zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~corona 2020-03-30 22:28:30

  Ludzie, musicie zrozumieć, że wszystko przed Wami. Najważniejsze zostało wybrane. Teraz natura będzie robić swoje ;) Ważne że Wasi dziadkowie mieli ciepło. Wy też macie. I mieć będziecie z węgla ;)

 • ~palaczzasypowy 2020-03-30 22:19:29

  infantylne

 • ~rzyt 2020-03-30 22:08:58

  @Arteks, jak byś czytał moje wpisy to znałbyś moje stanowisko w sprawie wyborów- stan wyjątkowy, delegalizacja partii z likwidacją subwencji na ich działalność, pieniądze te do szpitali.
  Gdy ostatni zarażony wyzdrowieje to za pół roku przywrócić normalność.
  Oczywiście wtedy byłby jazgot.

  P.S. W sprawie PO...nie ma ta partyjka /6000 twarzy/ zaplecza i to widać w braku programu, skojarzeniem z hejtem plus niechlubna przeszłość /obietnice bez pokrycia/ czyli oszustwo wyborcze...
  Ze strony prezydenta miasta to nie ma szans na jakiekolwiek odważne decyzje, więc nikt tu nie ma złudzeń. Chyba że nowo namalowana ścieżka rowerowa....do nikąd.

 • ~1floyd 2020-03-30 21:57:39

  Dziwne, może tak. Z prochu powstałeś w proch się obrócisz. To Biblia. Ze styropianu powstałeś, na styropianie skończysz. To nasze czasy. Historia, kołem się toczy. W życiu nie ma nic za darmo. Nie wierzę, by w dzisiejszych czasach, te dzieciaki miały problem z dostępem do internetu. Z racji wykonywanej pracy, mam styczność z pełnym przekrojem naszej społeczności. I naprawdę nawet bezdomni korzystają obecnie z komórek z dostępem do netu. Nie raz widziałem pod sklepem. To jedno. A drugie przez ostatnie lata, dzięki pewnym działaniom państwa, umocniła się postawa roszczeniowa socjalsów. Po co zadać sobie trud, i poszukać taniego laptopa, w lombardzie czy necie? Bo trzeba za to zapłacić. A jak dobrze się zakręcę, do państwo czyli my damy dużo lepszy niż ma sąsiad i to za darmo. Znam osobę bezrobotną, która dzienne siedzi w pobliskim barze na piwie. I to nie jednym. Pewnego razu, zadałem mu pytanie. Jak to jest? Ty dziennie wypijasz tu kilka piw, czasem nawet flaszkę Ja pracuję i mnie na to nie stać. Jego odpowiedź mnie dobiła. Powiedział: Ty robisz i nie masz czasu na kombinownie. Ja nie pracuję, więc mam czas by kombinować skąd wytargać kasę.

 • ~ 2020-03-30 21:49:14

  Wszyscy nauczyciele potrzebuja sprzet, zaden przeciez nie ma sluzbowego

 • ~bikerek 2020-03-30 21:41:07

  Panie Przewodniczący Kiljańczyk kiedy radni zrzekną się diety za marzec lub przekażą pieniądze z diety na potrzeby szpitala?

 • ~artefaks 2020-03-30 21:41:03

  ,,A niektórzy jak zahipnotyzowani chcą podążać za zdziwaczałym Kaczyńskim - dla którego nie człowiek - a polityka i rządzenie jest celem samym w sobie. Otrząśnijcie się trochę bo tym razem Kaczyński swoją wypowiedzią naprawdę przegiął i wkurzył ludzi."

  Arteks .Mimo że tego pana zdecydowanie nie lubię. Nie powiem że cytując znanego klasyka,, jak zamknie oczy , to wszędzie widzi on dym"
  Jemu geniuszowi zła chodzi o to tylko by ludzie protestowali...
  Anioł śmierci który go opętał pozwala na bawieniu się ludzkim życiem. Zmusili samolot do wylądowania , gwałcili groby zabitych .Uprawia sadystyczną politykę Jemu nie zależy. Jego to cynicznie bawi.
  A że znajduje poklask idiotów ? to inna sprawa
  A jak wybory odwoła ( bo to zrobi) będą go całowali po rękach.
  Hitlera też próbowano cywilizować. To się po prostu nie da

 • ~bikerek 2020-03-30 21:38:53

  To teraz tylko czekać na tak odważne oświadczenie od radnego Kłoska.
  Kto jak kto ale on jest wyrocznią. ;)

 • ~King Arthur 2020-03-30 21:38:32

  Kogo to obchodzi co Ty zrobisz. Pleciesz chłopie jakby Ktoś Cię słuchał. Wybory to demokracja. Jak nie będzie to dobrze bo dziś są inne ważniejsze sprawy a jak się odbędą to należy iść. Nie panikuj. Ludzie pracują małe i wielkie zakłady po parę tysięcy ludzi i nikt nie mówi nie pójdę. Ochłoń!

 • ~Jerzy Latoń 2020-03-30 21:27:19

  Kiedyś wybrane pokłady z piaskowcem w stropie się podsadzało i to szczelnie a dzisiaj to jest gospodarka rabunkowa i efekty są widoczne i odczuwalne.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy będziesz głosował 10 maja w wyborach prezydenckich?
Oddanych głosów: 2829