0

Energetyk ROW: Mariusz Muszalik najlepszym piłkarzem jesieni. Zgadzasz się z tą opinią?

W naszej dziennikarskiej ankiecie piłkarzem jesieni w drużynie Energetyka ROW Rybnik został Mariusz Muszalik. Zgadzacie się z tą opinią? Zapraszamy do udziału w przygotowanej dla Was sondzie.

2014-12-08 00:00 Autor: Adam Doliba
W meczu z Rozwojem Szymon Sobczak (na zdjęciu) strzelił dla ROW-u drugiego gola.
12

Energetyk ROW: zima w fotelu lidera! „Naszą siłą jest zespołowość”

W ostatnim meczu w tym roku Energetyk ROW wygrał z Rozwojem Katowice 2:1 i awansował na pierwsze miejsce w tabeli II ligi.

2014-11-28 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Energetyk ROW: bez bramek z Błękitnymi. „Remis uważam za sprawiedliwy wynik”

W ramach 16. kolejki II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował bezbramkowo z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Punkty stracił również lider z Katowic.

2014-11-08 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Energetyk ROW pożegnał się z Pucharem Polski. „Zagłębie zasłużyło na zwycięstwo”

W 1/16 finału Pucharu Polski piłkarze ROW-u przegrali na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin aż 0:4.

2014-09-24 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW: pewne zwycięstwo z Wisłą

W 8. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na własnym stadionie z Wisłą Puławy 3:0. Gole zdobyli Sebastian Musiolik, Mateusz Bodzioch i Mariusz Muszalik.

2014-09-12 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Energetyk ROW wygrał w Wałbrzychu i jest już trzeci

W rozegranym awansem meczu 7. kolejki II ligi Energetyk ROW wygrał na wyjeździe z Górnikiem Wałbrzych 3:0.

2014-09-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW: dziś rusza II liga. Na początek do Rybnika przyjedzie Raków

18 drużyn rozpoczyna nowy sezon II ligi. Wśród nich jest Energetyk ROW Rybnik.

2014-08-01 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW lepszy od Fortecy. W piątek inauguracja sezonu II ligi

W ostatnim przedsezonowym sparingu piłkarze ROW-u pokonali Fortecę Świerklany 2:1. Ich pierwszym rywalem w II lidze będzie Raków Częstochowa.

2014-07-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl