zamknij

Wiadomości

W piątek ostatnie pożegnanie 17-letniej Alicji

2018-02-08, Autor: bf

Jutro (9 lutego) w kościele pw. św. Barbary w Rybniku-Boguszowicach odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłej Alicji.

Reklama

Msza święta pogrzebowa za śp. Alicję rozpocznie się w boguszowickim kościele o godz. 9.00. Wcześniej (godz. 8.00) w kaplicy przy kościele p.w. NSPJ w Boguszowicach Starych odbędzie się modlitwa różańcowa.

Przypomnijmy, w minioną sobotę w centrum Rybnika doszło do makabrycznego odkrycia. Rybniccy policjanci zostali wezwani na miejsce znalezienia zwłok młodej kobiety. Ciało było ukryte w rejonie ulicy Łokietka, tuż obok jednego z garaży.

W wyniku intensywnych i szeroko zakrojonych działań, policjanci zatrzymali osobę, która podejrzana jest o zabójstwo młodej kobiety. To 20-letni Adrian P. - znajomy 17-latki. Jest bardzo dobrze znany mundurowym, w przeszłości był karany za rozboje.

W minioną niedzielę mundurowi zapukali do drzwi jego mieszkania. Został przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzut zabójstwa 17-latki, grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu. >>Podejrzany o zabójstwo 17-letniej Ali w rękach policji! Zacierał ślady (foto, wideo)<<

Oceń publikację: + 1 + 23 - 1 - 28

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (15):
 • ~ 2018-02-08 17:19:38

  Z mojej strony jedna prośba do redakcji rybnik.com.pl. Jutro przed rodziną i znajomymi Alicji bardzo trudny dzień. Trzeba pochować tragicznie zmarłą młodą dziewczynę. Uszanujmy prywatność i cierpienie tych ludzi i niech na rybnik.com.pl nie są publikowane zdjęcia z pogrzebu.

  Uważam, że dla osób, które będą uczestniczyć w tym smutnym wydarzeniu, nie jest pożądane, aby ich smutne, zapłakane twarze były widoczne na rybnik.com.pl. Wiadomo, że takie zdjęcia mogą mieć wysoką oglądalność na rybnik.com.pl, ale nie na wszystkim trzeba zarabiać. Czasem warto odpuścić.

  Każdy zainteresowany może udać się na pogrzeb. W kościele (bądź wokół kościoła) czy na cmentarzu miejsca nie zabraknie dla nikogo.

 • ~Sędziaostateczny 2018-02-08 17:26:50

  Podsumowując całą tą sytuację, nikt nie patrzy na inne osoby winne i nie pociąga je do odpowiedzialności, czyli m.in. klub tutaj chodzi oczywiście o Imperium i o jego właściciela, dlaczego wpuszczają tak młode osoby do klubów. Dobrze rozumiem miała 16 lat (rocznikowo 17), więc od tylu tam wpuszczają z tego co słyszałem, ale czy to odpowiedni wiek aby wpuszczać nastolatków wśród pijanych, naćpanych i innych ludzi? Nie jest to jedyny klub w Rybniku który wpuscza tak młode osoby i często nawet dużo młodsze, w sumie gdyby nie to to pewnie połowa klubów by była pozamykana, bo jak się idzie do Ambrozji lub Imperium. Młodzi ludzie widzą na facebooku że znajomi w klubie i oni też idą. A tam uczą się pić, ćpać, itp. czyli demoralizować. Za starych czasów w wieku 14 (bo i takie są) i więcej lat to bawiło się w ganianego, a nie demoralizowało w klubach...tak samo policja mogłaby czasem tak rekracyjnie wejść do tych klubów posprawdzać dokumenciki i alkohol, a nie spać po lasach (co jest bardzo częstym widokiem w Rybniku) albo wypisywać mandaty osobom kulturalnie pijącym w parkach...

 • ~Sędziaostateczny 2018-02-08 17:32:19

  W większości Rybnickich klubów, ciężko o jakiegoś dorosłego. Jak się wchodzi tam pomiędzy ludzi, to trochę jak w gimnazjum... Rodzice podziękujcie tym klubom że demoralizują Wasze dzieci...i darujcie sobie komentarze że winni są również rodzice, bo nie każdy rodzic jest w stanie krok w krok pilnować swojego dziecka, bo przecież jak dziecko idzie i mówi że będą u koleżanki oglądać filmy to nie będą jechali do tej koleżanki i tego sprawdzali? Jakby kluby nie wpuszczały to by znaleźli inną bardziej porządną rozrywkę..

 • ~Jan Kubacki 2018-02-08 18:46:17

  Taka prawda chodza dzieci na dyskoteke gdzie sa kontrole ...

  70 5
 • ~hanys z Rybnika 2018-02-08 19:20:37

  Sędziaostateczny 99% się z tobą zgadzam ale z tym piciem w parku to trochę pojechałeś po padzie !! A do policji robić naloty w dyskotekach w każdy weekend i jak będą się bawić małolaty i pić alkohol zamykać takie kluby

  101 8
 • ~Madzia Bortko 2018-02-08 22:39:25

  Co ma wiek do tej całej sprawy? Nie wszyscy małoletni chodzą tam pić i ćpać, jak to ujęli niektórzy komentujący. Co ma do tego klub? Dlaczego ciągnąć do odpowiedzialności imperium, dziewczyna mogła mieć nawet 18 czy 19 lat i może ten rok czy dwa różnicy by ją uratowały. Najbardziej zawiniły jej wspaniałe koleżanki, które pozwoliły by została sama.

