Tchoukball: sukces w pierwszych rozgrywkach sezonu

W miniony weekend Tchoukball Ursus Rybnik walczył o kolejne trofeum.

2017-10-11 6599 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: w Boguszowicach powalczą o puchar prezydenta
1

Sekcja bokserska RMKS-u Rybnik zaprasza na XVII Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana.

2017-10-11 4236 Autor: Adam Doliba
Judo: trzy medale w Pucharze Polski w Oleśnicy
0

W Pucharze Polski w judo w Oleśnicy rywalizowali dżudocy z Rybnika. Na podium stanęli Paweł Kejza, Zuzanna Łogożna i Bartosz Wójcik.

2017-10-11 9166 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Reprezentanci RKP na podium Motoparalotniowego PP
0

Pilot Dawid Matuszczyk i nawigator Bartłomiej Żurek z Rybnickiego Klubu Paralotniowego zajęli trzecie miejsce w Motoparalotniowym Pucharze Polski w klasie PL2 (tandemy).

2017-10-10 7496 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
XII Kamień Extreme: kto okazał się najlepszy?
0

Za nami 12. edycja zawodów tylko dla twardzieli, czyli Kamień Extreme. Prawie 200 zawodników musiało zmierzyć się nie tylko z pogodą, ale również własnymi słabościami.

2017-10-10 10485 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kacper Woryna niespodzianką sezonu PGE Ekstraligi
2

Dziś poznaliśmy bohaterów sezonu 2017 w PGE Ekstralidze - najlepszej żużlowej lidze świata. Podczas uroczystej gali nagrody w postaci „Szczakieli” powędrowały do Bartosza Zmarzlika, Artema Laguty, Maksyma Drabika, Kacpra Woryny, Rafała Dobruckiego, Jarosława Hampela, Patryka Dudka i FOGO Unii Leszno.

2017-10-09 9470 Autor: ad, źródło: materiały prasowe PGE Ekstraligi
4JetTeam: Węgrzyk na podium, Kolenda tuż za nim
1

W ostatnich zawodach tego sezonu zorganizowanych przez Nowosądecki Klub Motorowodny dobrze spisali się reprezentanci rybnickiej drużyny 4JetTeam, nad którą patronat medialny sprawuje nasz portal.

2017-10-09 7963 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Yacht Klub Polski Gdynia mistrzem Polski
0

Zespół YKP Gdynia pokonał w emocjonującym finale załogę Chojnickiego Klubu Żeglarskiego (CHKŻ) i został Drużynowym Mistrzem Polski Klasy Optimist.

2017-10-09 5950 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnickie piłkarki walczą do końca
0

Miniony weekend był bardzo udany dla piłkarek ROW-u. Pierwsza drużyna nie dała szans wrocławiankom, a rezerwy szczęśliwie wygrały z Polonią Bytom.

2017-10-09 12018 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: Roland Buchała zostaje na dłużej
1

Na wniosek Zarządu KS ROW 1964 Rybnik, PZPN wyraził zgodę na prowadzenie drużyny przez trenera Rolanda Buchałę do 31 grudnia 2017 roku.

2017-10-09 9430 Autor: Adam Doliba