zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Klar 2020-10-26 22:50:18

  @frbro, widocznie nie znasz sytuacji i relacji osób, które w swoim życiu zdecydowały się ocalić taki - jak Ty co w sposób zbydlęcony określasz - "płód". Otóż nie zwykły "płód", tylko ŻYCIE, DZIECKO. Otóż okazuje się, że nieuleczalnie czy śmiertelnie chore dziecko też można pokochać. Może to dla Ciebie nowina, nowość. Ale tak jest. Wstyd mi za Ciebie jako za mężczyznę. Z takimi "mężczyznami" daleko nie zajdziemy. Współczuję Twej rodzinie, bo ma pod dachem faceta, który trudnym życiowym sytuacjom boi się stawiać czoła, woli od nich uciekać. Jestem jednak przekonany, że tacy antymężczyźni jak Ty są w naszym społeczeństwie w zdecydowanej mniejszości. I to pozytywna konkluzja :)

 • ~Macik765 2020-10-26 22:32:25

  SARS-COV2 lubi to.

 • ~Opiekunka91191 2020-10-26 22:27:28

  Powiem tak :
  *dzieci zostają kalekie podczas porodu- protestujcie żeby je można było zabić bo kto sie bedzie takim opiekować!
  *Dzieci tracą nóżki lub inną czesc ciała podczas zabaw- protestujcie żeby można było dobić bo ktoby sie takim opiekował
  *Dzieci chorują(SMA Białaczka i inne choroby zagrażające życiu lub prowadzace do śmierci)- protestujcie żeby można było je za wczasu zamordować bo po co komu takie a. Jeszcze patrzeć trzeba jak umiera!
  *Starsze osoby chorują Alzheimer, Parkinson, Demencja- zabijajmy ludzi już po 75 roku życia bo taki to jiechodzi ani do pracy ani jic tylko choruje i tabsy wpierdziela prostestujmy żeby icb moc zabic w takim wieku gdy jeszcze coś kumają!!!!

 • ~frbro 2020-10-26 22:21:39

  @Klar mmmm noszenie zdeformowanego, niezdolnego do przeżycia płodu przez 9 miesięcy jest takie wspaniałe i szlachetne! To fajnie, może ktoś z twoich bliskich będzie mógł wkrótce spróbować. Po porodo-pogrzebie będziesz mógł jej powiedzieć "nie płacz, nie zachowuj się jak te wygodnickie lewackie szmaty".

  Dobrze, że taki troskliwy z Ciebie mężczyzna. Taki prawdziwy samiec alfa bym powiedział, co to żadnych lewackich pomysłów się nie boi! Przecież, hehe, życie! Rozumiesz? ŻYCIE! Raz dziewczynka, raz roślinka. Trudno, bozia chciała bąbelka bez głowy, to tak ma być.

  Pozdrów ukochaną.

 • ~DonPedro 2020-10-26 22:18:05

  Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego...
  Pisiory ucza sie od swoich mentorow.
  Szkoda, ze to co nakradna to przepadnie tak jak nakradly komuchy.
  Wojsko wyprowadzone na baby :):)
  Pieronie co za cioty i budynie... vomit.
  Prawdziwe gieroje narodowo-prawiczkowe co potrafia baby sciepac ze schodow koscielnych.

 • ~tf2 2020-10-26 22:04:48

  Black lives matter made in POland. George tylko na to czekał ze swoimi fundacjami żeby podpalić kraj.
  Winni są też oczywiście w PiS. Nie można ateistom narzucać zasad i etyki zgodnej z wyznawaną przez siebie religią, mimo że zapisane jest tak w konstytucji.
  W kwestii światopoglądu i stylu życia możliwy byłby kompromis: róbcie sobie aborcję jak chcecie, ile razy chcecie, nawet sami w domach - czyli pełna dostępność tabletek, pomoc w szpitalu w przypadku aborcji eugenicznej no i przede wszystkim należy wyjść w przyszłość: dostępność do eutanazji na życzenie. Jednocześnie brak in-vitro i surogacja karana więzieniem. Selekcja naturalna ma więcej pozytywnych następstw niż jakakolwiek bolszewicka rewolucja.

 • ~Opiekunka91191 2020-10-26 21:37:58

  Za czym Wy strajkujecie???? Za prawem do zabijania?? Chore zobaczcie sobie "niemy krzyk" ... No ale co tam to tylko płód! I w dodatku prawdopodobnie chory ... Zabijmy! Później protestujmy że małe świnki w brzuchu lochy są zabijane ... Paranoje!!!
  Dwa - zapytajcie którą kolwiek matkę co ma chore dziecko czy by je zabiła..... Macie odpowiedź!
  A po za tym normalnie dzieci przy komplikacjach około porodowych też zostają czasem kalekie ... To za prawem do zabicia tych dzieci też protestujcie!!!!!
  Wstyd mi za Was!!!!

 • ~Klar 2020-10-26 21:32:00

  ~frbro, lewacka papka to w tym kontekście wmawianie ludziom, że chodzi o "prawa kobiet". A prawda niestety jest taka, że chodzi o promowanie skrajnie egoistycznych postaw. Postaw, które za nic mają ŻYCIE. Postaw, które na pierwszym miejscu stawiają własne wygodnictwo. Chodzi o promowanie totalnie odhumanizowanych, zbydlęconych postaw.

 • ~Franek7 2020-10-26 21:07:37

  Kościół widać też jest w szoku. W starych dobrych czasach wyłapali by wszystkich i poddali torturom a później spalili na stosie.

 • ~Franek7 2020-10-26 21:05:28

  Stajemy się krajem zniewolonym przez fanatyków religijnych. Nie o taki kraj walczyli nasi dziadkowie. Skończmy z tym sojuszem ołtarza z tronem.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:

Oddanych głosów: 1738