zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~kotlecik 2021-04-09 17:10:34

  Franek Coś sie tak uczepił tego Rzeszowa czy w innych miastach rządzonych przez PO nie dostają odpowiedniej ilości szczepionek?
  Czemu u nas 20% ? Napewno Kaczyński z Orbanem powiedzieli
  Rybnikowi nie dawać! Na szwindlach nie tylko wyborczych to Platfusy znają się jak nikt inny. Oczywiście karać, wieszać, rozliczać, dojść do władzy. Ten wirus zabija i nie patrzy kto jest w jakiej partii. Cały czas powtarzam RAZEM trzeba go pokonać.

 • ~Franek7 2021-04-09 16:54:25

  Kotlecik tobie TVP Info zrobiło z mózgu kotlecik.

  Wytłumacz mi głupiemu dlaczego w Rzeszowie 60% a w Rybniku mniej niż 20%? Ciekaw jestem...

 • ~Franek7 2021-04-09 16:52:52

  A to, że w Rzeszowie zaszczepiono 60% mieszkańców to dlatego, że zbliżają się tam wybory na Prezydenta Miasta i PiS traktuje szczepionki jak kiełbasę wyborczą. Oni nie cofną się przed niczym żeby wygrać wybory. Na szwindlach wyborczych znają się jak nikt.

 • ~znawca again 2021-04-09 16:31:32

  Liczę dni kiedy, zaczniemy PiSowski bajzel rozliczać i odpowiedzialnych karać.

 • ~kotlecik 2021-04-09 16:20:45

  Franek7 - typowa Tvnowska młócka. Na szczęscie Narodowy Program szczepień wprowadził i kontroluje PIS bo jakby to robili PO to u nas jest dawno Brazylia czy Hiszpania. Gdzie te szczepionki kupić? w Chinach??? Lekarzy i pielęgniarki szczepili, nauczycieli też. To nie wina rządu że nie wszyscy chcą i nie wina rządu ze szkoły są online.
  Oglądałem już 1874 konferencje Budki i innych z których nic nie wynika oprócz plucia na PIS. Dzięki że mamy Niedzielskiego a nie Arłukowicza czy Kopacz bo wtedy dopiero by był bajzel. Połowa szpitali mniej czy przekopany na 2 metry Smoleńsk. Zadnej konkretnej inicjatywy z ich strony. Zamiast tego krytyka i szczucie na to co robi Rząd.
  A mnie obezwładnia twoja głupota.

 • ~Abisall 2021-04-09 16:00:03

  Byłem w pkt w Gliwicach - patrząc po rejestracjach to zjeżdza na Akademicką pół naszego regionu. Mi udało się ojca zapisać z dnia na dzień na szczepienie - dosłownie czekał od rejestracji do szczepienia 3 dni
  Więc naprawdę rodzi się pytanie czy aby szczepienia nie są elementem politycznej rozgrywki ze strony rządu, albo czy nie mamy do czynienia koszmarną nieporadnością logistyczną

 • ~Arteks 2021-04-09 15:52:33

  @Kurt - ty dalej chyba zupełnie nie rozumiesz tego, że to nie chodzi o żaden Rankomat!!! Jednym z czynników (dość znaczących) na cenę ubezpieczenia ma ilość wypadków i wszystkie ubezpieczalnie korzystają z tego jako jednego ze składników algorytmu który tworzy cenę. Inne dane o których wspominasz są uniwersalne bo chyba można mieć takie samo auto w Zgierzu co w Warszawie. Natomiast ilość wypadków nie jest taka sama - stąd te różnice. Co do cen usług to oczywiście, że w Rybniku musi być drożej niż w Wodzisławiu jako większym mieście, tak jak w Katowicach czy Krakowie jest drożej niż w Rybniku, a w Gorzycach jest taniej niż w Wodzisławiu. Dziwią cię jak widzę oczywiste oczywistości. ;)

 • ~Franek7 2021-04-09 15:47:53

  Kolego Sceptykmalkontent- za program szczepień i wszystko co z nim związane odpowiada wyłącznie rząd dyletantów z PiSu. Oni wszystko organizują. Obejrzałem już łącznie 1273 konferencje prasowe Dworczyka i Niedzielskiego na których opowiadali jak wszystko jest wspaniałe przygotowane i zorganizowane ale najpierw nie przyjechały szczepionki a później szczepiono policjantów i prokuratorów. Później część szczepionek się zmarnowała a jeszcze później zaszczepili kumpli z PiSu po znajomosci. Jeszcze z rok i zaczną szczepić plebs.

  Gdyby za szczepienia odpowiadały samorządy to już dawno połowa mieszkańców Rybnika byłaby zaszczepiona ale odpowiada PiS więc nic nie działa.

 • ~Arteks 2021-04-09 15:47:17

  @sceptykomalkontent - za zakup szczepionek i organizację szczepień w 100% odpowiada rząd. Sugerujesz, że do nas dociera mniej szczepionek bo wybraliśmy w Rybniku na prezydenta kogoś z PO? Czy więc PiS chce segregować dostępność szczepionek przez pryzmat tego kto rządzi miastem? To byłoby przerażające. Na szczęście chyba tak jednak nie jest bo w bastionie PiS - Rzeszowie, rządził przez lata lewicowy prezydent, a i tak PiS hołubi to miasto. Podobno 63% uprawnionych już zostało zaszczepionych.

 • ~Franek7 2021-04-09 15:42:44

  Narodowy program szczepień działa jak wszystko w co wprowadził PiS.
  Szczepionek generalnie nie ma a winą rząd obarcza administracje UE. Choć nic nie stało na przeszkodzie żebyśmy sami jaki państwo takie szczepionki zorganizowali. Tylko za słaba mamy dyplomację i żadnych przyjaciół w świecie poza Orbanem, Putinem i Erdoganem.
  Z tego co dostaliśmy zaszczepiono np:
  Lekarzy i pielęgniarki oraz pracowników medycznych- ale przychodnie nadal nie działają,
  Nauczycieli- ale szkoły nadal nie działają stacjonarnie i wiele innych grup jak policjanci ( przeważnie młodzi zdrowi ludzie).

  Nie zaszczepiono np. chorych na cukrzycę, raka itp których Covid przeważnie zabija.
  Nie zaszczepiono ekspedientek z dyskontów spożywczych ( choć te ciagle działają normalnie i są tam tłumy ludzi), pań pracujących na poczcie i listonoszy, konduktorów z PKP, kierowców autobusów miejskich itp.
  Obezwładnia mnie głupota tego rządu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.