  32 73
 • ~jabibe 2018-02-08 22:55:53

  Nie no jasne, mogła by mieć 21 i być może skończyło się podobnie, troszkę takie gdybanie bez sensu. Co do wieku mam jednak taki zarzut. Z obserwacji nie tylko moich ale też znajomych, wykładowców na studiach, nauczycieli, stwierdzam, że każdy kolejny rocznik jest głupszy. Nie wiem z czego to wynika, ale moim zdaniem jest to dość dobrze widoczne. Widać też, że młodzież próbuje na siłę dorastać, dziewczyna 14 lat maluje i ubiera się momentami tak, że przypomina 20 latkę, chłopacy mają ogólnie gorzej bo suchoklates swojej masy nie ukryje, no ale zamiast tego raczy się piwkiem, bo to takie dorosłe. Wiem, że zawsze bywało tak , że młodzi pili, chodzili do klubów, zawsze młodzież miała głupie pomysły, ale wydaje mi się że nie było ich aż tylu, wydaje mi się, że było to mały margines. Moim zdaniem, próbują za szybko wskoczyć w dorosłość pomijając pewien etap przejściowym, kiedy to mają czas na powolną adaptacje Sorry ale uważam, że chodzie do klubów w wieku 16 lat jest chore bo jakoś nie chce mi się wierzyć w asertywność takiego osobnika. Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć i nie da się tego przeskoczyć, nie wiem kim była ta ofiara, nie wiem jak się zachowywała, ale wiem, że w klubach można spotkać różnych ludzi, raczej nie spotka się tam koła różańcowego i uważam, że nie jest to miejsce dla niepełnoletnich gamoni, którzy myślą że są dorośli. Rodzice powinni się obudzić, bo tylko idiota uwierzy, że właściciel lokalu zrezygnuje z profitu.

  97 2
 • ~Małgorzata Czempiel 2018-02-08 23:39:55

  Ja chociaż dziewczyny nie znałam ale składam Rodzinie najszczersze kondolencje dla całej rodziny

  27 9
 • ~storek 2018-02-08 23:44:47

  @jabibe: młodzież coraz głupsza powiadasz? A może nauczyciele i wykładowcy coraz gorzej przygotowani do wykonywania zawodu i często bez powołania? A może dorośli dają kiepski przykład, bo mając 30 lat zachowują się jak debile i udają nastolatków zalewając się w trupa na mieście, podczas kiedy dawniej takie osoby miały już rodzinę i prowadziły poważniejsze życie?

  36 20
 • ~Małgorzata Czempiel 2018-02-08 23:46:57

  Dnia 9.02.2018 uszanujmy pamięć. Alicji niech jej ziemia leką bendzie niech Bóg przyjmnie do swojego domu Bożego.

  17 21
 • ~jabibe 2018-02-08 23:51:59

  Tak jak napisałem nie wiem z czego to wynika, być może jest tak jak mówisz. Moim zdaniem jednak większą winne ponoszą rodzice, którzy od małego zabawiają dzieci komputerami, telefonami i innymi badziewiami ogłupiającymi dzieciaki. Najważniejsze, że nie trują dupy.

  42 2
 • ~marys76 2018-02-08 23:58:44

  Małgorzata Czempiel - postaraj się pisać w języku polskim z zachowaniem podstawowych zasad ortografii i gramatyki.

  44 14
 • ~mariusz64 2018-02-09 06:24:19

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

  7 3
 • ~mariusz64 2018-02-09 10:25:22

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

  8 1
 • ~mariusz64 2018-02-09 11:11:07

  8.Forum może być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem, z postanowieniami niniejszego Regulaminu oraz z dobrymi obyczajami przyjętymi dla korzystania z sieci Internet (Netykieta). W szczególności Użytkownik nie może:
  1.naruszać praw innych Użytkowników do korzystania z Forum;
  2.naruszać praw własności intelektualnej osób trzecich;
  3.rozpowszechniać nielegalnych treści, naruszających w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, zawierających treści pornograficzne, pochwalających faszyzm, nazizm, komunizm, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób;
  4.rozpowszechniać treści społecznie niewłaściwych, w tym wulgarnych,
  5.zmieniać, usuwać, czynić bezużytecznym lub dodawać informacje do treści innych Użytkowników, bez ich zgody;
  6.rozpowszechniać materiałów promocyjnych lub reklamowych;
  7.korzystać z Forum w sposób, który może doprowadzić do naruszenia prawidłowego działania oferowanych w nim usług


  9.Wklejenie tekstu spoza Forum , którego autorem nie jest Użytkownik (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.


  10.Użytkownik Forum jest zobowiązany nie spamować i nie zbaczać z pierwotnego tematu. Posty odbiegające od tematu mogą być przeniesione do innego tematu lub usunięte.


  11.Użytkownik forum nie powinien zamieszczać na Forum prywatnych rozmów z innymi Uczestnikami Forum. Forum nie jest czatem ani komunikatorem internetowym.


  12.Użytkownik Forum nie może zmieniać, usuwać, czynić bezużytecznym lub dodawać informacje do wpisów innych Użytkowników, bez ich uprzedniej zgody.


  13.Redakcja portalu www.rybnik.com.pl nie weryfikuje zamieszczanych na Forum wypowiedzi, co do ich zgodności z prawem i postanowieniami Regulaminu, chyba, że pozyska wiadomości o ich bezprawnym charakterze.

  10 3

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:

Oddanych głosów: 1738