Grand Prix w tenisie stołowym

2003-02-10, Autor:
Stanisław Szydło, Kazimierz Rybak, Tomasz Złotkowski i Mariusz Zwoliński to zwycięzcy poszczególnych kategorii drugiego turnieju z cyklu Grand Prix Rybnika.

Mariusz Zwoliński   Zawody odbyły się w minioną sobotę w Klubie Energetyka. Tenisiści walczyli w czterech kategoriach.
   Wśród juniorów do lat 18 zwyciężył Tomasz Złotkowski z AKS Mikołów. Drugi był Paweł Merkel, a trzeci Tomasz Kuśka. Obaj reprezentują gospodarzy turnieju, czyli KS Energetyk Rybnik.
   W kategorii weteranów (powyżej 40 lat) pierwsze miejsce zajął Kazimierz Rybak z KS Energetyk Rybnik. Na drugiej pozycji uplasował się jego klubowy kolega - Marian Reinhard. Trzeci był Krzysztof Badowski z TKKF Relaks Wodzisław.
   W kategorii seniorów triumfował Mariusz Zwoliński z STS Borucin-Bojanów. Drugie miejsce zajął Robert Szymik, reprezentant również tego klubu. Na trzeciej pozycji uplasował się Tadeusz Boberek z KS Energetyk Rybnik.
    W ostatniej kategorii – open, wygrał Stanisław Szydło z KTS Lędziny. Drugi był Mariusz Zwoliński, a trzeci Robert Szymik.

Następny turniej odbędzie się w sobotę 1. marca o godz. 16.00, także w Klubie Energetyka.
Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0