zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Fenrir 2021-06-21 19:55:37

  @DobryK
  Obudzą się gdy w tym mieście z centrum wyniosą się wszyscy przedsiębiorcy bo niedługo pewno z Nowin trzeba będzie cisnąć z paleciakiem żeby towar sobie do sklepu dostarczyć. Potem będzie płacz że kamienice popadają w ruinę a właściciele nie mają kasy na remont bo lokale stoją puste. Knajp w Rybniku w okolicach rynku jak na lekarstwo, takie Gliwice wciągają nasze miasto nosem ale tam u władzy nie są pijani kierowcy i pod każdą praktycznie knajpę da się podjechać autem. Arteks pewno ze swoimi znajomymi jeździ do knajpy na rowerze bo lubią sobie powąchać smród spoconej pachy w czasie konsumpcji.

 • ~Miki7 2021-06-21 19:50:49

  @Abisall
  Plik wstępna koncepcja w pdf
  https://bip.um.rybnik.eu/Default.aspx?Page=113&Id=51806

 • ~rybnikus 2021-06-21 19:49:17

  ~AnnaKatarzyna, prawdziwych Niemców już nie ma, skundlili się.

 • ~Fenrir 2021-06-21 19:36:57

  @Arteks
  Wychyliłeś nos z poza Rybnikm klakierze i załatwiałeś coś w Katowicach bardziej skomplikowanego niż zakup hot-doga?
  Bo ja całkiem dobrze pamiętam jak jeszcze na etacie pracowałam i szefostwo wysłało mnie do Urzędu Marszałkowskiego z dokumentacją na dopłaty unijne. Okazało się że przed złożeniem papierów na Ligonia, trzeba jeszcze wpaść na Reymonta i Dąbrowskiego itd. Tu nie zaparkujesz,tam nie dojedziesz i żeby jedną sprawę załatwić pół dnia spędziłem w tym Twoim idealnym mieście (nie wspominając że owo idealne miasto w sporej części zaludnione jest przez pochodzący z południa Europy lud Panda i trzeba się z nimi użerać podróżując z buta)

 • ~AnnaKatarzyna 2021-06-21 19:33:04

  rybnikus to jest tak słabe że aż mi Cie żal.

 • ~rybnikus 2021-06-21 19:30:56

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~MatiW 2021-06-21 19:14:31

  Parę newsów niżej jest artykuł o tym jak to młody radny z PiSu będzie na kocyku zastanawiał się z innymi jak zatrzymać młodych. Właśnie takie ruchy, z zaginięciem ulicy, budową placu dla mieszkańców i wprowadzaniem nowych inwestorów którzy będą budowali w centrum miasta jest krokiem do zatrzymania mieszkańców.

 • ~Hellomelo 2021-06-21 19:00:41

  @Lateks, tak był komunikat, aby oszczędzać. Wszyscy oszczędzaliśmy, piliśmy, gotowaliśmy i myliśmy się w brazowej lub żółtej wodzie... A na boisku MOSiR hektolitry w trawę, bo mecz i trawa musi być odpowiednia :]

 • ~tuptyś 2021-06-21 18:59:23

  urzędnicy z wodociągów zawsze znajdą wymówkę żeby się wybielić. Jeżeli coś się dzieje niedobrego z wodą to na pewno nie z winy wodociągów

 • ~DobryK 2021-06-21 18:55:45

  ja widzę po komentarzach że Arteks pozakładał multikonta, co za desperacja żeby popierać każdy ruch prowadzący do zakorkowania Rybnika żeby wyrzucić auta z centrum miasta i jednocześnie nie wyglądać jak jedyny świr tutaj xD
  A co do samego pomysłu, wy tam w tym UM nie pozamienialiście sie czasem z męskimi przyrodzeniami na łby? Z pewnością kolejny parking wielopoziomowy to dokładnie to czego Rybnik dzisiaj potrzebuje, nawet obecny nie jest w stanie się cały zapełnić a wy już myślicie żeby kolejny budować. Gdzie jest ta zabudowa mieszkalna która miała być przed obecnym parkingiem wielopoziomowym? Remonty dróg? Mało rzeczy jest do zrobienia w mieście? Nie dość że zacieśniacie Chrobrego na rzecz pasów rowerowych gdzie przejedzie nimi może 10 osób miesięcznie to jeszcze jedną z głównych przelotowych ulic chcecie wyłączyć z ruchu. Ogarnijcie się, naprawdę, jest milion ważniejszych wydatków w mieście niż jakieś śmieszne parkingi wielopoziomowe i pasy rowerowe. Zaczęlibyście od remontu ulic bo po zimie ilość dziur na drogach przypomina lata 90

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Z odmrożenia jakich usług cieszysz się najbardziej?


Oddanych głosów: 1063