zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~nico9876 2017-07-21 04:17:12

  do palik34-ech ci analfabeci

 • ~piotrekdec 2017-07-21 01:20:23

  master4k: oczywiście, że większość nie ogarnia, jak ma ogarniać jak nawet nie wie nad czym się zastanawiać; przeciętnie jest przeciętnie z intelektem, dlatego ja już z betonem rozmawiać ni próbuje

  ale master4k nie zastanawiałeś się - i mówię teraz poważnie, choć jeszcze do niedawna byłoby to dramatyzowanie i wręcz ośmieszanie się - nad tym, że może rzeczywiście ta partia (a przynajmniej jej decyzyjny trzon) nie bierze pod uwagę tego, że straci władzę,
  i nie dlatego, że jest krótkowzroczna ale wręcz odwrotnie - dlatego, że ma taki plan i go wdraża

  pamiętać trzeba, że wybory powszechne organizowane przez PKW na każdym etapie kontrolowane są przez sędziów, a ostatecznie ich ważność uznaje Sąd Najwyższy

  w tym kontekście wręcz szyderczym śmiechem jest uznanie, że twój trzech partii: pis-ci od gowina i ci od ziobry (mimo iż podpisywali dokumenty współpracy i oficjalnie maja trzech liderów) koalicją nie jest;
  zgłosił się jako jedna partia mimo tego co powyżej napisałem,
  następnie Sąd Najwyższy tą kuriozalną sytuacje uznał za poprawą w styczniu 2016
  w nagrodę jarek ten Sąd "wygasi"

 • ~master4k 2017-07-21 00:56:28

  Autentycznie przeraża mnie jedna rzecz. Niektórzy ludzi kompletnie nie ogarniają tego co się dzieje. Ba, wielu temu jeszcze przyklaskuje. Pomyśleliście przez chwilę co by się działo, gdyby po zmianie władzy na inną, której nie lubicie nowy rząd zacząłby wykorzystać "osiągnięcia" tej reformy przeciwko Wam? Wtedy dopiero były wrzask i złorzeczenie. Co potem? Może nowa Bereza Kartuska i procesy polityczne przeciwników politycznych? To się już w historii zdarzało, a historia lubi się powtarzać.

  Polityka w sądzie jest tak samo potrzebna jak jarosz w masarni. Żadna władza nie może robić tak, żeby zagarniać sobie cudze prerogatywy, bo wtedy odrywa się od ludzi i zamienia się w autorytaryzm. Prawo jest m.in. po to, żeby to władza bała się obywatela, a nie obywatel władzy - jakiegokolwiek koloru by ta władza nie była. Jeżeli władza będzie jednocześnie sędzią, to możemy sobie jakiekolwiek sądy podarować. Szkoda pieniędzy. Wystarczy legitymacja partyjna z dobrym numerem porządkowym. Im niższy tym lepszy.

  I żeby nie było. Jestem gorącym zwolennikiem reformy sądów, ale to coś się stało z jakąkolwiek sensowna reformą nie ma nic wspólnego. Wszystkim zachwyconym takim obrotem sprawy polecam wizytę na Białorusi albo Ukrainie, bo właśnie w taki model sprawiedliwości nam się szykuje.

 • ~rybapila 2017-07-20 23:32:19

  i co, wypuścili go do domu ?

 • ~gpileczka 2017-07-20 23:22:15

  @gajaon
  Masz rację. Media narodowe TVP Info piszą na pasku, że dzisiaj skończyła się postkomuna, ale ona właśnie wróciła: Kaczyński, Piotrowicz, Kryże i wielu innych. Trzeba przegonić tych zdrajców narodowych.

 • ~ 2017-07-20 22:58:48

  Byłem dzisiaj:) Była dość duża grupa spokojnych, kulturalnych ludzi:) Totalny kontrast do tego chamstwa, ktore prezentuja zwolennicy dobrej zmiany, także tu w komentarzach.

 • ~pilak34 2017-07-20 22:50:11

  Marian Jerc : ty cyba jesteś kierowcą walca drogowego :-)))

 • ~Aga Jaśmina 2017-07-20 22:48:29

  Ja się pytam co on tam robił....ta droga jest do 3.5 tony a sama skorupa ma dużo więcej

 • ~pilak34 2017-07-20 22:47:12

  pewno mu navi powiedziała stój nie wiem czy prawo czy lepi w lewo ech ci tirowcy ,mam nadzieję że gościu nie ma prawka na autobus bo z tym myśleniem byłoby ze 10 trupów

 • ~templariusz 2017-07-20 22:37:31

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Łukasz Dwornik ma szansę pokonać Piotra Kuczerę w wyborach na prezydenta Rybnika?
Oddanych głosów: 1070