Mistrzostwa Polski: najlepsi judocy w Rybniku
0

Jedną z większych imprez organizowanych w tym roku w Rybniku będą seniorskie mistrzostwa Polski w judo. Odbędą się one w boguszowickiej hali. W akcji będzie można zobaczyć kilku zawodników z dwóch rybnickich klubów: Polonii i Kejza Team.

2019-09-18 12611 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW II Rybnik w finale wojewódzkiego Pucharu Polski
0

Rezerwy TS ROW Rybnik awansowały do finału Pucharu Polski na szczeblu województwa śląskiego.

2019-09-18 10653 Autor: ad
Business Champions League 2019-2020
0

Drużyna Tenneco Rybnik zarówno w hali sportowej, jak i na boisku trawiastym zwyciężyła poprzednie edycje rozgrywek „Business Champions League”.

2019-09-18 14400 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Baseball: Silesia Rybnik z brązowym medalem mistrzostw Polski
0

W miniony weekend baseballiści KS Silesia Rybnik wywalczyli brązowe medale mistrzostw Polski.

2019-09-17 15755 Autor: ad
RMKS Rybnik: Anna Pierchała z medalem mistrzostw Śląska w boksie
1

Na odbywających się w Gliwicach międzynarodowych mistrzostwach Śląska kobiet wystartowała Anna Pierchała z RMKS-u Rybnik.

2019-09-17 14694 Autor: ad
RMKS Rybnik: znamy skład na II ligę kobiet. Są nowe twarze
1

Poznaliśmy skład RMKS Rybnik na zbliżający się wielkimi krokami sezon II ligi koszykówki kobiet. Do drużyny dołączyło kilka zawodniczek z innych klubów, a także rybnickie kadetki.

2019-09-17 19142 Autor: Tomasz Raudner
Prezydent Kuczera już się szykuje na dniówkę w warsztacie
10

Prezydenta Rybnika – Piotra Kuczerę czeka dniówka w warsztacie klubu żużlowego PGG ROW Rybnik. To efekt przegranego zakładu z wiceprezesem ROW-u Maciejem Kołodziejczykiem.

2019-09-17 28859 Autor: Redakcja
MKSz Rybnik: Honorata Kucharska mistrzynią świata juniorek w szachach szybkich
1

Honorata Kucharska została mistrzynią świata juniorek do lat 18 lat w szachach szybkich. To kolejny międzynarodowy sukces zawodniczki MKSz Rybnik.

2019-09-16 16077 Autor: ad
Klasa okręgowa: Rymer Rybnik nie dojechał do Marklowic
2

Za nami 8. kolejka 3. grupy klasy okręgowej „Zina Racibórz-Rybnik”. Jak wypadły w niej drużyny z naszego miasta?

2019-09-16 16406 Autor: ad
Wyścigi motocyklowe: Paweł Hanusek na podium Pucharu Polski
0

Paweł Hanusek z Rybnika z powodzeniem rywalizował w zawodach Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych w klasie 125SP na Aprili RS125.