Wiadomości

Izabela Kasza najlepsza w Polsce

2005-06-22, Autor:
Zawodniczka UKS-u „Reflex” zdobyła pierwsze miejsce w biegu klasycznym podczas XXIV Pucharu Najmłodszych.

Zawody, nieoficjalnie zwane mistrzostwami Polski dzieci do lat 14 w biegu na orientację, odbyły się podczas minionego weekendu w Ostródzie. Udział w nich wzięło 600 zawodników i zawodniczek z klubów całego kraju.

Izabela Kasza
, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego "Reflex", działającego przy Gimnazjum nr 2 w Rybniku, była najlepsza w swojej kategorii wiekowej w biegu klasycznym, a w biegu sprinterskim zajęła 3 miejsce. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze medale UKS "Reflex" w zawodach tej rangi.

Pozostali zawodnicy: A. Stęchły. K. Orzeł, D. Tudzież, A. Banach, W. Latała i T. Dawidziuk uplasowali się w środku tabeli.