zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~romcost 2021-06-20 21:35:13

  A może by tak pomyśleć o budowie zbiorników buforowych, które zapewnią odpowiednią ilość wody latem w związku ze zwiększającym się zapotrzebowaniem? Podziękujmy też kretowiskom za suche studnie, kiedyś na wsiach każdy miał studnię, teraz to dziury na śmiecie niejednokrotnie, bo wody już tam nie ma...

 • ~Andrzej Zygmunt 2021-06-20 21:10:13

  Serdeczne gratulacje dla zawodniczki i szkoleniowca!

 • ~bartezz 2021-06-20 20:43:06

  Arteks - " Ruda jest jednym z większych basenów na Śląsku, jeśli nawet nie w Polsce." - jo cię prosza, dodaj jeszcze, że niektóre Kacperki, Brajanki i Jessiki oddają tam swój mocz a co jakiś czas pojawi się klocek w wodzie, fakt woda jest filtrowana i chlorowana ale ja zawsze z Rudy wracałem z bólem głowy. Znam lepsze miejsce 40km od Rybnika gdzie jest święty spokój nie ma ryku krzyku i wracam zrelaksowany.

 • ~terezina 2021-06-20 19:04:58

  Dobrze by było, żeby Łukasz Kohut chociaż trochę znał historię i nie wygadywał głupstw, bo się kompromituje.

 • ~Arteks 2021-06-20 18:31:36

  @AnnaKatarzyna - ja też nie przepadam za stawami czy jeziorami. Natomiast odnośnie przepełnienia takich miejsc to Rybnik w ostatnich latach odrobił zadanie bo był okres, że mieliśmy bardzo dużo kąpielisk, potem co raz słabiej ale po modernizacji Chwałowic, Rudy i uruchomienia Pniowca i na nowo Kamienia - sytuacja uległa znaczącej poprawie. Są miasta na Śląsku w których polikwidowano wszystkie kąpieliska lub takie które mają tylko jakieś bajorka jak np. Żory czy Wodzisław. Ba... nawet taki turystyczny i duży Kraków ma na swoim terenie tylko dwa baseny (betonowe wielkości Szymocic!), a reszta kąpielisk to różne Brzegi czy Kryspinowy na peryferiach lub poza miastem... Czasami sprawdza się fajnie powiedzenie "Cudze chwalicie"... Ruda jest jednym z większych basenów na Śląsku, jeśli nawet nie w Polsce.

 • ~Arteks 2021-06-20 18:25:19

  @lateks - jesteś jedyną osobą która tu widzi jakąś aferę... Nie widzę też "większości" drzew-pomników które byłyby w takim stanie w naszym mieście. Jak to u ciebie - przesadzasz i to mocno. Z artykułu wynika, że władze gminy Świerklany od 1995 r. zlecały specjalistom zabiegi pielęgnacyjne, a mimo to nie udało się go uratować. Urzędnicy zachowali się prawidłowo i robili co mogli. Swoją drogą parę lat temu runął wielki dąb w parku w Rudach - kilkadziesiąt metrów od siedziby Nadleśnictwa Rudy. Nawet specjaliści czasami są bezradni wobec... starości, chorób i nawałnic.

 • ~scully 2021-06-20 17:55:07

  celfast ale głupia nazwa klubu

 • ~Królewna907 2021-06-20 17:20:05

  StaszekU - parafianie też nie są bez winy. Ludzie się też w ogóle nie stosują , widać to też w sklepach. Co chwila ktoś bez maseczki, a obsługa sklepu nie reaguje.

 • ~StaszekU 2021-06-20 12:14:21

  Ciekawe jak zareagowalibyście jako szef firmy, gdyby wasz podwładny ostentacyjnie oświadczał, że nie będzie wykonywał waszych poleceń! To właśnie taka sytuacja. Abp kilka razy przypominał o konieczności dostosowania się do obostrzeń. W zarządzeniu z 26 marca pisze: "Apeluję do Księży Dziekanów, aby wzorcowo przestrzegali wskazań zawartych w Zarządzeniu i reagowali na ewentualne zgłoszenia ich lekceważenia w parafiach dekanatu". W jednym z zarządzeń przytoczył wręcz zapis prawa kanonicznego o obowiązku posłuszeństwa. Widać, że abp po prostu rozliczył niektórych księży z przestrzegania wydanych zarządzeń! Czemu np. w bazylice się dało, a u św. Jadwigi nie?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Z odmrożenia jakich usług cieszysz się najbardziej?


Oddanych głosów: 961