KK ROW Rybnik

Alexis Rack (KK ROW) zdobyła w Gorzowie 15 punktów
1

KK ROW: rzut K. Suknarowskiej ozdobą pucharowego meczu w Gorzowie

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. pokonał w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik 72:65. Rybniczanki tym samym będą musiały w meczu rewanżowym odrobić stratę siedmiu punktów, żeby awansować do III rundy Pucharu Polski. Ozdobą spotkania był celny rzut zza połowy boiska w ostatniej sekundzie drugiej kwarty.

2011-11-28 00:00 Autor: Przemysław Mazurek - gorzow24.pl
Nie udała się wyprawa rybnickich koszykarek do Krakowa
3

KK ROW: rybniczanki bez szans w Krakowie. Sensacja w Toruniu!

W 10. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik przegrał w Krakowie z Wisłą Can Pack 56:80.

2011-11-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: plkk.pl
0

KK ROW: rybniczanki zaskoczone w pierwszej połowie

W 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik pokonał w hali w Boguszowicach Ineę AZS Poznań 77:47.

2011-11-19 00:00 Autor: Adam Doliba
3

KK ROW: wygrać i utrzymać 4. miejsce

W 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy do hali w Boguszowicach przyjedzie ostatnia w tabeli INEA AZS Poznań.

2011-11-17 00:00 Autor: Adam Doliba
6

KK ROW: „Znamy swoje miejsce w szeregu”

W 8. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik przegrał w Boguszowicach z Lotosem Gdynia 56:77.

2011-11-11 00:00 Autor: Adam Doliba
11

KK ROW: do Rybnika przyjedzie Lotos Gdynia

W 8. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik zmierzy się w Boguszowicach z Lotosem Gdynia.

2011-11-09 00:00 Autor: Adam Doliba
15

KK ROW: dopingowała pełna hala, ale wygrały koszykarki CCC

W 7. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy koszykarki ROW-u Rybnik doznały pierwszej porażki. Przy dopingu pełnej hali w Boguszowicach rybniczanki przegrały z CCC Polkowice 51:55.

2011-11-05 00:00 Autor: Adam Doliba
W poprzedniej kolejce KK ROW Rybnik wygrał w Łodzi z Widzewem 84:57
13

KK ROW – CCC: starcie niepokonanych

W 7. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy oczy całej koszykarskiej Polski będą zwrócone na Rybnik. W hali w Boguszowicach zmierzą się dwie niepokonane do tej pory drużyny – KK ROW Rybnik i CCC Polkowice.

2011-11-03 00:00 Autor: Redakcja
W Łodzi najwięcej punktów zdobyła Rebecca Harris
11

KK ROW: rozpędzone koszykarki nie zwalniają tempa

Rybnickie koszykarki nadal niepokonane w Ford Germaz Ekstraklasie.

2011-10-31 00:00 Autor: Redakcja
W meczu z Gorzowem Katarzyna Suknarowska zdobyła 10 punktów
19

KK ROW: pełna hala oglądała zwycięstwo nad Gorzowem

Koszykarki z Rybnika odniosły piąte zwycięstwo w tym sezonie! Tym razem wygrały z jednym z faworytów rozgrywek, KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 57:39. W sobotni wieczór hala w Boguszowicach wypełniła się do ostatniego miejsca.

2011-10-22 00:00 Autor: Redakcja