RMKS Rybnik

Anna Mroszczak druga od lewej
0

Anna Mroszczak druga w I Pucharze Polski Juniorów

We Wrocławiu odbył się I Puchar Polski juniorów i juniorek (do 20 lat) w szpadzie. Do rywalizacji przystąpiło 97 kobiet i 95 mężczyzn.

2014-10-10 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Rzut młotem: Dawid Klekociński mistrzem Polski młodzików

Dawid Klekociński z RMKS-u Rybnik został złotym medalistą mistrzostw Polski młodzików w rzucie młotem.

2014-10-02 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Boks: R. Gosiewski wygrał już w pierwszej rundzie

W Gierałtowicach odbył się Ogólnopolski Memoriał Tadeusza Łady, byłego zawodnika i trenera, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym. W imprezie nie mogło zabraknąć pięściarzy RMKS-u Rybnik.

2014-09-30 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Boks: komplet zwycięstw w Czechach

W czeskim w Klokocovie odbył się międzynarodowy turniej bokserski, w którym uczestniczyli pięściarze RMKS-u Rybnik.

2014-09-25 00:00 Autor: Adam Doliba
Pokaz judo wykonany przez Mariana Tałaja i Adriana Walę
0

Rybnickie kluby zaprezentowały się na 16. Pikniku Olimpijskim

Dżudocy i pięściarze z rybnickich klubów wzięli udział w 16. edycji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się w Parku Śląskim w Chorzowie (Duża Łąka).

2014-09-19 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie: Anna Mroszczak w pierwszej piątce!

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik reprezentowała nasz kraj w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w chińskim Nanjing.

2014-08-22 00:00 Autor: ad
3

Szermierka: Anna Mroszczak mistrzynią Polski

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik została mistrzynią Polski juniorek młodszych. Od przyszłego sezonu rybnicka szpadzistka będzie rywalizowała w kategorii juniora (do lat 20).

2014-06-28 00:00 Autor: Adam Doliba
Maciej Białas - II miejsce
1

Szermierka: Maciej Białas ze srebrnym medalem mistrzostw Polski

Maciej Białas z RMKS-u Rybnik został srebrnym medalistą mistrzostw Polski młodzików w szpadzie męskiej.

2014-06-20 00:00 Autor: ad
1

Memoriał A. Motyczki: w najciekawszej walce Mazik zmierzył się z Cichockim

W Rydułtowach odbył się I Memoriał Prof. Antoniego Motyczki w boksie. Najlepszym pięściarzem turnieju został Sebastian Konsek z RMKS-u Rybnik.

2014-06-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Patrycja Frystacka, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak
1

Najmłodsi szermierze RMKS-u z 4 medalami mistrzostw Polski

W Knurowie odbyły się Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski w najmłodszych kategoriach wiekowych: skrzatów, zuchów oraz dzieci. Rybniccy szermierze przywieźli z imprezy aż 4 medale: po jednym złotym i srebrnym oraz dwa brązowe.

2014-06-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe