TS Volley Rybnik odnosi kolejne zwycięstwo

W drugiej kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik pokonali na wyjeździe MKS II Będzin.

2017-10-08 6723 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Reprezentanci Absortio Gym jadą na mistrzostwa świata
0

Pięciu zawodników klubu Absortio Gym Rybnik/Leszczyny zostało powołanych do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w kickboxingu.

2017-10-08 9822 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik uratował w Kluczborku punkt w ostatnich minutach
3

W 12. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 2:2.

2017-10-07 6922 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koniec sezonu żużlowego w Rybniku. Turniej rocznicowy przełożony na przyszły rok
2

Niestety nie odbędzie się zaplanowany na najbliższą niedzielę turniej charytatywny z okazji 85-lecia sportu żużlowego w Rybniku.

2017-10-07 5447 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
GP w Taszkencie: złoto Borowskiej i srebro Perenc
1

Anna Borowska (57 kg) wygrała zawody Grand Prix w judo w Taszkencie. Drugie miejsce zajęła Agata Perenc (52 kg).

2017-10-06 15913 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS najlepszy w Pucharze Śląska
0

Za nami pierwsza edycja Pucharu Śląska w Koszykówce Kobiet. Swoje mecze pewnie wygrał RMKS Rybnik.

2017-10-05 9563 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Mistrzostwa Polski Optimistów w Rybniku
0

Rybnik czeka na najlepsze polskie zespoły w klasie Optimist. Po raz pierwszy na akwenie Zalewu Rybnickiego będzie można zobaczyć zmagania młodych żeglarzy w widowiskowej formule Regat Zespołowych (tzw. Team Racing).

2017-10-05 3881 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Weterani z Kejza Team Rybnik walczyli w MŚ
0

W mistrzostwach świata weteranów w judo Kejza Team Rybnik reprezentowało dwóch zawodników.

2017-10-05 6331 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Nowy rekord w TS ROW: 13 goli w jednej połowie!
3

W wyjazdowym meczu III ligi z UKS-em Gamów rybnickie piłkarki wygrały aż 13:0! Po pierwszej połowie rywalki zrezygnowały z dalszej rywalizacji.

2017-10-04 10555 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MMPPK: żużlowcy z Rybnika ze srebrnym medalem
0

Po dłuższej przerwie kibice w Rybniku znów mogli przyjść na stadion przy ul. Gliwickiej obejrzeć żużlowe zawody. W środę odbył się zaległy finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2017-10-04 6865 Autor: ad, źródło: materiały prasowe