zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~sympatykrybnika 2020-09-26 13:47:20

  ~tf2 z tą obroną górnictwa i krytyką rządu (raczej PiS-u) tak chyba i jest.
  Uważam, że rządna władzy PiS jest w stanie dla niej oszukać górnictwo i dokonywana przez nich transformacja dla Śląska źle się skończy, tak jak to było z terenami popegieerowskimi po likwidacji Państwowych Gospodarstw Rolnych, która rozpoczęła się w 1991 roku utworzeniem Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa.
  Już dzisiaj jest ukuty termin tereny pogórnicze.

 • ~Kwinto 2020-09-26 13:28:27

  Po co te polityczne przepychanki? Za problem górnictwa odpowiedzialne są wszystkie rządy czy to PIS czy PO/PSL czy SLD wszyscy unikali konfrontacji i zgadzali się na żądania, zamiast działać i powoli wygaszać nierentowne kopalnie.
  Nie da się ukryć że pętla coraz bardziej się zaciska i obecne obiecanki PIS-u nijak mają się do sytuacji w Europie i na świecie.

 • ~Radna Elżbieta Seweryniak 2020-09-26 13:10:49

  Szanowny Mati W, ja nie widzę podobieństwa oprócz sposobu przrdstawienia i reprezentuje inną partię jak Pan burmistrz, powinien Pan to wiedzieć.

 • ~Radna Elżbieta Seweryniak 2020-09-26 13:07:48

  Ok, teraz Wrocław powinien pozwać Jelenią Górę za jelonki- przecież byli piersi z krasnalami, i tak wszystkie miasta będą się pozywać nawzajem bo coś jest podobne ?

 • ~tf2 2020-09-26 13:01:53

  Sympatyk tak bronisz górnictwa i krytykujesz rząd, że próbuje ten PROBLEM chociaż częściowo rozwiązać, żeby nie pokrywać strat wyłącznie z naszych kieszeni - zrób zrzutkę albo sam się dokładaj.

  Dla PiSu rada, żeby nie realizowali obietnic, niekoniecznie w 100%, może 90%, oczywiście nie popadajmy w skrajność - jak Trzaskowski w Warszawie zrealizował 5 na 77. Chociaż jego nieudolność wielu się tak podoba.

 • ~PogromcaSzkodnikow 2020-09-26 12:58:21

  luxpl,

  bardzo mozliwe - gornictwo ma lewackie poglady gospodarcze - Biedron w wyborach prezydenckich zapraszal gornikow do siebie.

  czekamy az na kopalniach zawisna teczowe flagi - podobno w lazniach chlopaki sie klepia po golych tylkach.

 • ~tf2 2020-09-26 12:55:25

  Kasa została przepuszczona na czerwone śmietniki, na fontannę już pieniędzy nie starczyło. Przez komunistyczną ideologię UM cierpią i ludzie, i zwierzęta.
  Przy okazji - proszę je opróżniać w całości po zapełnieniu a nie w 40%.

 • ~Benett 2020-09-26 12:53:08

  Rozumialbym, jesli w umowie bylyby korzysci dla miasta - tyle a tyle uczniow z ubogich rodzin wyksztalca za darmo.
  Kuczera jest nauczycielem - co bedzie robil jak nie bedzie prezydentem a PIS trzymal wladze w kuratorium??? A do emeryturki trzeba miec prace...

 • ~Maksymilian Popeć 2020-09-26 12:43:31

  Jeśli ktoś myśli, że PiS potrafi rozwiązać jakikolwiek problem, cokolwiek zreformować to jest głupi jak cebula. Oni potrafią jedynie jątrzyć i tworzyć giga problemy. Problem górnictwa będzie przeciągany aż przyjdzie nowa władza. Wówczas już UE nie da nam pieniędzy na transformację górnictwa i wszystko u nas zdechnie. A zezłoszczeni górnicy znów wybiorą PiS już w zupełnie radykalnej formie ze Zbyszkiem Ziobro i Gregiem Braunem na czele. Wówczas będziemy obecne czasy wspominać z rozrzewnieniem....

 • ~Kwinto 2020-09-26 12:06:01

  Święte krowy napiszę to setny raz -czym dłużej będzie trwał ten cyrk, tym bardziej będzie was boleć. Wy nie żądajcie, wy co najwyżej proście!
  Oczywiście że Unia nie będzie słuchać jakiś nowych propozycji Morawieckiego, Europa ściśle określiła kwestie emisji CO2.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

"Piątka dla zwierząt" - popierasz ten projekt ustawy?
Oddanych głosów: 1358