Grand Prix w tenisie stołowym

2003-03-11, Autor:
Artur Szołtysek, Krzysztof Badowski i Paweł Merkel to zwycięzcy poszczególnych kategorii trzeciego turnieju z cyklu Grand Prix Rybnika.

Zawody odbyły się w sobotę (1 marca) w Klubie Energetyka. Tenisiści walczyli w czterech kategoriach.
   Wśród juniorów do lat 18 zwyciężył Paweł Merkel, zawodnik KS Energetyk Rybnik. Drugi był Tomasz Złotkowski z AKS Mikołów, a trzeci Andrzej Niedbał, reprezentant Sparty Zabrze.
    W kategorii weteranów (powyżej 40 lat) pierwsze miejsce zajął Krzysztof Badowski z TKKF Relaks Wodzisław. Na drugiej pozycji uplasował się Marian Reinhard (KS Energetyk Rybnik). Trzeci był Stanisław Malcher z Pszowa.
    W kategorii seniorów triumfował Artur Szołtysek z STS Borucin-Bojanów. Drugie miejsce zajął Mariusz Zwoliński, reprezentant również tego klubu. Na trzeciej pozycji uplasował się Adam Nikliński z KS Energetyk Rybnik.
    W ostatniej kategorii – open, wygrał rówież Artur Szołtysek. Drugi był Mariusz Zwoliński, a trzeci Stanisław Szydło.
    Następny turniej odbędzie się w sobotę 29. marca o godz. 16.00, także w Klubie Energetyka.