zamknij

Wiadomości

Uwaga podróżni! Od poniedziałku nastąpi korekta w rozkładzie jazdy autobusu na linii 11

2016-01-31, Autor: bf
Zarząd Transportu Informuje, że od poniedziałku (1 lutego) zmianie ulegnie godzina odjazdu kursu linii 11 w dni robocze.

Reklama

Korekta w rozkładzie jazdy została wniesiona na wskutek próśb podróżnych. Poranne autobusy linii 11 będą od tego dnia z przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy odjeżdżały o godzinie 6.14, a nie jak było dotychczas – 6.29. 

Poniżej przedstawiamy tabelę z przystankami linii 11 oraz nowymi godzinami obsługi tych przystanków:

Rybnik Dworzec Autobusowy 4 – godz. 6.14
Rybnik Śródmieście Dworek – godz. 6.16
Rybnik Śródmieście Sąd – godz. 6.18
Rybnik Śródmieście Dworzec Kolejowy – godz. 6.21
Rybnik Śródmieście Chrobrego – godz. 6.23
Rybnik Śródmieście Plac Wolności – godz. 6.25
Rybnik Północ Gliwicka Szpital – godz. 6.28
Rybnik Północ Kąpielisko Ruda – godz. 6.30
Rybnik Wielopole Skrzyżowanie – godz. 6.31
Rybnik Wielopole Lipowa – godz. 6.32
Rybnik Rybnicka Kuźnia Gimnazjum – godz. 6.34
Rybnik Rybnicka Kuźnia Maksymiliana – godz. 6.35
Rybnik Rybnicka Kuźnia Osiedle – godz. 6.36
Rybnik Rybnicka Kuźnia Elektrownie – godz. 6.37
Rybnik Rybnicka Kuźnia Chłodnie – godz. 6.39

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:





Oddanych głosów: 1536