zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~dr_Moriarty 2020-08-12 09:20:53

  Ile już było tych umorzeń, oddłużeń, programów naprawczych i restrukturyzacji? Wszystko to woda w piach. W polskim górnictwie po staremu. Ile za chwilę szary Polak będzie płacił za prąd produkowany z najdroższego na świecie węgla? Jeśli elektrowniom opłaca się sprowadzać o jedną trzecią tańszy surowiec z Kolumbii czy Australii, to naprawdę wiem o czym Sasin chce jeszcze rozmawiać.

 • ~predkront 2020-08-12 09:06:19

  Przykro mi bardzo, ale dopoki gornicy beda otrzymywac rocznie 16 pensji (lekko liczac) dopoty trudno bedzie o rentownosc branzy. Malo jest firm na swiecie ktore bylyby w stanie wytrzymac takie koszty.

 • ~Andrzej Zygmunt 2020-08-12 08:46:46

  Serdeczne gratulacje dla zawodnikow,kadry szkoleniowej i kierownictwa klubu!

 • ~entropia 2020-08-12 08:41:13

  ~Jaro Brzoza
  no cóż kwestia wygląda tak że trzeba być szybkim i czujnym i w razie czego szybko skręcić w boczna uliczkę z jednoczesnym zagęszczeniem ruchów ;)

 • ~Jaro Brzoza 2020-08-11 23:44:55

  Jeszcze musieliby biegać w maseczkach... Btw jak prawnie wygląda kwestia biegania, jazdy na rowerze, rolek itp. w strefie czerwonej...? Ktoś spotkał się z interwencja służb mundurowych albo co gorsza sanepidu w czasie aktywności fizycznej?

 • ~exx 2020-08-11 23:34:42

  ~trywialny
  Ale wesela po 50 osób już nie przeszkadzają. Kościoły 150 osób wewnątrz na kolanach też nie dziwi. Bardzo wybiórcze stanowisko pan sobie zajął.

 • ~Abisall 2020-08-11 22:09:54

  W weekendy ostatni leci podaj o 19:06 na Rybnik ale to tylko weekendowo.
  Przesiadka na Białym Krzyżu - masz jakąś rozpiskę połączeń?
  Z Wisły busem na Żory też już jechałem i to ostateczna ostateczność - to już wolę poszukać na szybko noclegu chyba bo jazda to koszmar( z tego co pamietam to to nie był Drabas tylko ta druga firma Bus Brothers bodaj) Jedyna zaleta tego to taka że ostatni jedzie po 20 z Wisły

 • ~trywialny 2020-08-11 21:09:52

  I bardzo dobrze. Szczerze dziwię się że w sytuacji pandemii sanepid i urząd wydał zgodę na to dziwadło które miało się odbyć- półmaraton realizowany w grupch 150 osobowych. Nie wiem kto to wymyślił ale nie był to dobry pomysł

 • ~Fidzi 2020-08-11 21:09:28

  -Franek lat 7,

  Pani Anna Martynowska jest lekarzem medycyny i tytułu naukowego "doktor" nie posiada. Była kandydatką "Konfederacji" do parlamentu, co wyjaśnia jej stanowisko w kwestii koronawirusa. Jednak w każdej grupie społecznej i zawodowej znajdują się osoby, które dotknięte są zaburzeniami psychicznymi. Jest to jedna z przyczyn zawieszenia lub usunięcia z zawodu.
  Pani Martynowska została zawieszona przez Okręgowy Sąd Lekarski.
  Parafrazując Twoje słowa: tak, że ten ... tego ... ktoś zrobił z Ciebie Pernambuko :)
  Nie zawsze większość ma rację, ale jak jeden idiota wyskakuje i krzyczy: wszyscy mnie podsłuchują, a ziemia jest płaska, to nie jest odkrywcą tylko paranoikiem.
  Przemyśl to!

 • ~Arteks 2020-08-11 21:09:09

  Niedawno wróciłem z roweru. Oczywiście ostentacyjnie ignorując bezsensowną czerwoną strefę i maseczki. Spotkałem patrol Policji i Straży Miejskiej. Nawet nie upomnieli... Maseczki są czymś zrozumiałyn w obiektach zamkniętych gdzie przebywa się określony czas. Ale nikt mnie nie zmusi do chodzenia w maseczkach w upale na powietrzu. I jestem przekonany, że policjanci zdają sobie sprawę z głupoty i absurdu naszego GIS i MZ i karać nikogo nie będzie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy potrafimy ze sobą rozmawiać mimo różnic w poglądach?
Oddanych głosów: 1378