Energetyk ROW: remis na boisku lidera (wideo - zobacz bramki)

2013-10-12, Autor:
W 12. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na wyjeździe GKS-em Bełchatów 2:2.

Sporo emocji towarzyszyło meczowi GKS-u Bełchatów z ROW-em Rybnik. Dobra gra piłkarzy prowadzonych przez trenera Ryszarda Wieczorka dała im w pierwszej połowie dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Daniel Feruga i Marek Krotofil. Przed przerwą kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył Mateusz Mak. Po zmianie stron bełchatowianie szybko wyrównali. W 51. minucie Daniela Kajzera pokonał Kamil Wacławczyk. Pomimo przewagi w drugiej połowie gospodarze nie zdołali strzelić trzeciego gola. Ta sztuka nie udała się również rybniczanom, którzy tym samym przywieźli cenny punkt wywalczony na boisku lidera I ligi.

Następny mecz Energetyk ROW rozegra na własnym boisku w piątek 18 października o godz. 18:00. Do Rybnika przyjedzie wtedy Dolcan Ząbki.

GKS Bełchatów 2-2 Energetyk ROW Rybnik 2:2 (1:2)

0:1 - Daniel Feruga (22), 0:2 - Marek Krotofil (25), 1:2 - Mateusz Mak (40), 2:2 - Kamil Wacławczyk (51)

Energetyk ROW: Kajzer - Krotofil, Kutarba, Szary, Jary - Muszalik, Staniczek, Feruga, Kostecki, Nowacki (84' Kurzawa) - Szatkowski (68' Cisse).

GKS Bełchatów:
Podleśny - Basta, Wilusz, Baranowski, Flis, Mateusz Mak, Baran, Rachwał (72' Renusz), Michał Mak, Wacławczyk , Sawala.

25 0

Gratulacje , dobry wynik a nawet moglo być zwycięstwo ,dobra gra nic tylko zapelnic stadion z dolcanem.Wszyscy na mecz!

• ~7dyzio1 2013-10-12
    20:14:22

26 0

Brawo ROW to co wy zrobiliście w tych dwóch meczach to czapki z głów .Żeby zagrać u lidera taką piłkę jak dziś nie ma słów BRAWO

14 0

Z liderem do 25-tej minucie 0:2 pięknie. Brakuje gry do końca. Cóż to pierwszy tak ważny mecz od niepamiętnych lat. Jak ktoś był sportowcem i miał kiedykolwiek w życiu taką sytuacje by mieć przewagę nad kimś co niegdyś było nieosiągalne a było w zasięgu ręki - to po prostu w wnętrzu człowieka dzieję sie rewolucja..... sam tego doświadczyłem. Brawo ROW. Dziś 11, jutro 9, po jutrze 7 i tak schodami do Ekstraklasy. Powodzenia.

• ~ 2013-10-13
    09:29:46

9 0

Brawo chłopaki! Brawo ROW! Naprawdę znakomity mecz, poczynania naszych zawodników ogląda się z wielką przyjemnością a jak mówili komentatorzy, stylu nie powstydziłyby się nawet drużyny ekstraligi. Chociaż pozostał mały niedosyt to trzeba piłkarzy naprawdę pochwalić. Meczu jeśli nie można wygrać to trzeba zremisować.

• ~grobel 2013-10-13
    11:55:27

5 0

Kapitalny mecz każdy kto sie zna wie jaką drużyna jest GKS i ze w przyszłym sezonie prawdopodobnie bedzie grał w ekstraklasie,na tym tle ROW wypadł świetnie a Kajzer to mistrzostwo świata wiadomo ze wynik na boisku takiego rywala to sukces przypomne ze to była 12 kolejka z czego ROW u siebie grał tylko 3 mecze!!!!!! i 14 pkt to bardzo dobry wynik na wiosne bedziemy grać u siebie i bedzie czołowka tabeli zobaczycie

• [email protected] 2013-10-13
    11:57:13

7 0

smr po co zabierasz glos jak nie masz pojecia o pilce i napewno nawet nie masz orange wiec nie widziales meczu.Rownie dobrze moglo byc 6-6 bo ROW tez mial mase okazji ale wynik nalezy traktowac zdecydowanie jako sukces a dla chlopakow ktorzy nie wystraszyli sie lidera ogranego na boiskach ekstraklasy nic tylko brawo i za styl i za wynik

• ~jaros_80 2013-10-13
    13:33:26

0 22

no to se pokopali !!!!! RYBNIK I TAK ŻUŻLEM STOI !!!!!