Kejza Team Rybnik

ME w judo: rybniczanki w srebrnej drużynie
7

Rybniczanki Anna Borowska, Julia Kowalczyk i Agata Perenc zostały drużynowymi wicemistrzynami Europy w judo. Do Rybnika bez medalu wróci Piotr Kuczera.

2017-04-23 21:05 Autor: Adam Doliba
Judo: Komarek i Kejza wicemistrzami Polski juniorów
1

W Poznaniu odbyły się mistrzostwa Polski juniorów i juniorek w judo. Dla tej grupy wiekowej to najważniejsze zawody w tym roku potwierdzające, w jakim miejscu są na mapie polskiego judo.

2017-04-03 16:56 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kejza Team Rybnik: medale mistrzostw Węgier
0

Weterani z Kejza Team Rybnik nie odpuszczają. W Szazhalombatta k. Budapesztu odbyły się XIX Otwarte Mistrzostwa Węgier w judo w kategorii Masters.

2017-03-31 23:13 Autor: Adam Doliba
Judo: 3 brązowe medale Polonii w Suchym Lesie
0

W Suchym Lesie 458 zawodników (148 dziewczyn i 310 chłopców) stanęło w miniony weekend do rywalizacji o medale w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w judo.

2017-03-30 09:19 Autor: Adam Doliba
Turniej Judo Nastula Cup: weterani na medal
0

Weterani z Rybnika z powodzeniem walczyli w turnieju Nastula Cup, z którego przywieźli dwa medali.

2017-03-22 12:00 Autor: Adam Doliba
PŚ w Casablance: P. Kuczera z brązowym medalem
2

Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik stanął na najniższym stopniu podium Pucharu Świata African Open w Casablance.

2017-03-19 20:57 Autor: Adam Doliba
PŚ w judo: Anna Borowska najlepsza w Casablance
3

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik wygrała zawody Pucharu Świata w Casablance.

2017-03-18 21:14 Autor: Adam Doliba
Dżudocy Kejza Team walczyli w PP Juniorów
0

W Luboniu k/Poznania został rozegrany pierwszy w tym roku Puchar Polski Juniorów i Juniorek w judo. W zawodach tych nie mogło zabraknąć zawodników klubu Kejza Team Rybnik.

2017-03-15 21:56 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piękny sen nadal trwa. Piotr Kuczera również wygrywa Puchar Świata!
2

Ten weekend dla dżudoków Kejza Team Rybnik ułożył się wyśmienicie. Wczoraj Anna Borowska sięgnęła po Puchar Świata, dzisiaj to samo zrobił Piotr Kuczera.

2017-03-05 17:24 Autor: bf
Judo: A. Borowska wygrała Puchar Świata w Pradze
4

Bardzo dobrze w zawodach Pucharu Świata w Pradze spisała się dżudoczka Kejza Team Rybnik, Anna Borowska.

2017-03-04 15:51 Autor: Adam Doliba