zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Azaia 2020-02-25 18:46:43

  @obserwator00, a widzisz - pomyliłeś się. Nie mam z tą branżą nic wspólnego, ale też nie mam w zwyczaju szczekać dla samego szczekania.

  @Benett, i mam nadzieję, że pójdzie do tego sądu.

 • ~kukulka123 2020-02-25 18:37:46

  jose 23 oczywiście tak jest wtedy kiedy za to nie biorą kasiory inaczej muszą na siebie zarabiać bo utrzymanie klubu piłkarskiego kosztuje i wtedy potrzebni są sponsorzy i kibice

 • ~skuty 2020-02-25 18:28:48

  ~Marcin Dębosz

  Co ma do tego grypa? Wirusy grypy są już rozprzestrzenione po całym świecie od tysięcy lat.

  Koronawirus rozprzestrzenia się od miesiąca i zbiera żniwo.

  Państwo polskie nie jest w ogóle przygotowane na tego wirusa, tak samo jak nie były przygotowane Włochy, gdzie wszystko bagatelizowali, a teraz w kraju panika.

  W Niemczech nie zbagatelizowali żadnego przypadku wirusa, osoby zostały poddane natychmiastowej kwarantannie i jak na razie jest spokój, a każde podejrzenie jest brane na poważnie.


  Wiesz dlaczego tak jest? Bo tam są eksperci! Ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie podparte wykształceniem. U nas tego nie ma.

  Tutaj widać braki wykształcenia oraz zwykłe lekceważenie tego problemu, które może być w opłakanych skutkach. Nie ma co wierzyć premierowi morawickiemu czy innym komuchom z PiSu, który zaleca mycie rąk.


  Co do twojego 500 zł za badanie. Jest to działanie zapobiegawcze, bo nasz umiłowany rząd oczywiście nie zapewnia odpowiednich środków, a wśród ludzi jest ogromna ilość panikarzy, którzy z każdym kaszlnięciem lecą do lekarza i ŻĄDAJĄ przeprowadzenia badań pod kątem koronawirusa.

  Ale uspokoję cię, jeśli lekarz ma podejrzenia co do zarażenia tym wirusem, to badanie zostanie pokryte z twojego ubezpieczenia.


  Niestety, w Polsce jeszcze przez wiele lat będzie jak w chlewie. Ludzie z grypą, 39 gorączki i cieknącymi glutami z nosa przychodzą do pracy.
  Do przychodni aż strach wejść, żeby nie złapać nie wiadomo czego bo oczywiście nikt maski za 0,50gr nie założy bo "co ludzie powiedzoo"

  Dobrze wiem jak to działa, bo w całym swoim życiu widziałem może z 10 osób w maseczkach u lekarza. Sam taką noszę i zawsze ludzie patrzą na mnie jak na debila :)

 • ~blamaż 2020-02-25 18:27:06

  Szanowna redakcjo rybnik.com.pl
  Skoro wirus RSV daje o sobie znać dopiero po pewnym czasie (po jakim?) to czy bylibyście być tak uprzejmi i pokazali szczegółowo poziom zanieczyszczeń na terenie miasta Rybnik od 1.01.2020 do dzisiaj ? Chciałbym zobaczyć kiedy było to zanieczyszczenie powietrza powodujące RSV.
  Jak również czy moglibyście porównać to zanieczyszczenie z analogicznym okresem roku ubiegłego i porównali z liczbą zachorowań na RSV w tamtym okresie?

 • ~qwer 2020-02-25 18:26:37

  Arteks ilość minusików pod Twoim i innymi komentarzami świadczy tylko o tym jakie mamy tępe i prymitywne społeczeństwo.

 • ~Trop leminga 2020-02-25 18:25:05

  do Fiodore - nie ma to jak zwykły nauczyciel historii, zostaje prezydentem dużego miasta?

 • ~Trop leminga 2020-02-25 18:23:49

  do barracuda - nikt tak nie pokradł Polski jak peło za 8 lat swoich rządów. Samo 250 mld zł z tytułu vat. Ile ludzi można by wyleczyć i cały smog by zniknął z Rybnika.

 • ~Fiodore 2020-02-25 18:21:07

  On je dupny, chop mnóstwa talentów. Wczoraj dyrektor i wuefista, dzisiaj członek zarządu, a jutro kto wie, może Prezydent kraju? :D

 • ~Fiodore 2020-02-25 18:19:01

  Chory z wirusem z Wuhan ma w Rybniku bardzo trudny wybór: rybnicki szpital czy wirus - jak w rosyjskiej ruletce! Obstawiam, że większe szanse na przeżycie mamy jednak omijając nasz szpital.

 • ~~ursus 2020-02-25 18:18:09

  Arteks, właśnie - kupować se skąpstwa mieszkanie w bloku grzanym w nienowoczesny sposób przez kopciucha i krzyczeć głośno w obronie czystego powietrza, chwaląc się "miastotwórczym" mieszkaniem
  Egoizm, skąpstwo i hipokryzja

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Twoim zdaniem dni elektrowni w Rybniku są policzone?
Oddanych głosów: 1260