Wyjazdowa wygrana

2004-10-21, Autor:
Drugie zwycięstwo w tym sezonie odniosły młodziczki starsze RMKS-u Rybnik. Tym razem wysoko pokonały w Dąbrowie Górniczej tamtejszy MMKS 99:34.

Na małej sali agresywna obrona rybniczanek, szczególnie w pierwszej kwarcie, dała się we znaki gospodyniom meczu, a wynik tej kwarty 35:7 dla RMKS-u mówi sam za siebie. W kolejnych odsłonach spotkania rybniczanki systematycznie powiększały przewagę. Do pełni szczęścia zabrakło zdobycia przez RMKS setnego punktu.

MMKS Dąbrowa Górnicza - RMKS Rybnik 34:99 (7:35, 7:19, 10:23, 10:22 ).

Punkty dla RMKS Rybnik zdobyły: Natalia Przekop 21, Justyna Chrobok 20, Michalina Torebko 12, Oliwia Kabzińska 11, Karina Kuczera 9, Paula Szymczyk 8, Ania Gołyźniak 6, Malwina Szymik 6, Karolina Płóciennik 4, Sonia Moszkowicz 2, Ania Dziekan, Małgorzata Jaruszewska.