Siatkarskie zmagania

2003-11-13, Autor:
W minionym tygodniu drużyny RMKS-u rozegrały kolejne mecze.

W środę, 5 listopada, juniorzy starsi RMKS-u Rybnik rozegrali mecz szóstej kolejki. Ich rywalami była drużyna MKSR Pyskowice. Rybniczanie wygrali z gośćmi 3:0.
   Dwa dni później w hali MOSiR kadeci RMKS-u Rybniku zmierzyli się z KS Jastrzębie Borynia. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy (3:2).
   W sobotę drużyna RMKS-u Rybnik grała wyjazdowe spotkanie z AZS Gliwice. Spotkanie zapowiadało się ciekawie, gdyż pierwszego seta wygrali goście. W kolejnym secie prowadzenie objęli gospodarze i nie oddali go już do końca meczu. Wynik spotkania to 3:1 dla Gliwic.
    W niedzielę trzecioligowa drużyna RMKS-u Rybnik podejmowała na własnym parkiecie drużynę z Sosnowca. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla rybniczan. Obie drużyny przed spotkaniem zajmowały kolejno 9 i 8 miejsce w tabeli. Emocje były więc duże, a mecz stał na dobrym poziomie. RMKS Rybnik grał w składzie: Sebastian Łyczko (k), Tomasz Martyna, Dawid Greloch (wystawa), Grzegorz Jaruga, Wawrzyniec Bonk, Mariusz Prudel, Rafał Gomołka (libero), Michał Łata, Bazyli Kowalski, Marcin Kirylak, Grzegorz Grygoruk.