TS ROW: juniorki młodsze blisko mistrzostwa Śląska

2017-10-24, Autor:

Ze względu na odwołany mecz II ligi z Miedzią Legnica, część zawodniczek z pierwszego składu wsparło zawodniczki w meczu rezerw.

Rozgrywane w strugach deszczu spotkanie ROW-u Rybnik z Gwarkiem Ornotnowice było jednostronnym widowiskiem. Niestety już w 10. minucie boisko z kontuzją opuściła Agata Sobkowicz. Koleżanki jednak bez problemu poradziły sobie z gospodyniami wygrywając ostatecznie 12:0.

III liga: Gwarek Ornontowice - ROW II Rybnik 0:12 (0:8)

2' Agata Sobkowicz, 10' Maria Mihaldova, 14' Maria Mihaldova, 24' Weronika Parzych, 26' Dominika Sykorova, 29' Daria Pluta, 36' Maria Mihaldova, 39' Daria Pluta, 41' Weronika Parzych, 51' Dominika Sykorova, 65' Dominika Sykorova, 80' Daria Pluta

W Bytomiu w meczu niepokonanych zespołów w rozgrywkach U16 o mistrzostwo Śląska spotkały się Polonia i TS ROW. Rybniczanki od pierwszej minuty dominowały na boisku. W pierwszej połowie nie grzeszyły skutecznością, strzelając tylko 3 bramki.

W drugiej połowie dziewczyny zaczęły grać więcej piłką, unikając walki z silniejszymi fizycznie rywalkami, dzięki czemu zdominowały rywalki, ostatecznie wygrywając 10:0. Choć zostały jeszcze dwie kolejki do końca, praktycznie tylko kataklizm jest w stanie odebrać drugi tytuł mistrza Śląska juniorek młodszych dla TS ROW.

U16: Polonia Bytom – TS ROW Rybnik 0:10 (0:3)

7' Katarzyna Kubik, 29' Marta Kamińska, 39' Marta Kamińska, 56' Julia Krzyżok, 61' Marta Kamińska, 72' Julia Krzyżok, 74' Julia Krzyżok, 78' Agnieszka Krzyżok, 79' Julia Krzyżok