RMKS Rybnik

Złote medalistki z TL ROW: Julia Polak, Julia Sidelnik, Magdalena Stępień, Klaudia Warmińska
0

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce: złote medale rybnickich młodziczek

Rybniccy lekkoatleci przywieźli złote medale z mistrzostw Polski młodzików, które w miniony weekend odbyły się w Radomiu.

2015-09-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Pięściarze RMKS-u walczyli w Częstochowie i Warszawie

Bardzo udanie po wakacyjnej przerwie rozpoczęli nowy sezon młodzi pięściarze z Rybnika.

2015-09-23 00:00 Autor: Adam Doliba
Katarzyna Szczyrba w czasie rzutu młotem
9

Lekkoatletyka: 4 medale RMKS-u w Opolu

Cztery medale z międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w lekkoatletyce zdobyli lekkoatleci RMKS-u Rybnik.

2015-09-18 00:00 Autor: Adam Doliba
Anna Borowska otrzymała m.in. tytuł Najlepszego Sportowca 2014 roku Miasta Rybnika
1

Nagrody marszałka dla sportowców z Rybnika

Marszałek województwa śląskiego przyznał nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w 2014 roku. Wśród wyróżnionych znaleźli się reprezentanci rybnickich klubów.

2015-07-17 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Cztery pływaczki RMKS-u z 14 medalami mistrzostw Polski w Szczecinie

Pod koniec czerwca Szczecin był organizatorem Letnich Otwartych Mistrzostw Polski w kategorii Masters w pływaniu. Zawody odbywały się na pływalni 50-metrowej Floating Arena.

2015-07-09 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Boks: dobry występ Szymona Skorupy

Pięściarze RMKS-u Rybnik walczyli w Bielsku-Białej i Rudzie Śląskiej.

2015-06-30 00:00 Autor: Adam Doliba
Jakub Pawlas
1

Złoci zawodnicy WOPR Rybnik

We Wrocławiu odbyły się 49. Letnie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie wodnym, w których udział wzięli także zawodnicy z Rybnika.

2015-06-26 00:00 Autor: WOPR Rybnik
0

Boks: brąz D. Skorupy w Myszkowie

Podczas międzynarodowego turnieju w Myszkowie pięściarz RMKS-u Rybnik, Daniel Skorupa, zdobył brązowy medal.

2015-06-25 00:00 Autor: Adam Doliba
Dawid Cieślak w trakcie złotego rzutu
0

Lekkoatleci RMKS-u z workiem medali mistrzostw Śląska

Reprezentanci RMKS-u Rybnik wywalczyli 9 medali mistrzostw Śląska młodzików i 5 medali mistrzostw Śląska dzieci starszych i młodszych w lekkiej atletyce.

2015-06-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Boks: RMKS wygrał w Rydułtowach i Kuncicach

Pięściarze RMKS-u Rybnik wygrali drużynowo II Międzynarodowy Memoriał prof. Antoniego Motyczki oraz pokonali w czeskiej miejscowości Kuncice zespół Moraw 14:12.

2015-06-19 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe