zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~imrahil 2021-01-19 06:56:09

  ~corona możesz sobie zgłaszać do mediów, pisać wnioski, wywalczyć i ładować elektryka cztery razy drożej niż ja w taryfie pozaszczytowej. uwierz - jeśli ktoś ma samochód w ciepłym garażu, a pracuje głównie na home office z widokiem na ogród to aż tak z ładowaniem nie musi się spieszyć.

 • ~"MADA" 2021-01-18 23:31:20

  Po co to komu, ale jak już, to proponuję też nową nazwę: np.
  1- Koło Oddanych Pań przy Prezydencie Miasta Rybnika, skrót lampka wina i tak trzymać!
  2- Koło Gospodyń Miejskich przy Prezydencie Miasta Rybnika, skrót tatusiowie w kuchni i w pieluchach.

 • ~Dador 2021-01-18 22:51:41

  Grani-tec to lokalna firma, wygrywająca dość sporo miejskich przetargów. Jeśli faktycznie maczała palce we wszystkich ww. inwestycjach, do których jako mieszkańcy możemy mieć obiekcje, to ja Wam powiem, gdzie się podziały pieniądze. Otóż ostatnio przypadkiem natknąłem się na ich nowy, całkiem zgrabny biurowiec/siedzibę. Budynek zlokalizowany na działce 2268/4, tuż przy terenie PWiK Rybnik (do sprawdzenia w RSIP lub Geoportal). Po elewacji widać, że wsadzono weń miliony. Niestety, powinowactwo firmy z magistratem zaczyna lekko zalatywać czymś śmierdzącym. Przynajmniej, jako osoba od urodzenia związana z Rybnikiem, tak to postrzegam.

 • ~rzyt 2021-01-18 22:19:05

  To jest jawna dyskryminacja środowisk LGBT...

 • ~corona 2021-01-18 22:03:26

  Imrahil, uwierz mi że mieszkaniec króliczoka szybciej wywalczy pod blokiem szybką ładowarkę wnioskując do miasta pod pretekstem bycia eco i zgłaszając sprawę do mediów niż na Twojej po pegierowskiej działce.

 • ~tf2 2021-01-18 21:07:00

  Zasięg 200 km a potem postój, to wszystko mówi o braku praktyczności sensu tego samochodów elektrycznych w zakresie cenowym dla zamożnych. Te rozwiązania nie mają uzasadnienia ekonomicznego, tak samo jak solary bez dotacji. Gdyby te akumulatory jeszcze nie zużywały się tak szybko i nie zanieczyszczały potem w tak straszny sposób środowisk.
  Ot kolejny element w rewolucji Unii Europejskiej, która z ekonomią i logiką jest na bakier i promuje to co bez sensu, ale zgodne z chorą, neoleninowską ideologią.

 • ~Coronawirus 2021-01-18 20:58:03

  Rada kobiet - to takie staroświeckie . Proponuje powołanie Rady kobiet płci obojga , a na taki twór to i unia sypnie groszem.

 • ~imrahil 2021-01-18 20:53:05

  Samochód elektryczny moze mieć sens ekonomiczny (chociaż nadal nie ma że względu na cenę) kiedy ładujemy go w domu, szczególnie w taryfie pozaszczytowej, nawet bez PV. Mieszkaniec króliczoka musi płacić wielokrotnie więcej za korzystanie z publicznej ładowarki.

 • ~Michael Alexander 2021-01-18 20:52:10

  Ja przyjrzałbym się temu wykonawcy.
  Firma GRANI-TEC uczestniczyła też w wykonawstwie takich "udanych" inwestycji jak stanica harcerska, czy budowa zadaszonego boiska przy ul. Orzepowickiej . W obu tych przypadkach efekty działań firmy GRANI-TEC są podobne do stanu kładki na Nacynie.
  Dziwne, że GRANI-TEC wygrał też przetarg na remont nawierzchni deptaka, który też pozostawia wiele do życzenia.
  Coś tu ...!

 • ~Maksymilian Popeć 2021-01-18 20:29:31

  Mafie doskonale sobie "radzą" w państwie bezprawia i państwie z kartonu. Nierząd, który co drugi dzień pokazuje wszystkim obywatelom, że przestrzeganie prawa to jakieś niepotrzebne dyrdymały, wprost zachęca do działań mafijnych. Ale to nie autorytarne działania PiSu są najgorsze w tym wszystkim. Najgorsze jest, że ciągle jest mikro grupka osób która to popiera... (a która nie ma z tego żadnych "profitów" - bo tych Rydzyków i znajomych królika w spółkach skarbu państwa to jeszcze można zrozumieć, każdy bidok jest przecież łasy na kasę)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co wg Ciebie jest przyczyną wyludniania się Rybnika?

Oddanych głosów: 3465