RMKS Rybnik

Marcin Ciepłak (3. miejsce) i Dawid Malina (6. miejsce)
0

Rybniczanie z powodzeniem biegali w Mysłowicach

W Mysłowicach odbył się 42. Cross Mysłowic. Bieg ten należy do najbardziej prestiżowych biegów przełajowych rozgrywanych w południowej Polsce.

2014-03-05 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Złote szpadzistki MEJ Jerozolima 2014. Od prawej: Anna Mroszczak, Kamila Pytka, Aleksandra Zamachowska, Jagoda Zagała
2

Szermierka: Anna Mroszczak ze złotym medalem mistrzostw Europy!

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak, zdobyła złoto w turnieju drużynowym mistrzostw Europy juniorek (do 20 lat).

2014-03-05 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Boks: K. Kowalak mistrzem Śląska, D. Pierchała ze srebrem

Z rozegranych w Jaworznie mistrzostw Śląska juniorów w boksie zawodnicy RMKS-u Rybnik przywieźli 5 medali.

Anna Mroszczak z trenerem, Arturem Fajkisem
2

Szermierka: Anna Mroszczak nie zawodzi w mistrzostwach Europy

W Izraelu trwają Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w szermierce. W imprezie dobrze spisuje się rybniczanka, Anna Mroszczak.

2014-02-28 00:00 Autor: ad
Anna Mroszczak (w środku) podczas gali konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl
0

Szermierka: cały Rybnik trzyma kciuki za Anię!

Anna Mroszczak pojechała do Izraela walczyć w Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów w szermierce.

2014-02-24 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Szermierka: srebro Alicji Klasik i brąz Macieja Białasa

W Międzynarodowym Turnieju Szermierczym o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej dobrze spisali się reprezentanci RMKS-u Rybnik.

2014-02-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Boks: złamany palec przeszkodził w walce o finał

Dwa brązowe medale wywalczyli pięściarze RMKS-u Rybnik w Grand Prix Seniorów.

2014-02-20 00:00 Autor: Adam Doliba
Od lewej Julia Polak, Joanna Gaj (MKS MOS Płomień Sosnowiec) i Klaudia Warmińska - medalistki na dystansie 60m dzieci starszych
0

Mistrzostwa Śląska: cztery medale rybnickich lekkoatletów

W hali sportowej w Brzeszczach odbyły się mistrzostwa Śląska młodzików i dzieci starszych w lekkiej atletyce. W imprezie tej zawodnicy z Rybnika wywalczyli cztery medale.

2014-02-12 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Boks: 11 klubów z zawodach „Pierwszego kroku bokserskiego”

Pięściarze RMKS-u Rybnik wygrali pięć walk podczas zawodów zorganizowanych w hali w Boguszowicach.