zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~minowa 2017-11-24 18:44:32

  Jest jeszcze Art.11:

  Art. 11. 1. Pieszy jest obowiązany korzystać z chodnika lub drogi dla pieszych, a w razie ich braku - z pobocza. Jeżeli nie ma pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi.

  2. Pieszy idący po poboczu lub jezdni jest obowiązany iść lewą stroną drogi.

  3. Piesi idący jezdnią są obowiązani iść jeden za drugim. Na drodze o małym ruchu, w warunkach dobrej widoczności, dwóch pieszych może iść obok siebie.

 • ~kierowca bombowca 2017-11-24 18:40:35

  Szkoda że ten konfi dent nie wytacza spraw strzlającym wiecznei petardy, wyjącym syrenom i pijackim burdom na psedomeczach ale na kosciół łatwo jest pluć i atakowac bo nie oddaje, bohater jak palikot z wibratorem w ręce

 • ~siarzewski 2017-11-24 18:39:53

  Pytanie zasadnicze. Czy w przypadku tej parafii problem dotyczy dzwonów normalnych spiżowych czy tzw elektronicznych wyjących niczym megafony na dworcu kolejowym ??

  Abstrahując bezpośrednio od tej sprawy jest w Polsce coraz większy problem z dzwonami elektronicznymi. Im większa wiocha, tym często większa nachalność i nieznośność tego zjawiska. Sam sąsiaduje z parafią, gdzie lokalnemu kieckowemu same dzwony elektroniczne wygrywające w kółko kościelne pieśni to było stanowczo za mało. Cała moja okolica ma wyjątkową przyjemność przymusowego brania udziału w kilku niedzielnych mszach nagłaśnianych na całą okolicę. Swego czasu kieckowy nawet pasterki puszczał przez megafony.

  Bez względu czy to jest legalne, jest to na pewno nieprzyzwoite.

 • ~Escape 2017-11-24 18:35:27

  Chciałbym zobaczyć pismo z pieczątkami z jakąś w miarę aktualną data dotyczące stanu jakość wody w tym basenie.
  Tajemnicą poliszynela jest ze ta woda nie nadaje się do "wpuszczania tam ludzi" I nie jest to hejtowanie z mojej strony itd. Pisze to z troski .

 • ~Kwinto 2017-11-24 17:52:32

  Co tam promowanie faszyzmu i rasizmu, są ważniejsze sprawy dla szeryfa dobrej zmiany. Ksiądz winny czy niewinny pewnie teraz dostanie odszkodowaniem z budżetu państwa za straty moralne. Żądam powołania w tej sprawie komisji śledczej pod przewodnictwem Macierewicza i niejakiego Jakiego, trzeba przeprowadzić testy tych dzwonów i posłuchać czy na pewno dzwonią po Polsku. Może to jakieś Niemieckie dzwony i przez to za głośno biły.

 • ~sceptyk3 2017-11-24 17:39:31

  Redakcjo "To on zabił nastolatki na pasach! - Sąd nie zastosował aresztu!" to było w Mikołowie...ale skoro wy promujecie takich pseudokierowców (m.in. poprzez usuwanie komentarz potępiających takich zabójców)...to więcej pytań nie mam...

 • ~pol0099 2017-11-24 17:15:09

  Czytając te brednie musiałem założyć profil żeby to skomentować, bo ta Pani mija się z prawdą. Tak jak przedmówcy już zauważyli nikt nie oczekuje tam 15tyś, ale praca w piekarni jest ciężką pracą fizyczną i na minimalną mało kto się godzi. Jestem w uprzywilejowanej sytuacji ponieważ miałem okazję popracować w tej firmie jako kierowca. Oczywiście zatrudniony przez podwykonawcę na zlecenie takie żeby tylko była jakaś kwota na umowie (moja decyzja nie mam zastrzeżeń). Rąk do pracy mnóstwo na różne stanowiska tylko polecam popytać Panie pracujące w tych budkach o opinie czy zarabiają chociaż 2tyś. W przypadku kierowcy wszelkie uszkodzenia towaru trzeba było zapłacić nawet jeżeli nie twoja wina bo skrzynki w których przewożono towar same się przewracały i pękały. Samochody dramat (pozdrawiam kierowców Tupolewa). Kto miał możliwość bycia na zakładzie w Żorach jest w stanie rzetelnie ocenić wypowiedź tej Pani. Ja przez pół roku nie jadłem pieczywa. Także wniosek taki jakby firma poprawiła warunki pracy i dała ludziom normalnie zarobić nie byłoby problemu z pracownikami, a tak dostaje nagrodę z UP za ilość ludzi zatrudnianych, a kto tylko znajdzie ciut lepsze warunki zaraz ucieka (ci wytrwali, ludzie o słabych nerwach kończą po jednym dniu). Pozdrawiam pracowników firmy.

 • ~Kwinto 2017-11-24 17:11:21

  ~imrahil tylko ty się znasz na wszystkim i tego się trzymajmy. Liczyłem że napiszesz że jestem budowlańcem który już od 7:00 rana pije w pracy? Wszak ocenianie ludzi na odległość to twoja druga pasja po ekologicznym ogrzewaniu. Jak ci tak proboszcz w Popielowie smrodzi to chyba mu o tym wspomnisz na kolędzie masz okazję przykozaczyć w realu.

 • ~tf2 2017-11-24 17:05:16

  Polska to nie państwo wyznaniowe. Nie wolno stawiać religii ponad prawem a fanatyzm nie upoważnia do bezprawia panie ministrze.
  PiS mnie bardzo rozczarowuje zachowując się niesprawiedliwie i premiując znowu kościół kolejnymi prawami do przywilejów i nadużyć.

  Master 899 pora kupić zegarek albo skończyć kłamać (to rzekomo grzech?), wcześniej kościół walił ponad 3 minuty.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy podobają Ci się nowe ławki na rybnickim rynku?
Oddanych głosów: 811