Zwycięstwo kadetów

2003-10-21, Autor:
Kolejne zwycięstwo odnieśli kadeci RMKS-u. W piątkowym meczu pokonali KS AZS RAFAKO 3:1.

Pierwszy set rozpoczął się bardzo dobrze dla naszych siatkarzy, którzy prowadzili nawet pięcioma punktami. Rybniczanie popełnili jednak kilka błędów w ataku i ostatecznie set wygrali siatkarze z Raciborza (25:21). Gra kadetów z Rybnika w kolejnych setach była już bardziej uporządkowana i poskutkowała trzema wygranymi setami (25:15, 25:17, 25:22).
RMKS prowadzi w tabeli grupy 1 przed Górnikiem Radlin i KS Jastrzębie Borynia.

W środę swój mecz rozegrali juniorzy RMKS. Ich rywalami był zespół SK Górnik Radlin. Mecz zakończył się porażką rybniczan 0:3 (22:25, 23:25, 23:25).

Najbliższy tydzień zapowiada się bardzo interesująco dla kibiców siatkówki. Rozegranych bowiem zostanie kilka meczów. W środę o 18.00 zagrają juniorzy. Na sali MOSiR przy ul. Powstańców Śl. zmierzą się BBTS Bielsko Biała. W piątek kadeci podejmą jednego z faworytów rozgrywek - SK Górnik Radlin. Mecz odbędzie się także na sali MOSiR. Początek o godz. 18.00. Dzień później na hali MOSiR w Rybniku Boguszowicach o godz. 10.00 rozpocznie się turniej młodzików. Dwa mecze rozegra III-cio ligowy zespół. W sobotę do Rybnika przyjeżdża UKS Volleyball Sorbona Tarnowskie Góry (początek meczu godz. 16.00), a w niedzielę bardzo mocny zespół MOS Interpromex Będzin (początek meczu godz. 10.30). Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.