytaj jakieś młodsze dzieci w rodzinie , wszystko ci wyjaśnią , albo napisz do mnie , to ja ci wyjaśnię .

 • ~Franek7 2021-04-19 15:22:23

  Skompromitowany rząd oszołomów, który kompletnie bezsensu zarżnął kilka branż gospodarki i nadal udaje, że to było potrzebne. Wypuścili Milicję na spokojnych obywateli niezadowolonych z debilnych decyzji rzadu. to co robiła Milicja Kaczyńskiego z obywatelami legalnie protestującymi wola o pomstę do nieba. Nielegalne bicie pałkami teleskopowymi, szarpanie, gazowanie i wywożenie na komisariaty. Wszystko bezkarnie mimo orzeczeń Sądów, że zatrzymania były nielegalne. Jak w PRL. Przyjdzie czas, że milicjanci będą szukać roboty w Mc’donaldach. Wiele osób się powiesiło inni wpadli w kłopoty finansowe z których pewnie już nigdy nie wyjdą. Za to wszystko odpowiada Morawiecki z tą bandą oszołomów z PiSu.
  Ale Zak wam powie, że jest tak dobrze, że aż Niemcy nam zazdroszczą.

 • ~zak 2021-04-19 15:20:25

  Bez opamiętania za 660 zł ? przy naszych sądach , to państwo mu dopłaci za bezpodstawne oskarżenie .

 • ~kred 2021-04-19 15:18:54

  Pewnie wyborca PiSu...

 • ~pasażer 2021-04-19 15:18:54

  jak ktoś chce pobiegać, to nie potrzebuje stadionu, ruch w lesie jest ciekawszy od biegania w kółko

 • ~zak 2021-04-19 15:16:45

  Myślenie totalsa....po co cokolwiek robić , jeśli prąd wyprodukują w Niemczech a resztę rzeczy można dokupić w Chinach , a my będziemy jeżdzić szparagi u niemców zbierać . A wiecie , że RFN chce nam opchnąć teraz 20 tyś wiatraków , bo mija już ich termin ważności i nie ma co z tą masą plastiku zrobić ? Franek czysty biznes dla ciebie .

 • ~1floyd 2021-04-19 14:59:42

  Jak zwykle, temat szkolnictwa w emocje. W tym przypadku 1zł dodatku. Ciekaw jestem reakcji, każdego z tu piszących, gdyby ich szef, czy pracodawca, podniósł im wynagrodzenie o tą złotówkę na miesiąc. Dla prowadzących działalność, np składkę ZUS obniżka o 1zł. Podejrzewam że,w słowniku wulgaryzmów ( jeśli taki istnieje ) przybyło by sporo zwrotów. W tym przypadku, chodzi o szacunek. Od wielu lat, szacunek dla tego zawodu, jest sprowadzany do parteru. Od władz, poprzez rodziców, jak i samych uczniów. O statusie zawodu, świadczą też wynagrodzenia. A te w tym przypadku, są śmieszne. A to powoduje że, do pracy w szkołach trafia coraz mniej chętnych. Już jest wiele wakatów dla biologów, chemików, matematyków, czy fizyków. Dostają ciekawsze oferty z rynku. W ramach wymian, mają też kontakt z nauczycielami z innych krajów UE. Co daje im obraz, traktowania tego zawodu w innych krajach. Jeśli macie znajomych, którzy mają dzieci w wieku szkolnym, i mieszkają zagranicą, zapytajcie ich, czy nie poślą dzieci do szkoły, przez tydzień, bo trafia się fajna oferta last minut. U nas w kraju nikt tym się nie przejmuje.
  zagranicą

 • ~Lahcim 2021-04-19 14:57:45

  eh, wszedłem bo tytuł sugerował, że to ktoś z PIS.

 • ~Andrzej Olszewski 2021-04-19 14:42:14

  To może na obajtkowym orlenie zorganizować narodowe szczepienia.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.