zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Lateks 2020-11-23 23:07:14

  No i tak to wygląda gdy dobro partii jest ważniejsze od przejrzystej działalności samorządu. Nawet nazwa "samorząd" sugeruje jak to powinno działać. Tymczasem znów ważniejsze było pokazanie jak to mojsza partia jest bardziej mojsza niż twojsza...
  Ciekawe czy w końcu po tylu latach uda się wypracować przejrzyste standardy dofinansowania kultury, sportu i pomocy społecznej w mieście. Pan Kieczka stracił wiele godzin prywatnego czasu z powodu pomysłów jak zareklamować swoją partię i pokazać że partia rządząca w kraju jest zła. Skoro radni popierający prezydenta miasta są tacy dobrzy to chciałbym się dowiedzieć jasnych deklaracji oszczędności w mieście. Wątpię by ta wspaniała partia wycofała się z pomysłu deweloperki za publiczne pieniądze.

 • ~zak 2020-11-23 22:43:10

  @Arteks - ty naprawdę wierzysz , że PO następne wybory wygra. Bo czy veto będzie , czy nie będzie , to i tak Bruksela będzie robić wszystko żebyśmy tych 778 mld nie dostali , bo nie chce żebyśmy ich doganiali. W jakim ty świecie żyjesz ? naprawdę Niemcom wierzysz ? myślałem , że jednak należysz do tych myślących

 • ~Arteks 2020-11-23 22:21:03

  @zak - odrzucenie 776 mld jest finansowym wyjściem z Unii. Ludzie na to nie pozwolą. Są tylko dwa scenariusze, wkrótce Morawiecki ogłosi sukces w negocjacjach z Unią mimo, że zgodzi się na słuszne wymagania UE odnośnie praworządności i będzie zmuszony do zmian w TK i KRS. A drugi scenariusz, że będą trwać w uporze i doprowadzą do jeszcze większych zamieszek niż tych ze Strajku Kobiet. Na ulice wyjdą także ci którzy minusują - w końcu większość inwestycji jakie powstało w ostatnich kilkunastu latach zawdzięczamy nie premierowi tylko Unii. Przykładem w Rybniku jest nowa obwodnicowa droga, rewitalizacja Kopalni Ignacy czy szpitala Juliusz, remonty dróg, linii kolejowych. Wielu mieszkańców Rybnika do dzisiaj miałoby... szamba i nie mogło używać zmywarek czy pralek gdyby nie Unia Europejska.

 • ~zak 2020-11-23 22:13:21

  @Longina , czy ty się nie nazywasz przypadkiem Lempart ? bo obsesję masz na punkcie jakiegoś kaczora ? obsesje trzeba leczyć , bo podobno włosy od tego wypadają :)

 • ~zak 2020-11-23 22:10:37

  @Arteks - po ilosci minusów pod twoim tekstami widać , że społeczeństwo jest coraz bardziej świadome o co z tym vetem chodzi mimo nagonki GW i TVN i ciebie .Masz Rybniczan za idiotów.

 • ~zak 2020-11-23 22:08:14

  @Arteks- kiedy PIS powiedział , że chce wyjścia z UE, nie siej kłamstw ? 54% badanych chce weta , by Polska była podmiotem , a nie przedmiotem . Polacy wiedzą co to honor w przeciwieństwie do totalsów liżących szwabskie stópki .

 • ~Arteks 2020-11-23 22:00:24

  @BernardJona - jak opadły pierwsze emocje po tragedii smoleńskiej i po pogrzebie sam Jarosław Kaczyński zabrał głos i w oświadczeniu powiedział: "Przyjaciele Rosjanie. Dziś 9 maja. 2010 roku. Na placu Czerwonym miał stać mój ukochany brat, prezydent polski Lech Kaczyński". (...) Czyli nie dość, że sam nie uważał tej tragedii jako zamachu, to nie przeszkadzałoby mu, że jego brat miał celebrować największe święto Rosjan wraz z Putinem, a nazwanie Rosjan przyjacielami - to już coś niesamowitego. Cały świat robi interesy z Rosjanami... poza Polską. Chociaż niekoniecznie bo przecież rządy PiS chętnie kupowały przez lata ruski węgiel, ropę i tradycyjnie gaz. @artefakc - podaj mi jakiś przykład tego, że PiS dba o suwerenność Polski. Uważasz, że nie powinienem wracać do lat 90.? Świeży sondaż z dzisiaj. Gdyby doszło do referendum czy chcemy zostać w UE - aż 81,1% byłoby za. Więc PiS ma w sprawach konfliktu z EU przeciwko sobie społeczeństwo! Lepiej aby nie dolewali oliwy do ognia...

 • ~rzyt 2020-11-23 21:07:00

  Czy Pan, właściciel 2 firm z Rybnika, będzie kandydował do RM czy na urząd prezydenta?

 • ~Longina b 2020-11-23 21:04:58

  Fioletwy-może to Ty masz już demencję starczą i sklerozę jak Twój idol JK.Na tym Kończę rozmowę z Tobą i tak niczego nie zrozumiesz.Ty żyjesz w czasach historyczny,ja ja tu i teraz.Spokojnej nocy życzę.Nie denerwuj się tak żybyś w nocy się nie zmoczył.

 • ~bikerek 2020-11-23 20:57:57

  Posłowi Krząkale inaczej nie wypada, w końcu dostał Wielki Krzyż Zasługi Orderu Zasługi RFN. Może boi się że mu zabiorą ;)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na czym Miasto Rybnik powinno oszczędzać?

Oddanych głosów: 2293