zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~hartom 2021-05-05 22:24:34

  artefaks - masz rację, Wiem, że zginął człowiek i dla rodziny to dramat, ale ja jakoś nie potrafię im współczuć. Policja w czasie Strajku Kobiet i pandemii, jednoznacznie opowiedziała się PRZECIW obywatelowi. Mandaty na niewyobrażalną skalę, pałowanie, aresztowania, czasem sześciu na jednego. No i arogancja władzy do obywatela - po śmierci policjant ma imię i nazwisko a na służbie to James Bond.

 • ~Krus 2021-05-05 22:09:25

  ... patrząc na sposób zarządzania jednym z największych Szpitali w kraju to nie wiem , czy śmiać się ,czy płakać... w głównej roli Pani była rejestratorka, pielęgniarka, potem kariera "krzykacza" związkowego... Naprawdę osoba kompetentna na swoim stanowisku !!! Otaczająca się takimi samymi dyletantamii , bez wiedzy, ale także bez honoru i skrupułów... Jak można zostać np: Inżynierem Obiektu nie mając podstawowej wiedzy technicznej , ale co tam parę miesięcy przeleci kasa dyrektorska wpadnie do kieszeni ,a odpowiedzialności nie będzie żadnej... bo kto ich rozliczy? Wstyd i żenada...

 • ~Dador 2021-05-05 22:06:22

  Przyznaję, że o tej porze byłem w domu i nie czułem kompletnie żadnego wstrząsu - Jejkowice, Poprzeczna. Nic nie zadźwięczało, nie kołysało, więc "Jejkowice masakra" to może południowe rejony wsi?

 • ~Dador 2021-05-05 21:58:42

  Ukłony w stronę Pani Justyny i jej rodziny. Dobrze, że znajdzie się taka taka osoba 1 na 100, której się po prostu chce. Brawo!

 • ~artefaks 2021-05-05 21:56:35

  Gdzie włodarze, ministrowie i inni - przeciez Fica rozwala kolejny szpital

  @Agulec. Coś o tym mówi Kobuszewski na końcu monologu . Kiedy sam sobie zadał egzystencjonalnie ważne pytanie

 • ~artefaks 2021-05-05 21:53:09

  @Kulfoniasty. Wczoraj Pis przepchnął ustawę o funduszu odbudowy z którego bedą właśnie dotowane rzeczy o których piszesz ,, że ich nie chcesz " Czyli rozumiem że jak popierasz rząd , a nie cieszysz się z tego to jest jakiś swoisty dysonans absurdów. Czy nie przyszedł czas aby siąść i samemu pomyśleć ( nie pozwolić bezrefleksyjnie by ktoś za Ciebie myślał wreb Twej woli ?). Więc zdejmujemy klapy z oczu i sami decydujemy o sobie . Lepiej się późno zreflektować niż wcale

 • ~agulec 2021-05-05 21:44:27

  Gdzie włodarze, ministrowie i inni - przeciez Fica rozwala kolejny szpital !

 • ~kulfoniasty 2021-05-05 21:39:09

  @artefaks,
  Jakbym go nie używał to już dawno bym posłuchał fachowców i wziął 15-ty kredyt żeby kupić panele fotowoltaiczne oraz piec indukcyjny żeby nie płacić za prąd przez cały rok...

 • ~Kwinto 2021-05-05 21:14:23

  ~romcost czyli ty byś też pozostawił taki syf dookoła bo kosz był pełny?
  Taka jest obecna mentalność młodych ludzi, zostawię syf, bo ktoś to posprząta, bo ktoś to zrobi za mnie. W lasach przy drogach pełno jest opakowań po mc donaldach, pełno butelek czy puszek po piwie. Niestety nikt dziś nie uczy dzieci porządku i czystości w miejscach publicznych, a przykład idzie z góry.

 • ~artefaks 2021-05-05 21:05:13

  ,,To ja też chcę otrzymywać takie dotacje z których mogę sobie kupić urządzenie żeby stało i się kurzyło!!! "
  Kulfon. Cudze chwalicie. Swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie. Ty wcale nie musisz sobie czegoś takiego kupować .Bo już coś takiego masz co stoi i się kurzy , bo jest nie używany ....
  youtube.com/watch?v=Sv8KUOABArE
  Jako malutka podpowiedź monolog J. Kobuszewskiego z 1971

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Kto w głównej mierze ponosi odpowiedzialność za złą sytuację rybnickiego szpitala?


Oddanych głosów: 1668