Daniel Kajzer

7

W meczu ROW-u ze Stalą gole nie padły. „Przeciwnik postawił trudne warunki”

W 30. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali na własnym boisku ze Stalą Mielec 0:0. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę.

2015-05-16 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW pewnie pokonał Kotwicę. „Wywalczyliśmy cenne punkty”

W 28. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Kotwicą Kołobrzeg 3:1.

2015-05-01 00:00 Autor: Adam Doliba
Prezes Grzegorz Janik
4

Szlachetna Paczka z piłkarzami ROW-u. Zobacz materiał wideo!

Osoby związane z klubem Energetyk ROW Rybnik wzięły udział w akcji Szlachetna Paczka. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo z tego wydarzenia.

2015-01-07 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Pechowy debiut Wleciałowskiego. Energetyk ROW kończył w dziewiątkę (wideo)

Pechowo swoją pracę w Rybniku rozpoczął trener Marek Wleciałowski. W 17. kolejce I ligi Energetyk ROW przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Olimpią Grudziądz 1:2. Jedynego gola dla ROW-u zdobył Idrissa Cissé. Rybniczanie, po czerwonych kartkach dla Kamila Kosteckiego i Marcina Grolika, kończyli mecz w dziewiątkę.

2013-11-15 00:00 Autor: Adam Doliba
17

Energetyk ROW: gol w doliczonym czasie gry. Kontrowersyjna decyzja sędziego (wideo)

W 13. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej z Dolcanem Ząbki 2:2. Gole dla rybniczan zdobyli Daniel Feruga i Marek Gładkowski.

2013-10-20 00:00 Autor: Adam Doliba
14

Energetyk ROW: remis na boisku lidera (wideo - zobacz bramki)

W 12. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na wyjeździe GKS-em Bełchatów 2:2.

2013-10-12 00:00 Autor: Adam Doliba
Mariusz Muszalik
27

Energetyk ROW: jest pierwsze zwycięstwo! Najwięcej zimnej krwi zachował Muszalik (wideo)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem Łęczna 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 86. minucie Mariusz Muszalik.

2013-09-29 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Banik - ROW: dobra pierwsza połowa. Będzie dalsza współpraca?

Rybniccy piłkarze przegrali w czeskich Markvartovicach z Banikiem Ostrawa 1:2.

2013-07-05 00:00 Autor: Adam Doliba
11

Energetyk ROW:„zrobiliśmy ważny krok”. Rywale tracą punkty

W 31. kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik pokonał MKS Oława 3:1.

2013-05-24 00:00 Autor: Adam Doliba