ROW 1964 Rybnik przegrał na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice
0

W 8. kolejce 3. grupy III ligi ROW 1964 Rybnik przegrał na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice 1:3.

2019-09-22 16013 Autor: ad
TS ROW Rybnik: skromne zwycięstwo z Golem Częstochowa
0

Po dłużej nieobecności na stadion przy Gliwickiej 72 wróciły rybnickie piłkarki. Kibice, po ostatnich okazałych wynikach i prowadzeniu w tabeli bez straty punktów, obiecywali sobie wiele.

2019-09-22 14992 Autor: ad
Piotr Kuczera po raz piąty mistrzem Polski w judo
1

W drugim dniu mistrzostw Polski rozgrywanych w Boguszowicach dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera (90 kg), wywalczył złoty medal.

2019-09-21 30614 Autor: Adam Doliba
„Rekiny” walczyły o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej
1

Aż trzech zawodników PGG ROW-u Rybnik wzięło dziś udział w zawodach o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej w Gnieźnie.

2019-09-21 19111 Autor: ad
Judo: Agata Perenc i Anna Borowska ze złotem mistrzostw Polski w Rybniku. Srebrna Julia Kowalczyk
1

Na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski w judo stanęły Agata Perenc i Anna Borowska. Srebrny medal wywalczyła Julia Kowalczyk.

2019-09-21 25061 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: ROW 1964 Rybnik pojedzie do Wodzisławia
0

Obie drużyny ROW-u 1964 Rybnik poznały rywali w III rundzie Pucharu Polski Podokręgu Rybnik.

2019-09-20 15241 Autor: ad
Sportowy weekend w Rybniku (21-22 września)
0

W najbliższy weekend żadnego fana sportów walki nie może zabraknąć w Boguszowicach. Na hali w tej rybnickiej dzielnicy, przez trzy dni, walczyć będą najlepsi polscy judocy. Ich cel? Medale mistrzostw Polski.

2019-09-19 9266 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Siatkówka: rusza kolejny sezon ligi amatorskiej
0

Już w najbliższy poniedziałek 23 września rozpocznie się 21. sezon Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours.

2019-09-19 15347 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik zawarł umowę szkoleniową z Olimpią Wodzisław
1

RMKS Rybnik – sekcja koszykówki żeńskiej zawarł umowę szkoleniową z ŻKK Wodzisław Śląski. Na jej mocy kluby wymienią się zawodniczkami.

2019-09-19 16007 Autor: Tomasz Raudner
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: ROW 1964 Rybnik wygrał z Naprzodem Rydułtowy
0

W zaległym meczu II rundy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Naprzodem Rydułtowy.