zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Michael Alexander 2020-10-27 00:49:28

  Posłuchajcie, co siejecie wiatr:
  https://www.youtube.com/watch?v=gp5JCrSXkJY
  https://www.youtube.com/watch?v=vWwgrjjIMXA

  Jak nie rozumiesz, to se "Tekstowo" włącz.
  Podejrzewam, ze przesłanie i tak nie dotrze do tych małych móżdżków.

  Chciałbym, żebyś zrozumiał!!!
  Historia kołem się toczy.

 • ~pprywatne 2020-10-27 00:16:42

  O to im chodziło, wszystko idzie wedle planu. Niestety nikt tego nie widzi lub woli nie widzieć.
  Mądrzejsi wiedzą co to oznacza i co należy robić...

 • ~Michael Alexander 2020-10-27 00:09:23

  A tak w ogóle, to w nosie mam wszelkie wypowiedzi pisuarów.
  Ważne jest to: https://www.youtube.com/watch?v=54LEywabkl4
  Nowy album AC/DC!!!!
  I to jest ważne, a nie to, czy kaczor przeleciał kota, czy może kot kaczora.
  Niech żyje niezwyciężona generacja AC/DC!!!
  Niech żyje Deep Purple!!!
  Led Zeppelin, Black Sabbath!!!
  I TAK MA BYĆ!!!!

 • ~Michael Alexander 2020-10-26 23:38:45

  ~zak
  Twoja ostatnia aktywność na tym forum, tak jak i aktywność ~artefakc, ~tf2, kazo - pod wieloma nickami, świadczy o niepokoju, jaki został zasiany w waszych szeregach.
  Co? Dupa w ogniu? Bo kasa się skończy.
  Żal mi cię...
  Nie!!!
  Zasłużyłeś sobie!!!

 • ~Idaho 2020-10-26 23:37:17

  Zbrodnią jest prowokowanie ludzi do demonstracji w czasie pandemii. Za to ktoś powinien być ukarany, jeśli przeżyje pandemię... Co do wyroku TK : nie akceptuję prawa pozwalającego zabijać płody z zespołem Downa. Znam dwóch takich, żyją sobie w swoim, wspaniałym świecie. Jeden warunek : Państwo musi się takimi ludźmi zająć. Nie każdy chce się zmierzyć z wychowaniem dziecka z tą wadą. Co do płodów z wadami letalnymi, zmuszanie kobiet do rodzenia jest czymś tak dramatycznie okrutnym, że sam pomysł mógł się zrodzić tylko w głowie szaleńca.

 • ~sympatykrybnika 2020-10-26 23:12:26

  Z innej beczki i nie na temat. Raczej do redakcji rybnik.com.pl. W dniu 22-10-2020 Bartłomiej Furmanowicz postawił pytanie Co z elektrownią w Rybniku?
  Odpowiedź dał obecny prezes PGE Wojciech Dąbrowski. Prezes Dąbrowski chciałby aby nowy podmiot skarbu państwa (robocza nazwa to Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Energetycznego) przejął wszystkie elektrownie PGE pracujące na węglu brunatnym i kamiennym do końca przyszłego roku. To oznacza, że do PGE chciałaby aby do NABE trafiły elektrownie skupione w spółce PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (zwanej popularnie „Gieksą”) w Bełchatowie, Turowie, Opolu, Rybniku i Dolnej Odrze. Kontynuowana ma być budowa pierwszej w Polsce wielkiej elektrowni gazowej w Dolnej Odrze (1400 MW). Planowana jest też kolejna, o połowę mniejsza, w Rybniku. PGE ma też plany zastąpienia swoich elektrociepłowni węglowych gazowymi. Chodzi m.in. o Gdańsk, Gdynię i Kraków.
  Więcej, czuli o
  • Czarna przegrywa, zielona wygrywa
  • Bez strategii nie będzie pieniędzy
  • Kto pogada z pracownikami?
  • Co zrobić z długiem?
  • Kto ułoży te puzzle?
  przeczytacie na stronie https://wysokienapiecie.pl/33246-pge-chce-zeby-rzad-odcial-jej-weglowy-ogon-rzad-na-razie-tylko-wymachuje-nozem/

 • ~Mad# 2020-10-26 22:59:11

  Drogie lewaki, współczuję wam matek, które przy stwierdzeniu u was niepełnosprawności byłyby gotowe was wyskrobać. Jesteście żałośni.

 • ~Klar 2020-10-26 22:50:18

  @frbro, widocznie nie znasz sytuacji i relacji osób, które w swoim życiu zdecydowały się ocalić taki - jak Ty co w sposób zbydlęcony określasz - "płód". Otóż nie zwykły "płód", tylko ŻYCIE, DZIECKO. Otóż okazuje się, że nieuleczalnie czy śmiertelnie chore dziecko też można pokochać. Może to dla Ciebie nowina, nowość. Ale tak jest. Wstyd mi za Ciebie jako za mężczyznę. Z takimi "mężczyznami" daleko nie zajdziemy. Współczuję Twej rodzinie, bo ma pod dachem faceta, który trudnym życiowym sytuacjom boi się stawiać czoła, woli od nich uciekać. Jestem jednak przekonany, że tacy antymężczyźni jak Ty są w naszym społeczeństwie w zdecydowanej mniejszości. I to pozytywna konkluzja :)

 • ~Macik765 2020-10-26 22:32:25

  SARS-COV2 lubi to.

 • ~Opiekunka91191 2020-10-26 22:27:28

  Powiem tak :
  *dzieci zostają kalekie podczas porodu- protestujcie żeby je można było zabić bo kto sie bedzie takim opiekować!
  *Dzieci tracą nóżki lub inną czesc ciała podczas zabaw- protestujcie żeby można było dobić bo ktoby sie takim opiekował
  *Dzieci chorują(SMA Białaczka i inne choroby zagrażające życiu lub prowadzace do śmierci)- protestujcie żeby można było je za wczasu zamordować bo po co komu takie a. Jeszcze patrzeć trzeba jak umiera!
  *Starsze osoby chorują Alzheimer, Parkinson, Demencja- zabijajmy ludzi już po 75 roku życia bo taki to jiechodzi ani do pracy ani jic tylko choruje i tabsy wpierdziela prostestujmy żeby icb moc zabic w takim wieku gdy jeszcze coś kumają!!!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:

Oddanych głosów: 1761