zamknij

Wiadomości

PGG dokłada trzy sesje zakupowe w sklepie internetowym

2022-10-02, Autor: 

W sklepie internetowym Polska Grupa Górnicza S.A. uruchomi nowe dodatkowe sesje zakupowe w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00. Ale oferta w dodatkowe dni sprzedażowe będzie ograniczona.

Reklama

Dodatkowe sesje w sklepie PGG - tylko miał

Oferowane będą wtedy wyłącznie miały węglowe (nie tylko luzem, ale też konfekcjonowane w jednotonowych opakowaniach typu big-bag).

Sprzedaż miałów jest dopełnieniem i rozszerzeniem oferty e-sklepu pod względem towarowym, jak i organizacyjnym w warunkach wyjątkowego kryzysu i deficytu paliw.

- Aby nie blokować niepotrzebnie ruchu klientów kupujących przez internet typowe sortymenty węgla we wtorki i czwartki, odrębne sesje zakupowe stworzono dla tych gospodarstw domowych, które mają techniczną możliwość spalania miałów i chcą się zaopatrzyć w ten sortyment węgla opałowego - wyjaśnia Tomasz Głogowski, rzecznik PGG.

Miały węglowe z opcją dostawy do składów KDW

Miały węglowe w poniedziałki, środy i piątki kupić będzie można wyłącznie z opcją dostawy do składów KDW, które zajmować się będą odbiorem miałów z kopalń. PGG S.A. oferuje najlepsze jakościowo, wyselekcjonowane miały węglowe, które nadają się do zużycia jako opał dla gospodarstw domowych.

 Węgiel w cenie bez zmian

Tymczasem nie potwierdziły się, przynajmniej na razie, plotki o kolejnej podwyżce cen węgla. Wciąż najdroższe ekogroszki kosztują 1770 zł/t. Nie zmniejszyły się też limity zakupu. Dalej jednorazowo można kupić 3 tony.

Oceń publikację: + 1 + 17 - 1 - 21

Materiał oryginalny: https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci,pgg-doklada-trzy-sesje-zakupowe-w-sklepie-internetowym,wia5-1-7359.html

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~TAKI JA 2022-10-02
  08:36:23

  43 35

  Nie żartujcie sobie. Przecież górnicy tego nie wytrzymają. Każecie Im pracować dodatkowe trzy dni po kilka godzin tygodniowo. Jedynym wyjściem będzie wypłata premii po przeszło 6 tyś. zł.

 • ~boroczek2 2022-10-02
  08:55:48

  19 22

  "ludzkie pany" w tym PGG.....redakcyjny cenzorze czy ten wpis też podlega usunięciu??

 • ~joszkobroda 2022-10-02
  12:30:28

  26 52

  o górników się nie martw ale widzę że ta premia ciebie wykończy.weź stoperan bo popuścisz

 • ~Anonimmm 2022-10-03
  09:49:08

  9 2

  W tym sklepie i tak się nie da kupić, bo nie da się wejść do tego sklepu, bo wiecznie przepełniona. Polecam w castoramie kupić węgiel orzech 20 kg za 72 zł lub w Leroy też orzech, ale za 68 zł za worek. Jeszcze jest ekogroszek o połowe tańszy. Pali się bardzo dobrze

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy będziesz głosował/głosowała na Piotra Kuczerę jako Prezydenta Miasta Rybnika?
Oddanych głosów: 1543