TS ROW Rybnik: 4 mecze i tylko 1 stracony gol
0

W niedzielne południe w podkieleckich Daleszycach piłkarki TS ROW Rybnik zmierzyły się z miejscową Spartą.

2019-09-15 15406 Autor: ad
Rybniccy żużlowcy awansowali do PGE Ekstraligi!
18

W finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Arged Malesa TŻ Ostrovią 49:41 i awansował do PGE Ekstraligi!

2019-09-15 69200 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik mistrzem Polski
0

Główna Komisja Sportu Żużlowego anulowała 12. rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Tym samym najlepszym zawodnikiem w naszym kraju został Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik!

2019-09-13 18177 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (14-15 września)
0

W najbliższą niedzielę żadnego sympatyka „czarnego sportu” nie może zabraknąć na stadionie przy ul. Gliwickiej 72. Żużlowcy PGG ROW-u Rybnik są o krok od awansu do ekstraligi.

2019-09-13 9573 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
I Puchar Polski juniorów młodszych: dwa medale rybnickich szermierzy
3

W miniony weekend w Obornikach Śląskich odbył się I Puchar Polski Juniorów młodszych (do lat 17). Znakomicie na początku sezonu spisali się rybniccy szermierze.

2019-09-12 22442 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Robert Chmiel szósty w finale Srebrnego Kasku
0

Zawodnik PGG ROW-u Rybnik, Robert Chmiel, zajął szóste miejsce w finale Srebrnego Kasku.

2019-09-12 15595 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Finał Nice 1. Ligi Żużlowej: awizowane składy na mecz PGG ROW Rybnik vs. Arged Malesa TŻ Ostrovia
0

Już w niedzielę w Rybniku będzie miał miejsce najważniejszy mecz sezonu w Nice 1. Lidze Żużlowej. Naprzeciwko siebie staną drużyny walczące o awans do PGE Ekstraligi, czyli PGG ROW Rybnik i Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

2019-09-12 12999 Autor: Adam Doliba
Krzysztof Swinka urwał dźwignię zmiany biegów
0

W ostatni weekend w czeskiej miejscowości Branna zawodnik z Rybnika, Krzysztof Swinka, wystartował w drogowym wyścigu motocykli klasycznych – „XXI. Kolštejnský okruh o cenu Vaclava Paruse”.

2019-09-12 13783 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: wyniki II rundy
0

Dziś zostały rozegrane mecze II rundy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Imponujące zwycięstwo zanotowały rezerwy ROW-u 1964.

2019-09-11 15233 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik już bez Jacka Trzeciaka wygrał ze Stalą Brzeg
0

Dziś na stadionie przy ul. Gliwickiej piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali ze Stalą Brzeg 2:0. Na ławce trenerskiej rybniczan zabrakło po raz pierwszym w tym sezonie Jacka Trzeciaka.