RMKS Rybnik

Maciej Białas - trzecie miejsce
0

Szermierka: dwa medala RMKS-u w turnieju o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

Szpadziści RMKS-u Rybnik, Wiktor Wałach i Maciej Białas, stanęli na podium turnieju o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty.

2014-05-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Boks: Sebastian Konsek wicemistrzem Polski juniorów

Trzech zawodników sekcji bokserskiej RMKS-u Rybnik brało udział w mistrzostwach Polski juniorów w Nowej Dębie. Najlepiej z nich spisał się Sebastian Konsek.

2014-05-21 00:00 Autor: Adam Doliba
Wiktor Wałach na najwyższym stopniu podium
0

Szermierka: dwa złote medale w memoriale im. Jerzego Janikowskiego

Znakomicie spisali się najmłodsi szermierze RMKS-u Rybnik podczas VII Memoriału im. Jerzego Janikowskiego, który odbył się w Katowicach.

2014-05-19 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
3

Szermierka: Anna Mroszczak ósma w Pucharze Polski Seniorów

Znakomity start w IV Pucharze Polski Seniorek odnotowała kadetka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak.

2014-05-13 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Boks: pomimo braku swojego lidera zdeklasowali przeciwników

W hali sportowej w Boguszowicach odbył się jubileuszowy XV Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u w Rybniku. W zawodach rywalizowała rekordowa ilość 123 pięściarzy z Polski, Czech i Słowacji.

2014-04-14 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Boks: Sebastian Konsek poleciał na mistrzostwa świata

W mistrzostwach świata w boksie nasze miasto będzie reprezentował pięściarz RMKS-u Rybnik, Sebastian Konsek.

2014-04-11 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u

W hali w Boguszowicach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u.

2014-04-10 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Puchar Śląska w minikoszykówce dla młodych zawodniczek RMKS-u

Koszykarki RMKS-u Rybnik z rocznika 2003 i młodsze wygrały Puchar Śląska w minikoszykówce.

2014-04-08 00:00 Autor: ad
Anna Mroszczak vs Eleonora Di Marche
0

Szermierka: Anna Mroszczak wśród najlepszych kadetek na świecie

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak, zajęła 9. miejsce podczas indywidualnego turnieju mistrzostw świata kadetek w szpadzie kobiet.

2014-04-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Pięściarze RMKS-u reprezentowali Śląsk w turnieju w Niemczech

W niemieckim Hilden rozegrano mecz bokserski, w którym reprezentacja Śląska zmierzyła się z drużyną z Essen. Mecz wygrali gospodarze 13:11.

2014-04-04 00:00 Autor: Adam Doliba