Srebrny medal mistrzostw Polski Julii Polak

2018-02-13, Autor:

Zawodniczka TL ROW Rybnik, Julia Polak, zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski w lekkoatletyce w kategorii w U-18.

W hali Arena w Toruniu odbyły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce w kategorii U-20 i U-18 (dawniej juniorów i juniorów młodszych).

Srebrny medal w mistrzostwach w biegu na 60m w kategorii U-18 wywalczyła zawodniczka Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik, Julia Polak, która przebiegła ten dystans w czasie 7,65s poprawiając o 0,01s rekord życiowy.

Z innych zawodników TL ROW Rybnik dobrze zaprezentował się w biegu na 3000m w kategorii U-20, Oliwier Mutwil, zajmując siódme miejsce z czasem 8,53,11min, natomiast Klaudia Warmińska zajęła trzecie miejsce w finale B biegu na 600 m w kategorii U-18, co dało jej dziewiątą końcową lokatę.

Oceń publikację: + 1 + 16 - 1 - 3