zamknij

Redakcja

Rybnik.com.pl

Siedziba redakcji:
3 Maja 30, Biurowiec K1,
6 piętro, pokój 4 44-200 Rybnik

nr tel. (32) 42 37 551,
fax: (032) 42 37 559

redakcja@rybnik.com.pl

Oops! Something went wrong.
This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.

Redakcja portalu

Bartek Furmanowicz

Bartłomiej Furmanowicz

REDAKTOR NACZELNY

b.furmanowicz@rybnik.com.pl
(32) 42 37 551
513 395 672
Kamil Budniok

Kamil Budniok

Dziennikarz

k.budniok@tupolska.com
531 924 450
Adam Doliba

Adam Doliba

Dziennikarz Działu Sportu

a.doliba@rybnik.com.pl
Dominik Gajda

Dominik Gajda

Fotoreporter

redakcja@rybnik.com.pl
Kamil Piecowski

Kamil Piecowski

Dział wideo

wideo@tupolska.com
Adrian Grad

Adrian Grad

Dział wideo

wideo@tupolska.com
Iwona Wrożyna

Iwona Wrożyna

Fotoreporterka

redakcja@rybnik.com.pl
 

Współpraca: Mariusz Szafrański, Aneta Czarnocka-Kanik, Grzegorz Matla.

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania tekstów.

Dział sprzedaży i marketingu

 
Łukasz Kuźnik

Łukasz Kuźnik

Dyrektor działu sprzedaży

reklama@rybnik.com.pl
tel. 32 42 37 551
GSM: 603 112 538
Agnieszka Kolarczyk

Agnieszka Bujok

Specjalista ds. sprzedaży

a.kolarczyk@rybnik.com.pl
tel. 32 42 37 551
GSM: 781 112 537
Rafał Bujok

Rafał Bujok

Specjalista ds. sprzedaży

r.bujok@rybnik.com.pl
tel. 32 42 37 551
GSM: 509 672 764
 

Dział administracyjny

 
Renata Plisz

Renata Plisz

Specjalista ds. Finansowo-Kadrowych

ksiegowosc@tupolska.com
tel. 32 42 37 551
 

Wydawca

Tu polska

tuPolska Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 30, 44-200 Rybnik

NIP: 642-30-88-117, KRS 0000327463
prowadzony przez Sąd Rejonowy w Gliwicach
Wydział X Gospodarczy.
Kapitał zakładowy: 580 000 zł

Zapraszamy także na:

Tu wrocław Tu Jastrzębie
Tu Wodzisław Tu Żory