Wiadomości

Wreszcie 3 punkty! Kolejne w środę?

2005-05-16, Autor:
Po dwóch remisach Energetyk ROW wygrał z AKS-em Mikołów 2:1. W najbliższą środę rybniczanie zmierzą się w Marklowicach z Polonią.

archiwum     Sobotni mecz w Mikołowie dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy w 29. minucie objęli prowadzenie. Piłkę w okienku bramki Andrzeja Skrockiego umieścił Marcin Szczepanik. Kilka chwil później wyrównał strzałem głową Roland Buchała. O zwycięstwie Energetyka zadecydował gol Adama Procka w 61. minucie.
      Trzy punkty wywalczone w Mikołowie to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Najgroźniejszy rywal rybniczan – Koszarawa Żywiec, wygrał w Łaziskach z tamtejszą Polonią 1:0.

AKS Mikołów – KS Energetyk ROW Rybnik 1:2 (1:1)
Bramki
: dla Energetyka: Buchała (33), Procek (61), dla AKS-u: Szczepanik (29).

Energetyk ROW Rybnik: Skrocki - Skorupa, Piekarczyk, Kacprzak, Malcher - Paszenda (46 min. - Kożuchowski), Dzięgielowski (72 min. - Kostecki), Procek, Święty - Buchała (62 min. - Piełka), Szewieczek (88 min. - Reclik)

XXV kolejka:
Przyszłość Rogów - MKS Lędziny 5:1 (2:0)
MK Górnik Katowice - Górnik Pszów 1:1 (0:1)
AKS Mikołów - Energetyk ROW Rybnik 1:2 (1:1)
Polonia Łaziska Górne - Koszarawa Żywiec 0:1 (0:1)
Czarni-Góral Żywiec - Grunwald Ruda Śląska 0:0
Beskid Skoczów - Polonia Marklowice 4:1 (3:0)
Unia Racibórz - Victoria Jaworzno 2:1 (1:1)
Pasjonat Dankowice - Odra II Wodzisław Śląski 2:1 (0:1)

archiwum
      Kolejny mecz Energetyk ROW rozegra z szóstą drużyną IV ligi – Polonią Marklowice. W rundzie jesiennej rybniczanie po ciężkim spotkaniu zremisowali u siebie 1:1. Wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Grzegorz Dzięgielowski. Początek rewanżowego meczu w środę, 18. maja, o godzinie 17:00.