RMKS Rybnik

0

Pływanie: 11 medali w Tychach

Za nami kolejna impreza z cyklu Pucharu Polski Masters w pływaniu. Tym razem zawody zostały rozgrywane w Tychach.

2016-03-20 00:00 Autor: ad
1

Mistrzostwa Śląska w boksie: wszyscy wrócili z medalami

Wszyscy zawodnicy sekcji bokserskiej RMKS-u, którzy wystartowali w mistrzostwach Śląska w Bielsku-Białej, wrócili do Rybnika z medalami. Wywalczyli oni cztery złote, dwa z srebrne i jeden brązowy krążek.

2016-03-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Marcin Ciepłak, Dawid Malina i Kamil Czapla
0

Dawid Malina wygrał 44. Cross Mysłowicki

W Mysłowicach został rozegrany 44. Cross Mysłowicki. W przełajach wzięły udział wszystkie kluby śląskie, a wśród nich TL ROW Rybnik.

2016-03-01 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kacper Duda, Anna Duda i Agnieszka Bieniak
0

RMKS na prestiżowych zawodach w Poznaniu

Od 19 lutego ponad 1000 zawodników – amatorów i profesjonalistów z klubów z całego świata – walczyło o medale największych zawodów pływackich w Polsce w Poznaniu.

2016-02-23 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Artur Skorupa
0

Boks: Artur Skorupa i Sebastian Konsek najlepsi w Myszkowie

W Myszkowie odbył się turniej „Sobota bokserska”, w którym wzięło udział 86 zawodników z klubów ze Śląska, Wrocławia i Nowego Sącza.

2016-02-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Pływanie: mocne otwarcie sezonu

W pierwszym w tym sezonie Grand Prix Polski w pływaniu bardzo dobrze spisały się zawodniczki RMKS-u Rybnik.

2016-02-17 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Julia Polak - 1. miejsce
0

Medale rybnickich lekkoatletów w halowych mistrzostwach Śląska

Na raty w Brzeszczach, Ostrawie i Raciborzu odbywały się tegoroczne halowe mistrzostwa Śląska w lekkoatletyce.

2016-02-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Lekkoatletyka: brąz w Ostrawie

W Ostrawie zostały rozegrane halowe mistrzostwa Śląska młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.

2016-02-02 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Lekkoatletyka: Pierchała ze złotem, Wałach i Skorupa z brązem

Reprezentanci RMKS-u Rybnik wywalczyli trzy medale Halowych Mistrzostw Województwa Śląskiego w lekkoatletyce.

2016-01-27 00:00 Autor: Adam Doliba