Kejza Team Rybnik

Judo: rybniczanie w eliminacjach do OOM w Bytomiu
3

Cztery medale - jeden srebrny i trzy brązowe zdobyli zawodnicy Polonii Rybnik na rozgrywanych w Bytomiu regionalnych eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

2018-04-24 10:35 Autor: ad
Medale weteranów Kejza Team Rybnik na Węgrzech
0

W miejscowości Százhalombatta odbyły się dwudzieste międzynarodowe mistrzostwa Węgier. W imprezie dobrze zaprezentowali się dżudocy Kejza Team Rybnik.

2018-04-02 19:00 Autor: Adam Doliba
Judo: 3. miejsce Piotra Kuczery w Grand Prix w Tibilisi
0

Dobra wiadomość płynie do nas ze stolicy Gruzji. Dzisiaj Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) zdobył III miejsce na Grand Prix w Tibilisi.

2018-04-01 18:09 Autor: bf
Grand Prix Tbilisi: Anna Borowska otarła się o podium
0

Zajmująca 16 miejsce na świecie Anna Borowska (KS Kejza Team Rybnik) była bardzo blisko zdobycia medalu podczas Grand Prix w Tbilisi. Ostatecznie zajęła 5 miejsce.

2018-03-30 19:57 Autor: bf, źródło: Polski Związek Judo
AMP w judo: dwa medale rybniczan w Białymstoku
0

Dżudocy z Rybnika rywalizowali w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Europy Juniorów.

2018-03-26 22:38 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pomóżmy Łukaszowi Wali w rehabilitacji! W sobotę rusza zbiórka pieniędzy
0

Jutro od godziny 9.00 do 17.00 zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz Łukasza Wali – zawodnika Kejza Team Rybnik. Pieniądze zebrane przez znajomych sportowca zostaną przeznaczone na jego rehabilitację. Gdzie znajdziemy wolontariuszy?

2018-03-23 17:00 Autor: bf
Judo: 10 medali Kejza Team Rybnik w Sosnowcu
0

Reprezentanci Kejza Team Rybnik walczyli w Międzynarodowym Turnieju Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci w Sosnowcu.

2018-03-22 20:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Paweł Kejza mistrzem Polski juniorów w judo
2

Bardzo dobrze mistrzostwa Polski juniorów w judo będzie wspominał Paweł Kejza, który powtórzył sukces swojego taty i trenera, Artura Kejzy.

2018-03-16 21:52 Autor: Adam Doliba
Kejza Team: 3 medale podczas II Nastula Cup
1

W sobotę trzech weteranów z Kejza Team Rybnik uczestniczyło w turnieju według starych zasad judo – II Nastula Cup. Wszyscy zdobyli medale!

2018-03-14 13:22 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
PŚ w judo: Anna Borowska druga w Warszawie
1

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata w judo w Warszawie. Piąta była Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik.

2018-03-03 21:24 Autor: Adam Doliba