TL ROW Rybnik: J. Kożdon wygrał na Stadionie Śląskim
0

12. Silesia Półmaraton wygrał Jarosław Kożdon. Zawodnik TL ROW Rybnik za swoimi plecami pozostawił 2893 zawodników.

2017-10-04 7749 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
PP w boksie: dwa medale RMKS-u w Grudziądzu
0

Z dwoma medalami wrócili rybniccy kadeci z Pucharu Polski w Grudziądzu.

2017-10-04 5803 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley zainaugurował sezon meczem z GKS-em
0

TS Volley Rybnik w swoim pierwszym spotkaniu o ligowe punkty pokonał na własnym parkiecie drużynę rezerw GKS-u Katowice 3:1 (25:18, 21:25, 25:17, 25:20).

2017-10-04 6899 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Podnoszenie ciężarów: M. Swoboda mistrzem Śląska
0

Mateusz Swoboda z Rybnika i Agata Zbrożek z Radlina okazali się najlepsi w swoich kategoriach wagowych podczas mistrzostw Śląska seniorów w podnoszeniu ciężarów. Oboje reprezentowali klub MOSiR Łaziska Górne.

2017-10-03 13450 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medale rybniczan w XIX Warsaw Judo Open
0

W XIX Warsaw Judo Open dobrze spisali się reprezentanci Rybnika.

2017-10-03 7158 Autor: ad
MKKS Rybnik ograł na wyjeździe faworyta
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik sprawili ogromną niespodziankę wygrywając w 2. kolejce drugoligowych zmagań w Jaworznie z tamtejszym MCKiS-em, faworytem rozgrywek

2017-10-02 5777 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MP w match racingu: Rafał Sawicki najlepszy w kraju
0

W Rybniku zakończyły się Mistrzostwa Polski w match racingu. Zwyciężyła załoga w składzie Rafał Sawicki, Piotr Szwoch i Adam Kajzer z Yacht Club Sopot pokonując w finale załogę Szymona Szymika. Obrońcy tytułu, załoga Marka Stańczyk Rainmaker Racing Team zajęła trzecie miejsce.

2017-10-02 5424 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW: rezerwy wygrały w Częstochowie
0

Ze względu na pauzę w II lidze meczem numerem jeden w TS ROW Rybnik w tym tygodniu było spotkanie rezerw.

2017-10-02 8053 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Siatkówka: amatorzy ruszyli z kolejnym sezonem
0

Swoje zmaganie rozpoczęli zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours. W tym sezonie po każdej serii spotkań będziemy prezentowali sprawozdanie przygotowane przez rzecznika prasowego RALPS, Janusza Lazara.

2017-10-02 6361 Autor: Janusz Lazar - rzecznik prasowy RALPS
Puchar Polski Juniorek w szpadzie: brąz Alicji Klasik
2

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik zdobyła brązowy medal w I Pucharze Polski Juniorek w szpadzie.

2017-10-01 11600 Autor: ad, źródło: materiały prasowe