Ekstraliga futsalu kobiet: TS ROW Rybnik zremisował w Słomnikach

W 17. kolejce ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik podzieliły się punktami ze Słomniczanką Słomniki.

2024-03-18 380 Autor: Adam Doliba
IV liga: wzmocnione rezerwy GKS-u Tychy ponownie lepsze od ROW-u 1964 Rybnik
0

W meczu 17. kolejki IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z GKS-em II Tychy, który nieco pomógł sobie zawodnikami z pierwszego zespołu.

2024-03-17 1953 Autor: Adam Doliba
„To było fajne pożegnanie”. TS Volley Rybnik pokonał Tyski Klub Siatkarski za 3 punkty
0

W 21. kolejce II ligi TS Volley Rybnik wygrał z Tyskim Klubem Siatkarskim 3:1. Dla naszych siatkarzy był to ostatni mecz w tym sezonie przed własną publicznością.

2024-03-17 831 Autor: Adam Doliba
II liga. TS ROW Rybnik: udany rewanż MKS-u Myszków w Kamieniu
0

Po przerwie zimowej rozgrywki II ligi kobiet wznowiły piłkarki TS ROW Rybnik. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej podejmowały w Kamieniu zawodniczki Myszkowskiego Klubu Sportowego.

2024-03-17 623 Autor: Adam Doliba
RMKS Rybnik U15 ze srebrem w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki
0

Zespół RMKS-u Rybnik został drugą drużyną w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki w kategorii do lat 15.

2024-03-14 1477 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Laura Misiak mistrzynią Śląska. Srebrne drużyny RMKS-u Rybnik
0

W Siemianowicach Śląskich odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych. W imprezie dobrze wypadli szpadziści RMKS-u Rybnik.

2024-03-14 1131 Autor: Adam Doliba
Lubisz biegać po lesie? „Kopernik” organizuje imprezę sportową na powitanie wiosny
2

Ta zabawa na stałe zapisała się w kalendarzu wydarzeń organizowanych w Rybniku (wraz z nadejściem wiosny). IV Liceum Ogólnokształcące urządza 8. edycję Biegu Kopernika. Start: 23 marca o godzinie 10:00.

2024-03-14 3014 Autor: bf
Koszykówka. II liga: udany rewanż Basketu Hills w Rybniku
0

W zaległym meczu 18. kolejki II ligi MKKS Rybnik przegrał we własnej hali z Basketem Hills Bielsko-Biała.

2024-03-13 1274 Autor: Adam Doliba
Boks: rybniczanka Julia Oleś ze złotym medalem Pucharu Świata Juniorek w Czarnogórze
0

W Czarnogórze odbył się Puchar Świata Perła Adriatyku Juniorów i Juniorek w boksie olimpijskim. W zawodach wystąpiła zawodniczka Gardy Gierałtowice, rybniczanka Julia Oleś, która w kategorii wagowej do 81 kg wywalczyła złoty medal.

2024-03-13 2437 Autor: Adam Doliba
Szermierka. Grand Prix Pucharu Świata w Budapeszcie: Alicja Klasik bezbłędna w eliminacjach
0

Za nami Grand Prix Pucharu Świata w Budapeszcie. W stawce 321 zawodniczek znalazły się cztery szpadzistki RMKS-u Rybnik.

2024-03-12 1138 Autor: Adam Doliba
Ekstraliga futsalu: TS ROW Rybnik coraz bliżej strefy medalowej
0

W 16. kolejce ekstraligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik pewnie pokonał Rolnika Głogówek 6:1. Rybniczanki do strefy medalowej tracą już tylko 2 punkty.

2024-03-11 1796 Autor: Adam Doliba
II liga: oczko rybnickich koszykarzy. W sobotę pokonali Wisłę Kraków
0

21 zwycięstw ma na swoim koncie MKKS Rybnik. Bilans wygranych do porażek wynosi 21-6. Wynik ten daje rybnickim koszykarzom na ten moment czwarte miejsce w II lidze.

2024-03-10 1661 Autor: ad
Wzmocniony Innpro ROW Rybnik jedzie po awans. Drużyna zaprezentowana razem z Rybkami
12

Dziś w hali w Boguszowicach kibice mogli zobaczyć wszystkich żużlowców Innpro ROW-u Rybnik, którzy w sezonie 2024 będą walczyć o awans do ekstraligi. W ostatniej chwili do kadry rybnickiej drużyny dołączył Maksym Borowiak.

2024-03-09 10892 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik stracił zwycięstwo w 90. minucie
0

Na inaugurację rundy wiosennej IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali przed własną publicznością z Kuźnią Ustroń.

2024-03-09 4953 Autor: Adam Doliba
Pewne punkty RMKS-u Xbest Rybnik. Debiut Mileny Raudner
0

W jedynym rozegranym dziś meczu 21. kolejki koszykarskiej I ligi RMKS Xbest Rybnik wygrał z Enea AZS-em AJP II Gorzów Wielkopolski 69:55.

2024-03-08 1894 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: medale rybniczan w mistrzostwach woj. śląskiego
0

W Raciborzu z udziałem ponda 600 uczestników odbyły się halowe mistrzostwa województwa śląskiego dzieci starszych U14 i młodszych U12 w lekkiej atletyce. W imprezie nie mogło zabraknąć zawodników z Rybnika.

2024-03-07 1760 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: koniec przygotowań, czas na ligę!
0

Kończy się okres przygotowawczy piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik przed startem rundy wiosennej. Podopieczni Dawida Jóźwiaka mają za sobą obóz i serię sparingów.

2024-03-06 3145 Autor: Łukasz Kozik - ROW 1964 Rybnik
Siatkówka. II liga: TS Volley Rybnik bez punktów w Kętach
0

W 20. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z Kęczaninem Kęty 0:3.

2024-03-05 1838 Autor: Adam Doliba
WARTKO! Z Jejkowic do Gaszowic. Nowy bieg uliczny na dystansie 10 km
0

Ośrodek Kultury i Sportu w Gaszowicach oraz grupa Jejkowice Biegają połączyli siły i zapraszają wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu do udziału w biegu ulicznym na dystansie 10 km.

2024-02-14 5381 Autor: Adam Doliba