zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Jan R. 2018-10-22 03:02:37

  Teddy mądralo dostań się do komisji i zrób tych parę krzyżyków na rzecz swojej ulubionej partii. Chętnie odwiedzę cię za kratkami. Przyniosę ci wodę mineralną.

 • ~Teddy 2018-10-22 01:43:46

  Pewnie Partia Oszustów kombinuje jak nie stracić stołków. Parę lat temu też w komisjach krzywo patrzyli na tych co się przyglądali się jak komisja liczy glosy. Zawsze przecież można dorobić trochę krzyżyków i unieważnić glosy na konkurenta. Nie trzeba kart wynosić.

 • ~zenek65 2018-10-22 01:12:09

  Byłem i nie żałuję, polecam. Brawa dla władz miasta, że zainwestowały w ten projekt, wielki sukces. Brawa dla twórców spektaklu, że udało się przenieść na scenę coś tak niezwykłego. Brawa dla wykonawców, byliście niesamowici. Spektakl obowiązkowy dla każdego Ślązaka!!!!

 • ~foka 2018-10-21 23:33:33

  ~frbro - nawet przy pustym lokalu nie potrafią tego dopilnować.
  Największego psikusa jakiego można im sprawić to nie wrzucić jednej karty (bo o tym że nie trzeba pobierać wszystkich trzech nikt nie informuje).
  Albo lepiej niewrzuconą kartę skserować i wrzucić w innym lokalu.....Dlaczego my nadal głosujemy na kartach? Naprawdę nie ma innej możliwości? toż to XXI wiek. (potem te nieszczęsne karty ktoś liczy, sprawdza etc.... czas koszty....)

 • ~Rafal Wisnik 2018-10-21 23:23:04

  "PROBLEM LICZENIA" hmm chyba ktoś kombinuje

 • ~Esprit 2018-10-21 23:22:56

  frbro, sprostuję twoją wypowiedź nie "nie można nie wrzucać karty" ale można jej nie pobierać, wtedy komisja odnotowuje w uwagach po prawej stronie obok nazwiska np. "bez sejmiku"

 • ~Jedynie Prawdziwy Polak 2018-10-21 23:22:55

  Jak tak było kilka lat temu za PO, PiS mówiło o sfałszowaniu wyborow w co wielu uwierzyło. Więc logiczne pytanie, jak jest teraz?

 • ~Abisall 2018-10-21 23:20:11

  @~ wiera67
  "Wybory samorządowe – co z zameldowaniem?
  Miejsce zamieszkania często równoznaczne jest z zameldowaniem, ale nie zawsze. Ludzie z różnych powodów wolą pozostać zameldowani w innym mieście, na przykład z powodów rodzinnych, podczas gdy mieszkają gdzie indziej. Gdy taka sytuacja się zdarza, a obywatel chce zagłosować w wyborach samorządowych w swoim aktualnym miejscu przebywania, może to zrobić po dopełnieniu kilku formalności.

  Po pierwsze w urzędzie danej gminy trzeba złożyć wniosek zawierający dane osobowe wnioskującego – imię, nazwisko, imię ojca, datę urodzenia i PESEL.

  Do wniosku trzeba załączyć: kserokopię ważnego dowodu tożsamości oraz pisemną deklarację z informacją o obywatelstwie i adresie stałego zamieszkania w Polsce.

  W ciągu kolejnych 3 dni po złożeniu wniosku podjęta zostaje decyzja (przez burmistrza lub prezydenta miasta), czy wnioskodawca zostanie wpisane do rejestru wyborców, czy też nie. W przypadku pozytywnej odpowiedzi, jest on uprawniony do głosowania na wybranym przez niego terenie."

  Jak rozumiem dopełniła Pani tych formalności?

 • ~Esprit 2018-10-21 23:19:58

  Bałagan musi być skoro wprowadzili 2 komisje. Samo przekazanie materiałów musi trwać godzinę lub więcej. Tym samym liczenie się wydłuża o ten martwy okres. Nie mam pojęcia dlaczego "pierwsza" komisja może sfałszować wybory a "druga" nie. Chciałbym poznać tych "geniuszy", którzy to wymyślili. Powinni do końca życia otrzymywać najniższą krajową pod warunkiem, że nic już nie będą robić, czytaj psuć.

 • ~Marcin Kuczera 2018-10-21 23:18:06

  Prośba do rodziców maluchów. Często wystarczyło by zrobić taki test - niech dziecko stanie prosto i wciągnie z całej siły brzuch. Jeżeli pojawi się asymetria, jakieś wybrzuszenie - do perdiatry.
  W wielu przypadkach da się takie dziadostwo jak neuroblastoma zauważyć..

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy weźmiesz udział w wyborach samorządowych 21 października?
Oddanych głosów: 2714