zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~kucz 2019-02-17 00:55:04

  No chyba że jak z Radlina i nie uczęszcza w szkole w Rybniku to już nie warto... Tak jak masz polska tenisistka a jej nie było widać to Niemka, potem szum bo wygrała turniej i już Polka... Dla znawców tenisa wiemy o kogo chodzi, dla tych co nie wiedzą to Kerber A.

 • ~kucz 2019-02-17 00:48:45

  Dla ścisłości był jeszcze chłopak z Radlina, jak już piszecie to napiszcie i o nim bo z regionu też by i wypadało każdego równo potraktować, taka aluzja

 • ~polk 2019-02-17 00:31:11

  Wszystkim oburzonym polecam wpisać w google "striped shirt" i wyszukiwanie grafik. Takich koszul na świecie sprzedano masę i podejrzewam, że gdyby one były w Tesco lub Auchan to nikt by o nich nie słyszał. Pech chciał, że wprowadził je do sprzedaży niemiecki Lidl i od razu butel.

 • ~rybnikmojemiasto 2019-02-16 23:31:43

  https://zrzutka.pl/kssilesia

  Jak widać zrzutka dla Baseballistów, którzy mają podobny problem wiele nie pomogła. A ju,ż trza ze 2-3 tygodnie

 • ~Łukasz Jaremczak 2019-02-16 23:21:48

  gites klik. pozdro

 • ~ryhor 2019-02-16 23:20:52

  Niestety jest to kolejny przykład, że pasję i marzenia zabija brak funduszy.

  @Arteks: taki wyjazd dla dziewczyn to nie tylko promocja Rybnika, a dla każdej z nich szansa na zrobienie kariery. Na takie imprezy przyjeżdżają trenerzy i poszukiwacze talentów z najlepszych lig. Co przekłada się w perspektywie czasu na poważne pieniądze dla zawodniczki. Nie chciałbyś przeczytać na głównych portalach, że dziewczyna z Rybnika dostała się np do Barcelony? Przecież są wyniki, które przemawiają za przyznaniem dofinansowania przez UM takiej imprezy. Jak widać są dyscypliny będące oczkiem w głowie pana Kuczery np żużel, gdzie wyników brak, a tylko afery. Czasami warto zainwestować w sport niszowy, a czerpać z tego korzyści za parę lat.

  Przykra wiadomość. Życzę powodzenia.

 • ~Arteks 2019-02-16 23:03:48

  Zamiast tak hejtować - dlaczego nikt nie zadał pytania odnośnie dofinansowania takiego wyjazdu przez polski Futsal? Dlaczego rzuciliście się na miasto, a nie na różne federacje które żyją z gier zespołowych takich jak futsal i mogłyby się dorzucić - skoro uważają, że to taki sukces? @toomann - pasja dziewcząt jest autentyczna, a Rybnik finansuje wiele dziedzin sportowych w tym niszowy futsal. Ale sama promocja dla miasta na takim turnieju byłaby iluzoryczna. Nasz urząd jest bardzo roztropny i nie chce popełnić błędu z Wodzisławia i porażki związanej z pewnym rejsem - o czym pewnie pamiętasz czyż nie?@monnie - z jakiego powodu mam się zapadać pod ziemię? Z powodu mojej opinii która jest niezgodna z twoją? Przecież nie zgadzać się z takim abnegatem jak to dla mnie przyjemność. :) A co do tego zapadnięcia się? To gdzie by się musiał zapaść rzecznik PiS po ostatniej aferze z Birgfellnera? Będę się odzywał zawsze wtedy kiedy JA będę miał na to ochotę.

 • ~ada24 2019-02-16 22:39:06

  Gdyby pan radny nie narobił rabanu to nie przyszło by mi do głowy porównywać tych koszul z pasiakami obozowymi a swoje lata mam... To naprawdę żenujące czym zajmują się radni miejscy. Czy my rzeczywiście jesteśmy tak przeczuleni na wszystko? To nasza cecha narodowa robić burzę w szklance wody? Kto chce kupuje kto nie chce omija szerokim łukiem. No ale zaistnieć trzeba panie rady prawda? Żenujące:(

 • ~Arek Szy 2019-02-16 22:36:42

  Polską rządzą debile, a my płacimy za ich nieudolstwo

 • ~toomann 2019-02-16 22:29:17

  ~Arteks: Jeżeli pasja dziewcząt jest dla ciebie iluzoryczna, to dla mnie równie iluzoryczny Twój iloraz inteligencji! Przypominam - koszt wyjazdu to 40 000,00 PLN czyli tylko 1.33% (jeden i trzydzieści trzy setne procenta) kosztów budowy ścieżki rowerowej na Żorskiej, gdzie rowerzyści jeżdżą czy ścieżka jest, czy jej nie ma!!!!
  I tak jak napisał ~Niemalże Rycerz Na Koniu - porównaj widownię "Diagnozy" i międzynarodową widownię futsalu, a potem wypisuj swoje wypociny broniące UM i tępego betonu w nim panującego!!!!!!!

  Do Redakcji i wszystkich przewrażliwionych: zanim stwierdzicie, że "Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu zamieszczania opinii", to wiedzcie, że "poruszę Niebo i Ziemię" żeby dziewczyny pojechały na LM!!!!! Ale wtedy nie będzie Rybnika nawet w nazwie!!!!!!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Do żłobka miejskiego będą przyjmowane tylko szczepione dzieci. To dobry pomysł?
Oddanych głosów: 2890