Kolejna wygrana rybniczanek

2004-03-18, Autor:
Młodziczki młodsze RMKS-u pokonały na wyjeździe drużynę z Lipowej. To już ich siódme zwycięstwo w finałach mistrzostw Śląska.

Po pierwszej nerwowej i chaotycznej kwarcie, którą rybniczanki wygrały 19:10, w drugiej przewaga zawodniczek RMKS-u nad miejscowym zespołem stale rosła i na koniec pierwszej połowy spotkania wynosiła 26 punktów (43:17). Trzecią kwartę meczu również wygrały rybniczanki, tym razem 23:15. Prawie pewne już było, że tego spotkania RMKS nie przegra. Dlatego też ostatnią część meczu na boisku spędził drugi "garnitur" rybnickiej drużyny. Zdobył on wprawdzie zaledwie dwa punkty, ale ostatecznie mecz zakończył się wygraną rybniczanek.
   W tegorocznych finałach zespół RMKS-u nie przegrał ani jednego meczu.

GUKS "Sukces" Lipowa - RMKS Rybnik 48:68 (10:19, 7:24, 15:23, 16:2).
RMKS Rybnik: Malwina Szymik 29, Natalia Przekop 13, Patrycja Siebel 7, Ania Dziekan 6, Ania Gołyźniak 5, Justyna Chrobok 4, Oliwia Kabzińska 2, Sonia Moszkowicz 2.