Kejza Team Rybnik

Piotr Kuczera wicemistrzem Europy w judo!
8

Dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera (100 kg), został srebrnym medalistą mistrzostw Europy w judo w Sofii.

2022-05-01 16:12 Autor: Adam Doliba
Judo: 7. miejsce Karola Kuczery w mistrzostwach Polski juniorów w Rybniku
0

W hali MOSiR-u w Rybniku-Boguszowicach odbyły się indywidualne mistrzostwa Polski juniorów i juniorek w judo. W imprezie wzięło udział troje zawodników rybnickich klubów. Najlepiej z nich spisał się Karol Kuczera.

2022-03-12 19:48 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Polski w judo: najlepsi juniorzy powalczą w Rybniku
0

W dniach 11-13 marca w hali w Rybniku-Boguszowicach zostaną zorganizowane Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

2022-03-09 19:31 Autor: ad
Puchar Świata w judo: Piotr Kuczera ze złotym medalem w Warsaw European Open
0

Dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera zwyciężył w zawodach Pucharu Świata w Warszawie.

2022-02-27 19:30 Autor: Adam Doliba
Grand Slam w judo: 7. miejsce Julii Kowalczyk i Piotra Kuczery w Paryżu
0

Podczas prestiżowego turnieju Grand Slam w Paryżu siódme miejsce zajęli rybniccy dżudocy – Julia Kowalczyk i Piotr Kuczera.

2022-02-06 21:11 Autor: Adam Doliba
10 dżudoków z Rybnika w kadrze narodowej
0

Polski Związek Judo opublikował składy kadr narodowych w pierwszym półroczu 2022 roku. Wśród nominowanych znalazło się 10 dżudoków reprezentujących kluby z Rybnika.

2022-01-14 20:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ranking sportu młodzieżowego. Jak wypadają w nim rybnickie kluby?
1

Instytut Sportu Młodzieżowego co roku publikuje Ranking Systemu Sportu Młodzieżowego. Sprawdziliśmy jak w tej klasyfikacji prezentują kluby z Rybnika.

2021-11-27 16:50 Autor: Redakcja
Sport w Rybniku dostanie 4 mln zł. „Prezydent stanął na wysokości zadania”
7

To już wiecie, w projekcie budżetu na 2022 rok miasto znalazło 4 mln złotych. Rok temu o tej porze było nerwowo w środowisku sportowym na wieść o braku pieniędzy. Jak teraz komentują decyzję prezydenta?

2021-11-15 17:00 Autor: bf
Judo, Kejza Team Rybnik: Piotr Kuczera z brązem MŚ Wojskowych
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zdobył brązowy medal 40. Mistrzostw Świata Wojskowych w Paryżu.

2021-10-31 19:25 Autor: Adam Doliba
Judo, Kejza Team Rybnik: Anna Kuczera na podium MŚ Wojskowych w Paryżu
0

Anna Kuczera z Kejza Team Rybnik zdobyła brązowy medal 40. Mistrzostw Świata Wojskowych w Paryżu.

2021-10-30 21:06 Autor: Adam Doliba