TS ROW Rybnik mistrzem Śląska do lat 16
0

TS ROW Rybnik zdobył tytuł mistrza Śląska U16. Zespół był faworytem rozgrywek i tytuł zapełnił sobie na kolejkę przed końcem, zdobywając 42 bramki i nie tracąc żadnej.

2017-10-26 9599 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Leśna Kurka, czyli Nordic Walking dla każdego!
0

Rybnicki Klub Nordic Walking w ramach realizowanego projektu: „Nordic Walking dla każdego!” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, zaprasza na Rajd Nordic Walking – Fair Play – Leśna Kurka!

2017-10-25 6215 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Radek Jamróz wygrywa Śląską Ligę Regatową
1

Zakończyła się 5. edycja Śląskiej Ligi Regatowej, czyli cyklicznych żeglarskich rozgrywek ligowych rozgrywanych na wodach Zalewu Rybnickiego.

2017-10-24 7739 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rajdowi wicemistrzowie Polski z Rybnika
0

Mistrzowskie tytuły w rajdach terenowych należą do dwóch zawodników z Rybnika! Rafał Płuciennik i Krzysztof Biegun zostali wicemistrzami Polski. Rajdowcy są zawodnikami RMF 4RACING Team, który okazał się drugim najlepszym zespołem Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w 2017 roku!

2017-10-24 8720 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW: juniorki młodsze blisko mistrzostwa Śląska
0

Ze względu na odwołany mecz II ligi z Miedzią Legnica, część zawodniczek z pierwszego składu wsparło zawodniczki w meczu rezerw.

2017-10-24 8044 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley: piąty mecz i piąte zwycięstwo
0

Po bardzo zaciętym meczu w Bielsku-Białej, gdzie aż trzy sety były rozgrywane na przewagi, TS Volley Rybnik wygrał z miejscowym BBTS-em 3:1.

2017-10-23 7610 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RALK: Butimex lepszy w meczu na szczycie
0

Za nami trzecia kolejka I rundy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

2017-10-23 5435 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ALPS: w 5. kolejce starcie mistrza z wicemistrzem
0

Czwartą serię spotkań rozegrali zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours.

2017-10-23 7112 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Udana inauguracja w Rybniku. RMKS lepszy od AZS-u
0

W pierwszym meczu przed własną publicznością koszykarki RMKS-u Rybnik pokonały w hali w Boguszowicach AZS UŚ Katowice 77:56.

2017-10-22 9478 Autor: Adam Doliba
Baseball: KS Silesia Rybnik mistrzem Polski!
6

Udało się! Klub baseballowy z Rybnika, po 30 latach przerwy, ponownie najlepszą drużyną w kraju.

2017-10-21 17944 Autor: Adam Doliba