Wczoraj w Klubie Energetyka w Rybniku otwarto wystawę prezentującą prace członków Gliwickiej Grupy Fotograficznej PRECEL.

Około 30 filmów i 13 teledysków pokazano podczas II Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego.

Spotkanie z Olechowskim

Wczoraj w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Rybniku dr Andrzej Olechowski spotkał się z rybnickimi przedsiębiorcami.

2003-05-14 1426 Autor:

Wzorowi policjanci

Sierżant sztabowy Adam Wasilewski i starszy sierżant Adam Pływacz zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim finale XVI edycji konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2003”.

2003-05-14 7781 Autor:

Juwenalia 2003

W najbliższy czwartek i piątek władzę nad Rybnikiem obejmą studenci.

2003-05-13 1633 Autor:

Trudne regaty

W miniony weekend na wodach Zalewu Rybnickiego odbyły się regaty meczowe o Puchar Śląska INTER CAR Zabrze w klasie 730.

2003-05-13 2434 Autor:

Artus mistrzem

W sobotę, 10. maja, siatkarze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrali finałowe mecze. Mistrzem Ligi została drużyna AKS Artus z Żor.

2003-05-13 1588 Autor:

Urząd z jakością

Urząd Miasta Rybnika został laureatem V Edycji Konkursu Śląskiej Nagrody Jakości w kategorii urzędów administracji publicznej.

2003-05-12 1537 Autor:

Piąte zwycięstwo

Wysokim zwycięstwem żużlowców RKM-u – 60:28 - zakończyło się ich spotkanie z Kolejarzem Rawicz.