zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~1floyd 2024-02-19 16:50:39

  Jedyna nadzieja, w tych myśliwych. Może jak się wkur... i odstrzelą kilku głupoli z wszystkich, stron naszej sceny politycznej, to w końcu może zacznie być normalnie w tym powalonym kraju. Bo od 89 roku do obecnych czasów, cały czas ktoś na kroi czy robi w ciul,,, I to bez żadnych konsekwencji. A my jak barany dajemy się strzyc, bo to niby dla naszego dobra. Zielony Ład? jakieś pakiety fit for 55 co to kuźwa jest? Gdzie są te mądre profesorskie głowy gdy, na Islandii uaktywniły się wulkany? Czym paliły, lub jeździły dinozaury, że były takie zmiany klimatyczne w tamtych czasach? Prawie 2/3 ludności na świecie, ma głęboko w du..e jakieś globalne ocieplenie na świecie. Palą czym się da, wycinają lasy, miliony ton śmieci walą do rzek czy oceanów, niczym się nie przejmując. A spora ich część, wierzy w reinkarnację, czyli dalej będą istnieć na tej skażonej ziemi. No ale my Europejczycy, i to nie w całości, bo Rosję też wali postanowiliśmy uratować Ziemię. Spora część polityków, i finansjery zwietrzyła doskonały sposób na wytargania od nas kasy, w imię eco. I tyle. Samoloty latają bez katalizatorów, statki spalają miliony ton mazutu i nikomu to nie przeszkadza. Gdańsk chce wprowadzić w mieście, strefy czystego powietrza. A statki stojące na redzie, czy pływające do portu?

 • ~waldus 2024-02-19 16:14:23

  Gestapo Ryzego , uzrojone w bron gladkolufowa juz ochrania ukrainskie transporty ze zbozem. Co tu sie dziwic jak w rzadzie sa politycy z ukrainskim koprzeniami (Bodnar i Kowal). Wkrotce Ukraincy beda mieli w PL prawa wyborcze.

  Narod glupi to i na takich politykow zasluzyl, tylko Polski szkoda.
  Czy Polske mozna uratowac?

  #Polexit, tylko i wylacznie.

 • ~nynekark 2024-02-19 16:00:36

  Co do handlu w niedziele zawsze zastanawiało mnie kilka kwestii czy stacje paliwowe powinny być otwarte , restauracje i hotele w których roi się od pracowników nie właścicieli, autobus i pociąg też raczej właściciele nie prowadzą , w muzeum ktoś sprzedaje mam bilet i można by wyliczać w nieskończoność tych wszystkich bzdurnych rzeczy. Miłej najbliższej niedzieli

 • ~Franek 7 2024-02-19 15:19:23

  Ujawnić firmy handlujące zbożem, powiązane z pisem i ile na tym zarobili. Wówczas traktory podjadą na Nowogrodzką

 • ~Franek 7 2024-02-19 15:14:49

  Genusiu- zwalaniem winy jest twierdzenie, że odpowiedzialnym jest rząd, który rządzi od miesiąca ;)

  Podwyżki z czasów PiSu były najbardziej drakońskimi w nowożytnej historii tego kraju. Nikt tego „rekordu” nie pobije. Takie są fakty.

 • ~gen 2024-02-19 15:14:05

  Zaczyna się brutalny kapitalizm , wolna amerykanka i prywatyzacje . Politycy mają niedziele wolne, tym to dobrze.

 • ~Franek 7 2024-02-19 15:09:47

  Bikerku- nie ma zakazu pracy urzędów w niedziele. Tak samo nie ma takiego zakazu dla banków. Więc te twoje porównanie takie z d…y. Wolność polega na braku zakazów. Nikt ci nie każe robić zakupów w niedzielę czy święta. Siedź w domu i idź do kościoła ale nie nakazuj tego innym, którzy nie mają na to ochoty.

 • ~gen 2024-02-19 15:06:25

  Franek przypominają mi się poprzednie rządy Tuska a tym razem wygląda , że będzie jeszcze gorzej , zwalanie na PIS nic nie da , nie wytłumaczysz się z tego .
  Ja tam w korkach postoję , brawo rolnicy i myśliwi ,
  za chwilę dołączą inni , przecz ze świerszczami!!!

 • ~Franek 7 2024-02-19 15:04:28

  Przypomnę tylko tym mniej ogarniętym kolegom, że zniesienie zakazu handlu w niedzielę nie oznacza nakazu handlu w niedzielę. Przypomnę również, że ten idiotyczny zakaz obowiązuje dopiero od siedmiu lat a wcześniej go nie było i wszyscy żyli i nie umarli od tego. Przypominam również, że nie ma i nigdy nie było nakazu pracy w branży handlowej. Każdy może wybrać inną pracę.

 • ~bikerek 2024-02-19 14:45:31

  ~Marek1979
  A w czym problem żeby urzędy i inne instytucje były czynne w niedzielę.
  Ludzie pracują w tygodniu całe dnie i też by chcieli załatwić sprawy urzędowe w niedzielę.
  Jak wszystko to wszystko otwarte.
  Biura poselskie również niech siedzą również w niedzielę w nich parlamentarzyści.

  Już wielkie zagraniczne koncerny zacierają rączki bo Polaczki będą wydawali kasę w ich marketach.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś za powstaniem legalnego toru do driftu w Rybniku?
Oddanych głosów: 3949

Prezentacje firm