Dobra forma rybniczan

2004-07-22, Autor:
W rozegranym wczoraj na świętochłowickiej „Skałce” Międzynarodowym Speedrowerowym Turnieju Integracyjnym z bardzo dobrej strony pokazali się rybniczanie - bracia Grzegorz i Sławomir Pawliczkowie.

W silnie obsadzonej stawce Grzegorz zajął II miejsce (13 pkt.), a Sławomir był VI (10 pkt.). Wygrał Marcin Szymański z Leszna (14 pkt.), natomiast na najniższym stopniu podium stanął Indywidualny Mistrz Śląska Maciej Ganczarek z Wrocławia (12 pkt.).
   Zawody były próbą generalną przed rozpoczynającymi się już w najbliższy piątek (23.07) Mistrzostwami Europy. Na torach Kujaw i Pomorza Polskę reprezentować będą m.in. zawodnicy RTS-u Agart Rybnik: bracia Pawliczkowie i Arkadiusz Hasiński wśród seniorów oraz młodzieżowcy: Szymon i Kamil Bartkowiakowie, Tomasz Lepszy oraz Artur Hasiński.