Magdalena Skorek

5

KK ROW: mecz przegrany w defensywie

W drugiej kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik przegrał z Energą Toruń 79:89

2012-10-03 00:00 Autor: Adam Doliba
Rybniccy kibice z niecierpliwością czekają na kolejny sezon PLKK
4

KK ROW: dziewczyny wiedzą, jaki jest cel

Koszykarki z Rybnika są już po kilku wspólnych treningach.

2012-08-16 00:00 Autor: Adam Doliba
Magdalena Radwan w zeszłym sezonie była kapitanem ROW-u
0

KK ROW: ciągłość pracy na pewno zaprocentuje

Trzy polskie koszykarki przedłużyły kontrakty z KK ROW Rybnik.

2012-07-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Rebecca Harris i Alexis Rack miały w niedzielę dobre humory
9

KK ROW wygrał z ŁKS-em. Ostatnie mecze z Liderem

W rewanżowym meczu z ŁKS-em Łódź rybnickie koszykarki wygrały w Boguszowicach 82:56. W pierwszym spotkaniu obu drużyn zwyciężył KK ROW 61:53 i to on będzie walczył o 5. miejsce z Liderem Pruszków.

2012-04-15 00:00 Autor: Adam Doliba
0

KK ROW: tym razem rybniczanki znokautowane w pierwszej połowie

W 20. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy rybnickie koszykarki przegrały w Polkowicach z CCC 54:68.

2012-02-08 00:00 Autor: Redakcja
2

Starcie z Liderem. Przyjadą byłe zawodniczki KK ROW

Przed koszykarkami z Rybnika ostatni mecz pierwszej rundy zasadniczej Ford Germaz Ekstraklasy.

2011-12-15 00:00 Autor: Adam Doliba
Alexis Rack (KK ROW) zdobyła w Gorzowie 15 punktów
1

KK ROW: rzut K. Suknarowskiej ozdobą pucharowego meczu w Gorzowie

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. pokonał w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik 72:65. Rybniczanki tym samym będą musiały w meczu rewanżowym odrobić stratę siedmiu punktów, żeby awansować do III rundy Pucharu Polski. Ozdobą spotkania był celny rzut zza połowy boiska w ostatniej sekundzie drugiej kwarty.

2011-11-28 00:00 Autor: Przemysław Mazurek - gorzow24.pl
0

KK ROW: rybniczanki zaskoczone w pierwszej połowie

W 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik pokonał w hali w Boguszowicach Ineę AZS Poznań 77:47.

2011-11-19 00:00 Autor: Adam Doliba